Teade

Collapse
No announcement yet.

Doina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Doina

    Leidsin ühe võimendi doina(vene tähtedega).Midagi muud pole sinna peale kirjutatud.
    Tundub igati korralik asi.
    Oskab keegi selle kohta midagi öelda? On seda mõtet parandada või oleks parem juba kohe metsa alla visata.

    #2
    On see võim lampidega?
    Vana helitehnika remont Pärnus

    Comment


      #3
      ma ei tea ma pole sinna sisse vaadand.Muidu on see väga vana võim.Vist 70ndate lõpust.Igatahes jube raske on ;D.

      Comment


        #4
        Kui asi on lampidega,siis pakuks asi mulle huvi,kui müüa tahad
        Vana helitehnika remont Pärnus

        Comment


          #5
          Äkki keegi viitsiks ära seletada mis need labid siis trantsidest paremad on?,või asi nagu rohkem ajaloolises huvis?
          Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

          Comment


            #6
            Äkki keegi viitsiks ära seletada mis need labid siis trantsidest paremad on?,või asi nagu rohkem ajaloolises huvis?
            Oi, vahe on väga suur. Lampidega võimu sound on hoopis teisest mastist kui transs-võimul. Transidel võimul võib moonutus% olla oi kui palju 0-e, kuid lampvõimul on just selline naturaalne sound, mis tekitab korralike kõlaritega sinus tunde, nagu bänd, mida kuulad, esineb spetsiaalselt sinu jaoks. Siin samas, kohe ja praegu. Heli on tunduvalt mahedam, ümaramate "nurkadega". Transs on hoopis kuivem.
            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
            indrek@sac.ee, +3725174765

            Comment


              #7

              Oi, vahe on väga suur. Lampidega võimu sound on hoopis teisest mastist kui transs-võimul. Transidel võimul võib moonutus% olla oi kui palju 0-e, kuid lampvõimul on just selline naturaalne sound, mis tekitab korralike kõlaritega sinus tunde, nagu bänd, mida kuulad, esineb spetsiaalselt sinu jaoks. Siin samas, kohe ja praegu. Heli on tunduvalt mahedam, ümaramate "nurkadega". Transs on hoopis kuivem.

              Millal ma kord mõnda lampvõimu tegutsemas kuulen :'( Ei jõu enam ära oodata. Pole kunagi lampvõimudega kokku puutunud. Aga seda heli (lampvõimul on just selline naturaalne sound, mis tekitab korralike kõlaritega sinus tunde, nagu bänd, mida kuulad, esineb spetsiaalselt sinu jaoks. Siin samas, kohe ja praegu. Heli on tunduvalt mahedam, ümaramate "nurkadega". ) ma pean lihtsalt kuulda saama!
              Minu kodukas

              Comment


                #8
                Kivatec, vaata lambi tõeline headus tuleb välja rohkelt vokaali( jazz, ka klassika ja sellised muusikarütmid) kuulates - elektroonilise muusikaga võib lamp pettumuse valmistada.
                Muuseas, lampi saab kuulata Tallinnas Hi-fi klubis.
                Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                indrek@sac.ee, +3725174765

                Comment


                  #9
                  Väga hea lampvõim moonutab rohkem kui hea transvõim.Aga lambi moonutus ei ole häiriv.Vastupidi.See moonutus on meeldiv ja tekitab omapärase kõla.Seesama kõla mille pärast lamp nii hinnatud ongi Sarnase heli annab tekitada ka väljakatega.Vähemalt mustvalgel on see nii.Pole kahjuks olnud kõiki variante kuulata.
                  muusika on kuulamiseks

                  Comment


                    #10
                    Väga hea lampvõim moonutab rohkem kui hea transvõim.Aga lambi moonutus ei ole häiriv.Vastupidi.See moonutus on meeldiv ja tekitab omapärase kõla.Seesama kõla mille pärast lamp nii hinnatud ongi Sarnase heli annab tekitada ka väljakatega.Vähemalt mustvalgel on see nii.Pole kahjuks olnud kõiki variante kuulata.
                    Selle asja nimi on paarisharmoonilised ja tugeva negatiivse vastuside puudumine. Kusjuures bipolaaridega saab kahh selle effekti kätte, aga on väga energiamahukas teha transsidel A klassi võimu,sest selle effekti annab just A klassi lülituse kasutamine(lambid just seepärast, et hea lihtne teha) ,Transsidega võimul kasutegur teoreetiliselt max 25%. Just selle A klassi kasutamise pärast on lampvõimude väljundvõimsused suht madalad (mitte üle 10 W). Samas lampidega saab teha ka ABklassi võimsaid võimendeid, aga siis kaovad need võlud ära ja odavam on transiide peal teha..
                    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                    Comment


                      #11
                      Kivatec, vaata lambi tõeline headus tuleb välja rohkelt vokaali( jazz, ka klassika ja sellised muusikarütmid) kuulates - elektroonilise muusikaga võib lamp pettumuse valmistada.
                      Muuseas, lampi saab kuulata Tallinnas Hi-fi klubis.

                      Selge see! Electroonilise jaoks on kodus tehnikat küllaga! Aga sellise maheda muusika jaoks oleks midagi paremat vaja... (Kõlareid ja lampvõimu) Eks mul selle klassikalise muusikaga ole kokkupuuteid üksjagu. Muusikakooli lõpuklass käsil...
                      Minu kodukas

                      Comment


                        #12
                        õige.Kõik peaks algama ikka sellega mis muusikat kuulata ja peab see muusika meeldima.Ei ole kasu heast helist kui inimene kes seda kuulab kuulab lugu nagu esmaspäeva hommikul ajalootundi.PEab oskama nautida head muusikat.


                        muusika on kuulamiseks

                        Comment


                          #13
                          ...kuulab lugu nagu esmaspäeva hommikul ajalootundi.PEab oskama nautida head muusikat.

                          Heh! Mul ongi esmaspäeviti esimene tund ajalugu... See selleks aga hea muusika nautimisega on lood ikka kehvad küll. Selliseid vendi, kellel on musa kuulamiseks eraldi toad ehitatud jne. on ikka vähe küll (ma mõtlen eestis (või ma eksin?)). Ma oleks seitsmendas taevas, kui ma saaksin endale ükskord korraliku kuulamist väärt tehnika ja koha kus seda kuulata... Kas kunagi nii ka läheb, seda ei oska ennustada...
                          Minu kodukas

                          Comment


                            #14
                            tagasi teema juurde.On kellelgi kokkupuuteid selle doinaga?Või on nõus/oskab keegi seda parandada?Oleks tore keegi teeks selle korda...tahaks teada mis heli ta annab.

                            Comment


                              #15
                              niipalju siis veel et muretsesin selle koolist kus oli parasjagu remont käsil ja seda polnud vaja sest paremad tulid peale...niisiis tassisin koju selle ;D

                              Comment

                              Working...
                              X