Teade

Collapse
No announcement yet.

LM3886 Takistid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: LM3886 Takistid

    Ja LM3886 on võimendiks.Ma lihtsalt ei tea mis komponendid tuleb välja vahetada või juurde lisada,et ta mul ainult bassi mängiks(Subwoofer)?

    Comment


      Vs: LM3886 Takistid

      Vahetama ju ei pea..
      Pead lihtsalt filtri lisama,kas siis subwoofri kasti või aktiiv mis käib võimendi sisendise.noores tehnikus isegi müügil,~200kr maksis aind toite pead eraldi 12V võtma talle.

      Comment


        Vs: LM3886 Takistid

        Tule taevas appi tahaks kisendada . Miks ometi peab ruineerima neid väheseid asjalikke kive selle purinaga, kas see bassipurin juba ära ei hakka viskama? Täisriba on hoopis informatiivsem kui veel selleni ei ole jõudnud, igaljuhul soovitaks proovida, kindlasti hakkab meeldima!
        -superradical-

        Comment


          Vs: LM3886 Takistid

          Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt Vaata postitust
          Tule taevas appi tahaks kisendada . Miks ometi peab ruineerima neid väheseid asjalikke kive selle purinaga, kas see bassipurin juba ära ei hakka viskama? Täisriba on hoopis informatiivsem kui veel selleni ei ole jõudnud, igaljuhul soovitaks proovida, kindlasti hakkab meeldima!
          Olen juba algusest peale uurinud ja tahtnud teada kuidas saab kogu sageduseriba võimendada?Ma ei ole leidnud mingit süsteemi,ning keegi ei ole osanud midagi ka soovitada.Seega otsustasingi lisaks kahele kanalile veel ühe kanali lisada,mis hakkaks ainult bassi mängima.-Võimalik ei mu peanuppuke ei oska lihtsalt õigesti otsida.(kogu sageduseriba võimendamine)Kuidas sellist asja nimetatakse?

          Tuletan meelde.See on mul esimene suurem võimendi projekt.Seega pole ma veel kunagi ennem mingisuguseid filtreid ja muid asjandusi ise kokku pannud,ega ka poest ostnud.Muidugi selle raha eest mis selle projekti peale kulutanud olen -oleksin saanud korraliku valmis võimendi osta.(õppimine maksab)
          Siiski tahan ise kokku panna.Lausa lust on ise plaate söövitada ja komponente peale laduda.Ja mis veel kaifim on see,et asi hakkab tööle ka.
          Lammutanud igasuguseid asju olen juba maast madalast.Nüüd,siis olen otsustanud ise asju kokku panema hakata.
          Vabandage mu vähest haridust!

          Comment


            Vs: LM3886 Takistid

            Sellist seadet, mis kogu sagedusriba võimendab, nimetatakse võimendiks. Antud kontekstis, lihtsustatult. Selle sa juba teedki LM3886 baasil. Ma ei saa aru, mida sa veel sinna tahad. Kui paned võimule pote kah sisendisse, siis sealt keerates saabki seda kogu taasesitatava riba "võimendust" valida.
            Condemn the hive.

            Comment


              Vs: LM3886 Takistid

              Valjukas või kõlar vali kah selline mis kogu sagedusriba ära suudab esitada.

              Comment


                Vs: LM3886 Takistid

                Kõlaritega on kõik ok.Ma tahan,et rohkem bassi kõlaks(kuminat).Näiteks kui võtta lahti Winamp ekvalaiser http://www.google.ee/imgres?imgurl=h...:0&tx=55&ty=48 ja kui liigutada neid kahte nuppu mis on 60 ja 170,siis muutuvad bassi toonid(kumin ja tümpsumine)Ma tahan seda võimendada.On vaja mingisugust bass boost süsteemi või midagi taolist(ei tea kuidas seda nimetada)Potet oskan juba külge ilusti panna.Ja veel on hea kui saaksin bassi samuti reguleerida.
                viimati muutis kasutaja plaaster; 27 m 2010, 16:15.

                Comment


                  Vs: LM3886 Takistid

                  WinAmpi jaoks on DSP plugin nimega Dee2, sellega saad bassi peale keerata nii et paha hakkab...
                  http://hparchive.com/
                  https://worldradiohistory.com/index.htm

                  Comment


                    Vs: LM3886 Takistid

                    Lihtne küll.Aga mul vaja võimendi sisse see süsteem panna.(Selle võimendi taha läheb telekas,arvuti,jne.Teinekord vaja ühendada köögi raadio taha).Need igasugused plugind tõmbavad heli kõvasti alla ja kindlasti koormavad helikaarti.Paneks süsteemi võimendi sisse ja nupu ka kust saab reguleerida.Siis oleks mure lahendatud.Kõlariteks on ja arvatavasti jäävas S-30B.Võimendi peal olevast trimmerist keeran natuke võimsust maha,.Nii,et kõlaritele haiget ei tee.Kunagi kui saan,siis ostan võimsamad kõlarid.

                    Comment


                      Vs: LM3886 Takistid

                      no mis seal keerulist?
                      Osta nt mõni eel võimendi või EQ või tee ise kui oskad.

                      Comment


                        Vs: LM3886 Takistid

                        Mul jääb mõte ikkagi selle filtri peale http://www.dcc.ttu.ee/martin/elektro...assfilter.html vahetaks seal R1,R2,C2,C3 välja.Ja seda teha nii,et kõik sagedused jääksid alles ning bass võimsam.Aga ma nii tark ei ole,et sinna sobivaid takisteid ja kondesid välja arvutada.

                        Comment


                          Vs: LM3886 Takistid

                          Nii palju kui mina seda filtrit tean, on see selleks, et kõrgem sagedus ära lõigata. Praeguste juppidega 400hz hakkab lõikama. Sul aga vaja bassi juurde keerata, mitte midagi lõigata. Osta või mõni eelvõimendi, kus bass treble nupp küljes.
                          viimati muutis kasutaja Scott; 29 m 2010, 01:46.

                          Comment


                            Vs: LM3886 Takistid

                            Mul pakkuda U-101 eelvõim kui huvi
                            Teostan trükkplaatide söövitamist ja puurimist! Hinnad soodsad!

                            Comment


                              Vs: LM3886 Takistid

                              Need igasugused odavad eelvõimendid oelvat väga kehvad.Parem mitte külge panna.Aga kui ma lihtsalt sellise asja külge panen http://www.eleccircuit.com/pre-tone-...-by-ic-ne5532/ kas see aitaks mul basse juurde saada?

                              Comment


                                Vs: LM3886 Takistid

                                no pealkirrjas ju kirjas.

                                Comment

                                Working...
                                X