Teade

Collapse
No announcement yet.

LM3886 Takistid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: LM3886 Takistid

    Kõik on ju õige. Konded tõstavad pinget 1,4 korda 25X1,4=35V ja 50X1,4=70V. Tegu on kahepolaarse toitega +-35v ehk ilma keskpunktita(maa) on pinge 70V. seega pole midagi imelikku.
    n 38W cont. avg. output power into 8W at VCC = ±28V
    n 50W cont. avg. output power into 8W at VCC = ±35V
    Supply Voltage |V+| + |V−| 20V to 84V
    Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

    Comment


      Vs: LM3886 Takistid

      Nüüd ma küll ei saanud mitte midagi aru.Kuidas ma siis nüüd peaksin ühendama.Ega mitte niimoodi. http://a.imageshack.us/img715/3033/dioodsild3.jpg ?Sellele võimule on ju vaja 3 otsa sisse viia.Kas ma pean miinuse veel massi ühendama?
      viimati muutis kasutaja plaaster; 21 m 2010, 14:36.

      Comment


        Vs: LM3886 Takistid

        Ei pea mingit miinust massiga ühendama ma lihtsalt vastasin sellele, et miks on pinge 70V. Sa pead ühendama nii nagu sellel skeemil.(D1 on dioodiseld eraldi dioodidega) ja siis pead saama toite mis on +-35v(natud juhul).
        Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

        Comment


          Vs: LM3886 Takistid

          Kas mul läheb vaja dioode mis on 10A 70V,või mis oleks parem?Kas R1(takisti) sobib 47 2W?Ja kas ma panen selle silla lisaks veel olemasolevale või ühendan kohe 5 ja 5 otsad silda?
          viimati muutis kasutaja plaaster; 21 m 2010, 20:32.

          Comment


            Vs: LM3886 Takistid

            Ohh pea nüüd hoogu see oli lihtsalt näidis skeem kuidas sul see sild olema peaks. See takisti ja diood seal on lihtsalt selleks et näha kas töötab või ei. Trafo oli ka skeemis erinev sinu omast jne.. Ehk keegi oskab paremini mul ei tule nii mõistetavalt välja vist
            Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

            Comment


              Vs: LM3886 Takistid

              Esmalt postitatud wer1 poolt Vaata postitust
              Ohh pea nüüd hoogu see oli lihtsalt näidis skeem kuidas sul see sild olema peaks. See takisti ja diood seal on lihtsalt selleks et näha kas töötab või ei. Trafo oli ka skeemis erinev sinu omast jne.. Ehk keegi oskab paremini mul ei tule nii mõistetavalt välja vist

              Ainpaasalu võiks juhtuda seda teemat lugema - ta seletab kivikujule ka arusaadavalt asja lahti.
              Hoogu peaks jah pidama, vastasel juhul see võim kohe kindlasti tööle ei hakka, hoopis uus kivi vaja sel juhul soetada.
              Mul oli omal ka pilte ja mingi joonis aga www.foto24.ee nimelist kohta enam olemas ei ole.
              -superradical-

              Comment


                Vs: LM3886 Takistid

                Kas see peaks olema umbes selline http://a.imageshack.us/img841/4739/toide2.jpg ?

                Comment


                  Vs: LM3886 Takistid

                  Siin skeemil

                  on 4 stabiliseeritud toiteallikat.

                  Mis tüüpi alaldajaid ja kasutad?
                  Kas sild-, täis- või poolperiood alaldajat?
                  Mis omadused sellise alaldajal on?
                  Miks see hea/halb on selles skeemis?
                  kuidas seda skeemi saaks joonistada natuke selgemalt ja lihtsamalt?
                  Mis jooned võiksid olla lühemad?

