Teade

Collapse
No announcement yet.

Probleem radiotehnika y101 võimuga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Probleem radiotehnika y101 võimuga

    Nimelt probleem et kui sai võim muretsetud oli display juhe tagant lõigatud. Nüüd sai siis uus leitud ja tahaks asjandust tööle panna.
    Sealt siis soov sellijne et tahaks teada mis juhe kuhu läheb just pesa mõttes.





    Ette tänades!

    #2
    Vs: Probleem radiotehnika y101 võimuga

    Esmalt postitatud tehnikahull poolt Vaata postitust
    Nimelt probleem et kui sai võim muretsetud oli display juhe tagant lõigatud. Nüüd sai siis uus leitud ja tahaks asjandust tööle panna.
    Sealt siis soov sellijne et tahaks teada mis juhe kuhu läheb just pesa mõttes.





    Ette tänades!
    Tänane päev on foorumirahvale olnud kuidagi rusuv või ma ei saagi aru mis värk on?
    Nimelt: TEEMAD VÕIKSID OLLA ÕIGETES ALAMFOORUMI OSADES.
    Jube väsitav on see kui vaatad, et uus teema - sisusse vaadates aga on tegu hoopis teise valdkonna teemaga.
    See U-101 kuuluks pigem Remondi teema alla.
    Jube vilets, kõik foorumiosad on U-101 teemal heietamisi täis.
    No teeb ju (natuke) pahaseks .

    Moded! appi!!!
    Nagu mul on tunne jäänud siis see möödunud sügisene modede valimine on asjad jätnud ikka vana rada liikuvaiks.
    Miks ei võiks olla mõned modeõigused ka neil liikmeil kes kasutavad mingisuguseid kindlaid foorumiosi? Saaks vales kohas asuvad teemad tõsta sinna kuhu nad rohkem kuuluvad.
    Mulle on "Võimendifoorumist" jäänud mulje kui osast milles tehakse juttu eelkõige iseehitusprojektidest, mitte neist mis juba peakid kuuluma ajalukku või kollaste käekeste kokku laotud kommertsvõimude putitamisest.
    Neile on ju siin foorumites oma alaosad, miks ei võiks need jääda nendesse piiridesse?
    Lihtsalt küsimus...
    -superradical-

    Comment


      #3
      Vs: Probleem radiotehnika y101 võimuga

      Esmalt postitatud tehnikahull poolt Vaata postitust
      Nimelt probleem et kui sai võim muretsetud oli display juhe tagant lõigatud. Nüüd sai siis uus leitud ja tahaks asjandust tööle panna.
      Sealt siis soov sellijne et tahaks teada mis juhe kuhu läheb just pesa mõttes.





      Ette tänades!
      Varemalt käis asi väga lihtsalt, võeti pilli skeem ja skeemi järgi pandi juhtmed paika ja ei mingit probleemi!
      Kust mina peaks teadma, mis värvi juhe kuhu läheb? Läbi aegade on tehas muutnud juhtmete
      värvi, vastavalt laos olevale nomenklatuurile ja pole kõik tehtud ühesuguste värvidega võimendite montaaz. Kui skeemi lugemine ja lahtimõtestamine valmistab raskusi, siis tuleks asi selgeks õppida, mitte et, mina tahan ja teie öelge mida teha!




      Skeemi saab siit!
      viimati muutis kasutaja humax; 26 m 2010, 18:07.

      Comment


        #4
        Vs: Probleem radiotehnika y101 võimuga

        Esmalt postitatud humax poolt Vaata postitust
        Varemalt käis asi väga lihtsalt, võeti pilli skeem ja skeemi järgi pandi juhtmed paika ja ei mingit probleemi!
        Kust mina peaks teadma, mis värvi juhe kuhu läheb? Läbi aegade on tehas muutnud juhtmete
        värvi, vastavalt laos olevale nomenklatuurile ja pole kõik tehtud ühesuguste värvidega võimendite montaaz. Kui skeemi lugemine ja lahtimõtestamine valmistab raskusi, siis tuleks asi selgeks õppida, mitte et, mina tahan ja teie öelge mida teha!




        Skeemi saab siit!



        No tõesti anna andeks et tulin oma probleemiga mitte skeemi mõista. Keegi võiks ka lollile seletada kus miski juhe on

        Comment


          #5
          Vs: Probleem radiotehnika y101 võimuga

          Mis skeemis nii keerulist on?
          Kui sellest raske aru saada on siis ma kaldun arvama, et Sa ei suuda seda kokku panna.
          Tee parem pakkumine ja tehakse see väikese tasu eest korda.

          Vaidlemine ei vii kuhugile
          -superradical-

          Comment


            #6
            Vs: Probleem radiotehnika y101 võimuga

            Seda nüüd küll jah
            edasine probleem siis et on kaks ühesugust juhet üks läheb trafos nr 6enda alla ja teine kaitsmete plokki et kumb on kumb seda ma välja ei lugenud
            pesas peaksid olema 6 ja 7

            Comment


              #7
              Vs: Probleem radiotehnika y101 võimuga

              6 ja 7 on juhtmed pistikus XP7, eks? 6 pistikus, edasi skeemil 11 ja peaks minema trafo peale kontaktidesse 7-7. Edasi 7 pistikus, skeemil 6. juhe ja läheb alaldi 3,4 kontaktidele (C3C4 miinusklemmidele, pinge -26V). Peaks vist nii olema.

              Comment


                #8
                Vs: Probleem radiotehnika y101 võimuga

                Esmalt postitatud tehnikahull poolt Vaata postitust
                Pildil nr. "1" poolt (ehk siis pildi järgi alt-üles)
                2/3 -> trafo klemmidele 7/7',
                4 -> +26VDC,
                5 -> massi,
                6 -> trafo klemm 8 (trafo klemmid 8/8' kokku ühendatud),
                7 -> -26VDC,
                8/9 -> sisendsignaal kanalitest (lõppvõimu plaatidelt)
                http://hparchive.com/
                https://worldradiohistory.com/index.htm

                Comment


                  #9
                  Vs: Probleem radiotehnika y101 võimuga

                  suur tänu vastuste eest
                  Teema lukku

                  Comment

                  Working...
                  X