Teade

Collapse
No announcement yet.

AKAI resiiver

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    AKAI resiiver

    avaldage oma arvamust stereo resiivrist akai 2*100, voolu tarbib 180w, 4-16 ohm, vana kooli disain.
    seeria on aa-1030
    Tahaks teada mis te asjast arvate?
    Ise proovisin estonjatega ja veel selliste kõlaritega kus oli ühes kõlaris 4*s50 bassikas.
    Ja mis te sellise asja hinnaks pakuksite?
    http://www.retroaudio.ru/akai/receiver/AA-1135.shtml umbes samasugune välimus on asjal

    #2
    Väga kena asi. Kui välimus on peaaegu korras, siis ma arvan, et sinu jaoks läheb seda paremaks, kui mitme saja võrra sa selle 1K-st odavamalt saad. Kuid müüjana 1-1.5 K küsiks.
    Ahjaa, see 2*100W on tänapäevaste standardite järgi; kui aga hakata vaatama toiteploki otsast, siis kusagil 2*50W võiks olla nüüd see päris õige võimsus.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      üks selline küsimus veel et on kaks seierit üks liigub sis kui on raadiojaam käes(tuning) aga teine ei liigi ehk siis signal tahaks teada milleks se teine on siis????

      Comment


        #4
        Teine peaks näitama signaali tugevust, tavaliselt nii see on.
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #5
          igatahes see teine ei liigu?

          Comment


            #6
            oleks suht rõõmus kui keegi veel arvamust avaldaks

            Comment


              #7
              nii kuradi paganama stiilne näeb välja, et mina võtaks kohe ära aga tassi koju ja proovi kuidas su süsteemi temaga kõlama hakkab, ning siis langeta otsus

              Comment


                #8
                ok igatahes ise arvan nii et 1900 asja eest liiga kallis ja selle eest ei tasu asja jätta aga muidu heli koos estonija ac35 k'ärab ülihästi ja olenm proovinud koos 2*4 25 ac' dega ja siis oili kah hea aga kui jkellegil on veel mingeid arvamusi siis homme hommikul 29,12,2003 ootan ceeel neid kella 11 umbes
                tänan neid kes lisavad veel oma arvamusi!

                Comment


                  #9
                  1900 tõesti liiga kallis ma arvan, kuigi päris täpseid andmeid ju ei tea aga kui just päris tippmudeliga tegemist pole, siis üldjuhul nad ikka suht samasugused.

                  muidu aga iga kell ma arvan ikka vene toodangust üle kvaliteedi osas.

                  selliseid müüakse muidu ca 700-1000kr.

                  ja stiili poolest on tõesti tänapäeva tavalistest plastmassjunnidest üle
                  52 27 316 Risto
                  teknootik@gmail.com
                  Tallinna südalinn Foorumi keskus Narva mnt 5 / Tallinna Viru Keskuse OMNIVA

                  Comment


                    #10
                    selliseid müüakse muidu ca 700-1000kr.
                    Hmm... Vahest ütled mulle kah kust neid sellise hinnaga saaks... mind hakkas see vana kooli teema täitsa huvitama

                    Comment


                      #11
                      üliilu
                      muusika on kuulamiseks

                      Comment


                        #12

                        selliseid müüakse muidu ca 700-1000kr.
                        Tõesti mind huvitaks kah kust nii odvalt saab üldiselt oleks huvitatud.
                        Aga üldiselt paluks ma selle teema kustudatda sest ma viisin selle akai juba tagasi!!!!!

                        Comment


                          #13
                          olen mingi taolise ressiivriga kokku puutunud.. mark oli mingi aa1040 või midagi.. vanakooli ressiivrid ikka tegijad!!

                          Comment


                            #14
                            Ise soetasin akai aa 1030 paar päeva tagasi , 1100 maksin selle eest(välimus nagu uuel) täitsa head häält teeb 2x 35 ac 021 ga.Välimus läheb mulle ka peale.Oskab keegi öelda selle täpse võimsuse?

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by sips@Apr 24 2005, 10:37
                              Oskab keegi öelda selle täpse võimsuse?
                              no kui see sind targemaks teeb siis miski 2 korda 60w ehk

                              Comment

                              Working...
                              X