Teade

Collapse
No announcement yet.

Brig 001 võimul üks kanal nõrgem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Brig 001 võimul üks kanal nõrgem

    Parempoolne kanal märksa nõrgem kui vasak.... Eriti hästi annab bassile see tunda ja heli tugevusele, kui balans nuppu väänata...

    Kust viga otsida võiks ja kas seda on väga keeruline parandada...

    Tänud..
    B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

    #2
    mingi lüüt kuivand seal kanalis...
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Minu meloodia 104 võimul oli üks pipolaarne konde vigane ja ka üks kanal käis hästi vaikselt.
      Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

      Comment


        #4
        tee kindlaks, kas viga eelvõimendis või lõpus. Selle teadasaamiseks lase signaal otse lõppu. See auk, millel on punn ees.
        PS! Tegemist on väga tundliku sisendiga - väga vaikne signaal lase sisse.
        Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
        www.sansui.us/AU-9500.htm

        Comment


          #5
          tee kindlaks, kas viga eelvõimendis või lõpus. Selle teadasaamiseks lase signaal otse lõppu. See auk, millel on punn ees.
          PS! Tegemist on väga tundliku sisendiga - väga vaikne signaal lase sisse.
          sänks.. eks ma katsu siis ette vaatlik olla.....
          mmm.. tegelikult kui päris aus olla... siis ma võimendi sisemusest suurt midagi tea....
          Tegelt targem oleks see anda kellegi kätesse, kes asja vähe paremini teab...
          Ma ju võin selle nõrga signaali sinna sisse lasta aga peale seda ma vahin seda võimu ikka sama lolli näoga :P :P
          B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

          Comment


            #6
            noh, kui kõpp korras, siis saab ilma eelvõimuta ka muusikat kuulata. Lihtsalt ükski nupp peale väljunditevahetaja ei toimi
            Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
            www.sansui.us/AU-9500.htm

            Comment


              #7
              Kui soovid võin ta sul korda teha rom777@hot.ee

              Comment


                #8
                mul sama võimuga sama jama.Pole süvenend asjasse ja arvan, et pole ka sana viga.Mul läheb eelaste kuumaks.Pleaega torkida.
                muusika on kuulamiseks

                Comment


                  #9
                  ei hakanud uut teemat tegema:
                  ehk oskab keegi öelda, kas sellel lingil, ringiga tähistatud elemendid peavadki nii kuumaks minema(umbes 30-40kraadi). Ja pildil on veel pandud märgatavalt suuremad toitelüüdid, mida see täpsemalt juurde annab?
                  TFK Audio
                  #tfkaudio
                  http://www.facebook.com/tfkaudio/
                  http://tfkaudio.blogspot.com/
                  - Audioblogi, projektid jms.

                  On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                  Comment


                    #10
                    Äkki leidub Tartus inimesi kes on nõus sellise asjaga tegelema...

                    Oksab keegi öelda kui võimas see brig 001 üleüldse on?
                    B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                    Comment


                      #11
                      To: Tafka
                      Need on releed, mis on läbi kõlarite kuulates pidevalt voolu all (kas paar A või B või koguni mõlemad) ja pole midagi imelikku, kui soojaks lähevad. Mis puutub suurtematesse lüütidesse, siis osades kohtades (eriti toites) suurem lüüt võib ainult kasuks olla, nii, et arvan muretsemiseks pole põhjust.

                      To: Destiny
                      Brig 001 on alates seitsekümnendate lõpust toodetud ja neid skeemide erinevusi on päris palju, aga võimsus on neil alati olnud kas 2x50W või siis 2x100W.

                      Comment


                        #12
                        ei hakanud uut teemat tegema:
                        ehk oskab keegi öelda, kas sellel lingil, ringiga tähistatud elemendid peavadki nii kuumaks minema(umbes 30-40kraadi). Ja pildil on veel pandud märgatavalt suuremad toitelüüdid, mida see täpsemalt juurde annab?
                        oleks võind ikka 'gi uue teema teha. :-/
                        lüüdid annavad niipalju juurde, et kui kuulata naturaalpillidel põhinevat nuusikat, siis võivad olla seal sellised impulsid ja võimendil jääb toitest puudu nende ilusaks võimendamiseks.
                        See kui võimas brig 001 on huvitab mind ennastki.Kanali kohta 25-50W.Selle vahe sisse jääb.Oleneb vast versioonist kah ma arvan.Minu omal on lõpus kt808, aga osadel pidavat olema kt818,kt819 paar.Viimased on palju võimsamad.
                        muusika on kuulamiseks

                        Comment


                          #13
                          minu isendil on ka need kt819-818 paar, pass väidab ikka 2x50w
                          Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                          www.sansui.us/AU-9500.htm

                          Comment


                            #14
                            või siis, et 2x50W aaa kas see nüüd siis 4ohmi või 8 ohmi korral? Kas seal sees pole mingit asja mis nagu vaikselt reedaks kui võimsa võimuga tegu on.. See siis lihtsalt suurest huvist.... pass sellel ammu ammu kuskile kadunud...

                            Küsin veel üle, et kas tartus on mehi kes puhuks mu võimul parema kanali düüsid puhtaks...
                            B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                            Comment


                              #15
                              või siis, et 2x50W aaa kas see nüüd siis 4ohmi või 8 ohmi korral?
                              4 Oomiga 2x50w, 8 oomiga peaks olema 2x35w...
                              TFK Audio
                              #tfkaudio
                              http://www.facebook.com/tfkaudio/
                              http://tfkaudio.blogspot.com/
                              - Audioblogi, projektid jms.

                              On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                              Comment

                              Working...
                              X