Teade

Collapse
No announcement yet.

Odyssei 010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    mina teen aga sellise väikese mehaanilise liigutuse, et enne välja lülitamist keeran volüümi nulli ja alles pärast relee praksakat sisse lülitamisel keeran peale

    Comment


      #17
      mina teen aga sellise väikese mehaanilise liigutuse, et enne välja lülitamist keeran volüümi nulli ja alles pärast relee praksakat sisse lülitamisel keeran peale
      kusjuures teen oma elektron 104 võimuga sama..muidu mida elektroni kohta kosta oskate ? on kogemusi kellelgi? :
      F&F

      Comment


        #18
        mina lülitan oma estonia eelvõimul enne kanali välja kus kõlarid taga on ja siis alles võim välja

        Comment


          #19
          mina lülitan oma estonia eelvõimul enne kanali välja kus kõlarid taga on ja siis alles võim välja
          Kas lihtsam poleks lõppvõim enne välja lülitada ja alles siis eelvõim, siis pole mingit kanalit välja lülitada vaja.

          Kas kuskil sellist Odissey 010 skeemi ka on mille saaks disketile tirida, kuna selle arvutiga millega netis käin ei lubata lisa progesi peale panna (D'avju ei ava) nii, et oleks tore kui saaks skeemi minu arvutisse disketiga viia.

          Comment


            #20

            Kas lihtsam poleks lõppvõim enne välja lülitada ja alles siis eelvõim, siis pole mingit kanalit välja lülitada vaja.

            Kas kuskil sellist Odissey 010 skeemi ka on mille saaks disketile tirida, kuna selle arvutiga millega netis käin ei lubata lisa progesi peale panna (pole minu oma) nii, et oleks tore kui saaks skeemi minu arvutisse disketiga viia.
            Mina teen samamoodi nagu tema. Vat estonia eelvõimendil on sellised kohad kus voolu võtta, sinna ühendan lõppvõimendi, nii et kui lülitad eelvõimendi välja lülitub ka lõppvõimendi välja.
            TFK Audio
            #tfkaudio
            http://www.facebook.com/tfkaudio/
            http://tfkaudio.blogspot.com/
            - Audioblogi, projektid jms.

            On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

            Comment


              #21
              Mina teen samamoodi nagu tema. Vat estonia eelvõimendil on sellised kohad kus voolu võtta, sinna ühendan lõppvõimendi, nii et kui lülitad eelvõimendi välja lülitub ka lõppvõimendi välja.
              Ja üks pesa on selline kus on koguaeg vool sees. Aga maitse asi. Siin tallinna peal peaks üks eelvõim olema millel seda plaksu ei toimu
              ;D
              aretasin sinna kliendi soovil viivituse peale ja välja lülitamisel kostis ainult vaevu kuuldev relee klõps .

              Comment


                #22

                Ja üks pesa on selline kus on koguaeg vool sees. Aga maitse asi. Siin tallinna peal peaks üks eelvõim olema millel seda plaksu ei toimu
                ;D
                aretasin sinna kliendi soovil viivituse peale ja välja lülitamisel kostis ainult vaevu kuuldev relee klõps .
                A millest see tingitud on, et iga nupu vajutusel käib plõks kõlarites? Parandamatu asi?
                TFK Audio
                #tfkaudio
                http://www.facebook.com/tfkaudio/
                http://tfkaudio.blogspot.com/
                - Audioblogi, projektid jms.

                On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                Comment


                  #23

                  A millest see tingitud on, et iga nupu vajutusel käib plõks kõlarites? Parandamatu asi?
                  Üldiselt tegemist kondekate laadimise/tühjenemise siirdenähtustega ja mõnikord saab veidi skeemi muutes nendest lahti(disainimise praak )
                  Kui aga liigutamisel ragisevad, siis on kontaktid si*ased ja tuleb ära puhastada..
                  Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                  Comment


                    #24
                    Kallimad võimud ei tee mingit klõpsu.Klõps väljundis tekib sellest, et tõide ju lülitatakse välja ja võim töötab edasi lüütides säilinud voolu arvelt.Kuna pinge lüüdis väheneb, muutub ka võimendi reziimid.Pingelang ajab kõik asjad sassi ja tekibki klõps.See on loomulik nähtus.
                    muusika on kuulamiseks

