Teade

Collapse
No announcement yet.

estonia um 010 probleem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    estonia um 010 probleem

    seda et kas on loomulik et umbes 2 tundi peale sisse lülitamist lükkab ta kaitse ise peale? vasak pool on kahtlaselt kuum kuidagi, parem pool aga jahe... palju umbes see um010 ja up010 elektrit kasutavad ka?

    #2
    Selline asi pole kindlasti loomulik! Ühes lõppvõimu kanalis on vast mingi lühis või midagi. Igaljuhul väga kahtlane.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      äkki keegi oskab aidata et milles nagu probleem võiks olla, mul üks 010 veel vedeleb nurgas aga selle on mingi kaitse rike. et äkki saab 2 tükist midagi kokku teha...`?

      Comment


        #4
        Raske midagi kindlat ütelda, kui pole asja üle vaadanud (üle möötnud). See, et sul kahe tunni pärast kaitse peale viskab, siin võib oletada, et tegemist ongi termokaitsme rakendumisega (kanal soojeneb niivõrd palju, et kaitse reageerib). Ilmselt viga võib olla ikka selles ´´soojas´´ kanalis. Oletan, et sul võib lõputranside jõudevool liiga suur olla, aga see on ainult oletus. Kontrolli jõudevool üle alustuseks.

        Comment


          #5
          nagu teate olen ma lauajalg. ja ei oska midagi kontrollida... see on jah ilgelt tuline kui teine kanal pole leigeks saanudki, ja selles soojas kanalis on ka mingi õrn kõrval heli ka...

          Comment


            #6
            Kui sa kõrvalheli all mõtled kerget moonutust, siis on lõppastme trans(id) omadega seal samas.
            Aitaksin sind kindlasti, kuid lähiajal ei ole lihtsalt aega, kuna korteri remont käsil (korteri remondi poolepealt olen nullist algaja ja peavalu minu jaoks kui palju . :'() Usun, et keegi siit foorumist pakub sulle abi.

            Comment


              #7
              kaua ta umbes mängib siis nii? ja siuke jama ka et kui võim sisse lülitada siis on kaitse peal alles siis tuleb maha kui mõlemad kõlarid korraks tagant ära võtta.... ülimalt tülikas on seda igakord teha kui sisse lülitada

              Comment


                #8
                ja siuke jama ka et kui võim sisse lülitada siis on kaitse peal alles siis tuleb maha kui
                mõlemad kõlarid korraks tagant ära võtta....
                --------------------------------------------------------------------------------------------------

                Tehasest on 010 häälestatud 8-oomise koormusega, aga sinu kõlarid on väiksema takistusega! Sellepärast, see tagant lahti ühendamise trikk. Soovitan kõlari juhtmele vahele panna 4-oomise >=2W takisti (ehk siis kõlariga jadamisi). Siis peaks kaitse ise maha tulema ilma lahti ühendamata ja võibolla kuumeneb ´soe´ kanal ka vähem.

                Comment


                  #9
                  panin 6 oomised kõllid külge aga sama... kuid nüüd tuli kaitse sisse lülitamisel kohe maha... aga see kuumus tuleb ühest kohast pildil näidatud täpsemalt ---> www.hot.ee/zero7/probleem.JPG

                  Comment


                    #10
                    Ikkagi lõpu trans(sid) ´kütavad´. Siin võib kaks varianti olla, kas tüürvool paigast (sättida annab keerates R71´te, kuigi see variant ei ole eriti tõenäoline, sest pildilt näha, et kuumeneb üks õlg) ja teine väga tõenäoline variant: lõpu trans või teda tüüritav trans vajab väljavahetamist. Mõõda ära pinge klemmil E31. Korras võimul peaks pinge klemmil E31 nulli lähedane olema (kui päris null ei ole ja võimendi korras, siis saab paika sättida R56 abil). Pildi järgi otsustades ja kui minu oletus õige on, siis E31´l peaks sul positiivne pinge olema. Kontrolli pinget E31´l siis vaatame edasi.

                    Comment


                      #11
                      Äkki oled huvitatud sellisest variandist, et teen selle aparaadi korda ja vastutasuks annad oma teise rikkis võimu mulle. Kui see teema sinu jaoks aktuaalne veel on, siis kirjuta rom@starline.ee

                      Comment


                        #12
                        njaa mingi siuke jama on sellega et mul lihtsalt juhtmed sisendisse lükatud ja parema kanali juhe on ilma massita ja on mingi muu materjal [mitte vask ühesõnaga] ja sellepärast kuumenebki kui see juhe ära võtta siis töötab puhtalt... aga teine võim on arvatavasti ära põlend see kõik must kaitse peal mitte muhvigi ei mõika...  aga palju umbes siukse kärrsand asja remont maksta võiks?

                        Comment


                          #13
                          mitte muhvigi ei mõika...  aga palju umbes siukse kärrsand asja remont maksta võiks?
                          -----------------------------------------------------------
                          Kõik oleneb.....  Kui ise teha juppideks võib minna kes teab 10eekust - 100eekuni pluss siis oma töö ja vaev. (endale on sattunud eksemplare mille ellu äratamiseks oli vaja kõigest üks kondekas asendada ja on selliseid, kus pool võimu läheb vahetusse) Kui pyyrdud parandusse arvesta paar sotti MINIMUM arvan mina. (muidugi alati võib üle täpsustada)
                          Ära müüa ei taha katkist? oleksin soovija.

                          Comment


                            #14
                            Ise pakuks kah et minimaalselt läheb paranduses paarsada krooni. Tean sest kunagi uurisin erinevaid hindu ja enamvähem on nii et mingi 100 ja isegi rohkem pead maksma nö sisseistumisraha - see on see kalõmm et üldse jutule võetakse.
                            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                            indrek@sac.ee, +3725174765

                            Comment


                              #15
                              weeee ;D, sain korda ühe võimu. [probleem oli selles et ühe kanali sisendil oli mass puudu, nüüd soojenevad pika aja jooksul kanalid võrdselt] paistab et case closed

                              Comment

                              Working...
                              X