Teade

Collapse
No announcement yet.

estonia um 010 probleem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Soovitan kõlari juhtmele vahele panna 4-oomise >=2W takisti (ehk siis kõlariga jadamisi). Siis peaks kaitse ise maha tulema ilma lahti ühendamata ja võibolla kuumeneb ´soe´ kanal ka vähem.
    seda et rääkige sellest takistis natuke täpsemalt et kust seda saab palju maksab kuidas ühendada... :-[

    Comment


      #17
      mul ka läks katki iseenesest estonia um 010 ilmselt sai lolli peaga valesti ühendatud otse arvuti helikaardi väljundisse ja siis käis pauk ja tossu tuli ja migi taksiti põles läbi ja nüüd on vist asi väga hull sest ma ei pannud tähele seda ja kuulasim nusaedasi ja siis läks veel midagi katki ja nüüd see sisi seisab mul jbua tykk aega kodus kui keegi oskab korda teha või nõu anda mis tegema peakset see aparaat tööle hakkaks jälle siis olen väga tänulik

      technolabel@hot.ee

      Comment


        #18
        mul ka läks katki iseenesest estonia um 010 ilmselt sai lolli peaga valesti ühendatud otse arvuti helikaardi väljundisse ja siis käis pauk ja tossu tuli ja migi taksiti põles läbi ja nüüd on vist asi väga hull sest ma ei pannud tähele seda ja kuulasim nusaedasi ja siis läks veel midagi katki ja nüüd see sisi seisab mul jbua tykk aega kodus kui keegi oskab korda teha või nõu anda mis tegema peakset see aparaat tööle hakkaks jälle siis olen väga tänulik

        technolabel@hot.ee
        ma ei saa seda lihtsalt tsiteerimata jätta ;D ;D päris naljakas on kogu seda juttu ühte jutti lugeda ;D
        Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
        www.sansui.us/AU-9500.htm

        Comment


          #19
          mul ka läks katki iseenesest estonia um 010 ilmselt sai lolli peaga valesti ühendatud otse arvuti helikaardi väljundisse ja siis käis pauk ja tossu tuli ja migi taksiti põles läbi ja nüüd on vist asi väga hull sest ma ei pannud tähele seda ja kuulasim nusaedasi ja siis läks veel midagi katki ja nüüd see sisi seisab mul jbua tykk aega kodus kui keegi oskab korda teha või nõu anda mis tegema peakset see aparaat tööle hakkaks jälle siis olen väga tänulik

          technolabel@hot.ee
          lugege läbi kirjavahemärgid selles postituses. meiliaadressi jätame mängust välja.

          Comment


            #20
            ;D ikka juhtub, mul endal kah neid ilma märkidetta postitusi juhtub.
            S A C
            Siberian Audio Concept

            Comment


              #21


              lugege läbi kirjavahemärgid selles postituses. meiliaadressi jätame mängust välja.
              Võibolla on häda selles, et klaviatuurilt ei saa vajutada punkti, koma jms , endalgi mingi rootsi klaver old vahepeal, kus ilma draiverita (ehk US) ei saand kätte ei kirjavahemärke, ega tagurpidi kaldkriipsu (oli veel kuldne doosi aeg)
              Tegelt paanikas olev inimene räägib ja kirjutab küll Salomon Vesipruulilikult.
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment

              Working...
              X