                    Comment


                      #25

                      Mina teen samamoodi nagu tema. Vat estonia eelvõimendil on sellised kohad kus voolu võtta, sinna ühendan lõppvõimendi, nii et kui lülitad eelvõimendi välja lülitub ka lõppvõimendi välja.
                      oleks ikka lihtsam aga asi selles et pole lõppvõimu,sest pole vaja:
                      estonia up-010 stereo HI-FI + estonia 25ac-311

                      Comment


                        #26
                        Hetkel minu käes üks Odissey 010 mille ma parandada võtsin. Hetkel asi juba täiesti töökorras ja nagu ikka otsustasin teda pisut kuulata, komme on mul selline paranduses olev võim algul takkide peal suurtel väljundvõimsustel läbi testida, et veenduda, et kliendile tagastades aparaat otsad ei anna ja peale testi läbimist meeldib mul neid kuulata. Olen veendunud, et iga võimendi kõlab oma moodi, igal ühel on helis omad njuansid ja eripärad. Kuna siin küsiti arvamust otsustasin teema üles otsida ja jagada oma muljeid.
                        Tegelikult olen juba varem Odissey 010't omanud ja siis ei jätnud ta mulle nii head muljet, kui praegune kuulamine. Heli on üpris mahlane ja täpne, meeldivaks osutus veel heli jõulisus mida ei tunneta just iga võimuga. Pole head halvata ja selle võimendi puhul oli mulle häirivaks tema kõrgete sageduste rohkus või selline pealetükkivuse tunne - madalad ja kõrged sagedused pole väga hästi omavahel tasakaalus, ehk siis bass on normis aga kõrged domineerivad liialt. Kusjuures pikema kuulamise peale hakkas kõrv harjuma/kohanema ja lõpuks tundus kõik OK. Nii, et minule jättis see võimendi väga hea mulje. Mis muud, kui õnnitlen hea ostu puhul, see aparaat pakub väikese raha eest väga suurt kuulamis naudingut.

                        Muideks mul on praegu võimalus teda võrrelda Akai 80ndate keskel toodetud võimendiga ja kellele kurvastuseks kellele rõõmuks akai imeb täiega! Helipilt on nii atrafeerunud, et hakkab lausa otseses mõttes pea valutama ja tekib sarnane tunne nagu oleks mul suur nohu, mille tagajarjel kõrvad lukus. See Akai on tehtud algusest lõpuni kivide peal ja mina tema heli ei seedi üldse, kel huvi võin isegi täpse mudeli kirja panna ja kivide nimekirja millest see monstrum tehtud on.

                        Comment


                          #27
                          Selle 550kr eest sain ma hea asja, heli mulle meeldib. See üks probleem selle kaitselülitusega on,aga juba harjumuseks saanud alguses lülitada sisse tühi kõlarite kanal. Eks tuleb kunagi ikka need lüüdikesed ära vahetada.

                          Comment


                            #28
                            Mul ka vedelemas Odissey 010 ja tekib kohe võimsuse vastu küsimus. Et mu võimul on midagi viga kui saan S50B kõlarite puhul ülevõimsuse tuled põlema alles siis kui põhja keeran? Asi peaks ikka võimsam olema kui S50netele piisav oleks... ?

                            Comment


                              #29
                              Originally posted by erik@Mar 6 2006, 09:03
                              Mul ka vedelemas Odissey 010 ja tekib kohe võimsuse vastu küsimus. Et mu võimul on midagi viga kui saan S50B kõlarite puhul ülevõimsuse tuled põlema alles siis kui põhja keeran? Asi peaks ikka võimsam olema kui S50netele piisav oleks... ?
                              Kõik on õige ju. Odissey võimsus on 50W@8oomil. S-50B on 8-oomised, mille nominaal võimsus on 25W ja passivõimsus 50W, mõnede S-ide kasutamise käigus olen aru saanud, et tulukesed hakkavad passivõimsuse juures vilkuma nii, et u. 50W kanti.

                              Comment

                              Working...
                              X