Teade

Collapse
No announcement yet.

LM3886 Takistid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: LM3886 Takistid

    Ma saan aru küll,et kruttida saab.Aga kas midagi võimendab ka?

    Comment


      Vs: LM3886 Takistid

      mis mõttes võimendab see nagu eel võimu ,võimendust tal vist pole.lihtsalt üks jubin sul signaali ahelas millega saadkeerata kas treblet või bassi maha peale.

      Comment


        Vs: LM3886 Takistid

        Sellega ma,siis ei võimenda mingisugust sagedust.
        Kas ei olegi võimalik ehitada mingit süsteemi mis hakkaks võimendama bassi nii,et muud sagedused alles jääksid?Kas ainuke võimalus ongi panna eelvõimendi?

        Comment


          Vs: LM3886 Takistid

          See on nagu tikutops sul seal vahel.Kui keerad nuppu siis tuleb bassi juurde ja kui keerad nuppu tagasi võtab vähemaks.

          Comment


            Vs: LM3886 Takistid

            Kas saab bassi rohkemaks keerata.Või kui nupu põhja keeran,siis teeb sama välja nagu polekski mul seda süsteemi vahel?(Bass jääb samaks nagu lõpvõimul ilma selle süsteemita.Või siiski saab natuke rohkemaks?)

            Comment


              Vs: LM3886 Takistid

              Saab jah bassi juurde keerata!!

              Comment


                Vs: LM3886 Takistid

                Selge.
                Tänan!
                Varsti palgapäev,siis ehitama

                Comment


                  Vs: LM3886 Takistid

                  Ma ei saa aru osadest komponentidest.Missuguseid juppe mul vaja läheb C2,C3,C4,C5,C6?Kas on võimalik,et seal arvudes on koma kohad vahele jäänud?Ehk peaks olema niiviisi,et C2 on hoopis 0,47UF,C3 0,047UF,C4 0,22UF,C5 0,01UF,ja C6 on 0,047

                  Comment


                    Vs: LM3886 Takistid

                    Punkt (meie arusaamise kohaselt koma) on ameeriklastel kõige ees ja nulli enne seda ei kirjutata.

                    C2 on 0,047uF ehk 47 nF; C3, C6 0,0047uF (4,7nF); C4 0,022uF; C5 0,001uF.

                    PS. Kasuta rohkem tühikuklahvi peale punkti, koma ja lauselõpus, et su tekst paremini loetav oleks. Tänan.
                    73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                    ATiP1pN4XeM

                    Comment


                      Vs: LM3886 Takistid

                      Teeme nii.Suured tänud!

                      Comment

                      Working...
                      X