Teade

Collapse
No announcement yet.

Estonia trafo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    RET-is on kõige jämedam traat 1,25mm. On kellelgi veel ettepanekuid, kust traati vaadata, sellist 1,75mm -2,0mm.
    Ma täitsa hädas kohe selle otsimisega.

    Comment


      #17
      Kuna seal palju juurde mähkida ei tule siis mina olen ise teinud nii et olen ostnud elektri poest lihtsalt 2,5ruudust juhet ja juurde kerinud ja toimib.

      Comment


        #18
        Tavalist isolatsiooniga 2,5 mm2 juhet? Kas see mähis siis kuidagi rõvedalt suur ei saa? Teine asi on et mähise traat on ju F klassi isolatsiooniga mis on kusagil 130-160 C juures ja tavaline isolatsioon sellist kuuma ju ei talu.
        Traati müüakse TAMEO´s mis asub Lasnamäel Vesse tn. Seal aga müüakse seda vaid rulliga.
        Seega ründa mähkimistöökodasid.

        Comment


          #19
          Tavalist isolatsiooniga 2,5 mm2 juhet? Kas see mähis siis kuidagi rõvedalt suur ei saa? Teine asi on et mähise traat on ju F klassi isolatsiooniga mis on kusagil 130-160 C juures ja tavaline isolatsioon sellist kuuma ju ei talu.
          .
          Keegi kavatseb trafo peal midagi praadida.
          VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

          Comment


            #20
            Seda nagu väga ei usu, et sa seal pealiskihis nii kõrgeid temperatuure saad.... Palju sa seda traati ikka kerid? Sekundaar ju kasvab suht kiiresti, 2,5mm^2 juhe käib kenasti.

            Comment


              #21
              Tartus on firma mille nimi on TAMEO sama firma peab olema ka Tallinnas selles firmas on müügil el. instalatsiooni materjalid ja kõikvõimalikud kaablid. Samuti on müügis kõikvõimalikud mähisetraadid.

              Comment


                #22
                Kui ilusti küsite siis saate traati norm. hinnaga minu käest. Öelge diameeter ja kogus.

                Comment

                Working...
                X