                  Comment


                    Vs: LM3886 Takistid

                    Tervet asja ei viitsinud lugeda, aga kas mul on õigus, et sa leidsid lõpuks õiged otsad trafo peal üles? Kas on nii et kui mõõdad AC piirkonnas, siis kahest kohast mõõtest saad mingisuguse näidu, näiteks 40V, ning siis on olemas punkt, millele ükstaspuha kumba testri otsa peale tõstes(teine jäta sinna kust just mõõtsid selle 40) siis saad tulemuseks pool esialgsest väärtusest ehk siis antud juhul umbes 20V? Mõlemad on selle ühe ja sama punkti suhtes 20. Kui on nii, siis ilmselt oled midagi õigesti ühendanud ja võiks proovida edasi. Dioode ei ole vaja. Dioodsilda on vaja. See on selline valdavalt nelinurkne nelja jalaga tükk. Seal on juba neli dioodi sees ja õigesti ühendatud. Otsid oomipoest näiteks, dioodsild 10A. Nüüd sellel dioodsillal on kas peal kirjas või siis otsid internetist datasheedi ja vaatad, mis jalg on mis. Kaks jalga on üldjuhul diagonaalis ~ ja ~ ja teise diagonaali peal on siis + ja - TAVALISELT ON NII! Selles pead ise veenduma, kuidas sinu tükil on. Nüüd need trafo otsad, kust sa said mõõtes selle näidiseks võetud 40V, need ühendad dioodsillal sinna külge kus on ~ ja ~. Vahet ei ole, kumb kummale. Nüüd võtad vähemalt kaks 10 000uF lüüti. Paned nad enda ette koivad ülespoole. Jalad sätid nii, et paremalt vasakule vaadates on + - + - Nüüd need keskmised jalad pluss ja miinud joodad kokku. Trafo pealt võtad selle otsa, mis üle jäi, ehk siis see klemm mille suhtes pinge pooleks läks. Selle paned nüüd sinna kohta mis just tegid kondedel. Edasi paned dioodsilla plussi konde plussiga kokku ja miinuse miinusega. Ja nüüd saadki sealt kondepealt edasi võtta võimendisse pinged, plussi plussipealt, miinuse miinusepealt ja see keskmine koht on siis 0.
                    Seega, alalisvoolu saamiseks on vaja ainult :
                    1x dioodsild
                    2x elektrolüütkondensaator
                    EI OLE VAJA takisteid, LED-e, pingestabilisaatoreid,jne...
                    Hiljem täiustad. Nii hakkab värk käima. Kui palju müriseb, siis hakkame edasi vaatama.
                    http://img838.imageshack.us/img838/8171/powerr.gif Pildid olevaid nelja dioodi vaatle kui neliklemmi ehk siis see ongi dioodsild. Seda sab poest ühes tükis osta.
                    viimati muutis kasutaja ainpaasalu; 22 m 2010, 15:23.
                    Condemn the hive.

                    Comment


                      Vs: LM3886 Takistid

                      Kui ma panen selle http://img838.imageshack.us/img838/8171/powerr.gif dioodsilla,siis ma saan ju 70 v alalisvoolu.Ja seda ma ei saa võimendisse sisse lasta ju.(selline sild on mul juba olemas.ise tehtud vanadest juppidest)


                      Trafol sain kokku pandud otsad 6 ja 6.Ja otstelt 5 ja 5 tuleb ~50v Ning kumaltki 5 ja 6 otsalt ~25v.
                      http://a.imageshack.us/img716/4430/trafo49.jpg
                      viimati muutis kasutaja plaaster; 22 m 2010, 18:40.

                      Comment


                        Vs: LM3886 Takistid

                        No datasheedi järgi peaks kuni 84V kah kannatama. Natuke piiripeal see 70V on jah. Aga pane asjad kokku ja mõõda, mis sa saad. Võimendi ühendamisel kah ehk natukene kukub. Pead mõne sobivama trafo siis leidma. Kuigi ma pakun, et kui asja natukene rohkem jagaks, saaksid sa sealt kah mõne sobivama pinge kätte, seal neid otsi ikka tiba rohkem küljes kui ainult need mis sul joonistatud.
                        Condemn the hive.

                        Comment


                          Vs: LM3886 Takistid

                          Otstelt 7 ja 8 tuleb ~16v kui 7 ja 7 omavahel kokku panna siis saab otstelt 8 ja 8 ~30 v.Ning kui ära aladan ,siis saab 42 v.Seegi 4oomisele kõlarile natuke palju.Ega mul vist midagi üle ei jäägi kui stabilisaatorid vahele panna või teha pingeregulaator.Või mis teie asjast arvate?

                          Comment


                            Vs: LM3886 Takistid

                            Osta mult U-101 trafo. Seal paras pinge olemas LM3886 võimendile.
                            Teostan trükkplaatide söövitamist ja puurimist! Hinnad soodsad!

                            Comment


                              Vs: LM3886 Takistid

                              See trafo ei pidand olema just kõige parem.Pidi kiiresti kuumaks minema.Kui võimas on?

                              Comment


                                Vs: LM3886 Takistid

                                See on 80W vist,alla 100W igatahes oli.kui täit matsu ei taha võid toda ka kasutada

                                Comment

                                Working...
                                X