Teade

Collapse
No announcement yet.

väikse võimsusega võimendi skeem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    väikse võimsusega võimendi skeem

    Nu tegin siin omale 25W RMS woofri.Lihtsalt puhtalt oma lõbu pärast.Täitsa hea tundub olevat.Seega mõtlesin et ehitan natuke sinnna juurde.Tahaks teha 4 oomi ja mingi 25-40W RMS võimu sellele.On kellegil mõni hea skeem selle jaoks.

    PS!mida lihtsam ja lyhem seda parem sest ei ole elektroonikaga väga tegelenud ja ei ole kindel et välja tuleb

    #2
    tda2050?

    Comment


      #3
      palju selle ehitamine maksma umbes läheks?

      Comment


        #4
        Kivi hind on mingi 30 kuni 40 ekku ja takid ja lüüdid saad mõne kroonig kätte.
        Aga kas tda 2050 asemel võib talle ettenähtud skeemis kasutada tda2040,kui käisin A-kaablis ostmas siis öeldi et võib :-/
        Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

        Comment


          #5
          1 väga loll kysimus - kas ma pean kindlasti trykkplaadi tegema või võin ma tõmmata mõned lihtsamad juhtmed?Või pole sel mõtet ja oleks tingivalt soovitatav teha trykkplaat?Trykkplaadi tegemine raskendatud sest siis peab suure koguse raudkloriidi (või midagi sellist) ostma :.(või olen ma millestki valesti aru saand ;D)ma loodan et ei hakka suht võhikule ette heitma et miks sul nii lollid/halvad mõtted on.See saab lihsalt esimene võimendi olema ja kõik soovitused/mõtted ja kogemused oleks teretulnud

          Comment


            #6
            tda2050 4oomi 28-35W
            http://www.st.com/stonline/books/pdf/docs/1461.pdf
            tda2052 4oomi 32-40W
            http://www.st.com/stonline/books/pdf/docs/1585.pdf
            tda7296 4oomi 30-60W
            http://www.st.com/stonline/books/pdf/docs/1564.pdf
            "Directly or indirectly, all issues related to sound should be decided by the ear as an organ of hearing: conclusions that are given by the ear is no longer necessary to challenge. Lord Rayleigh (John William Strutt)

            Comment


              #7
              nendest freeze'i antud skeemidest tundub tda 2050 kõige lihtsam...ka kõige mõtekam sest pole mõtet 25W kõlarile 60W järele toppida.

              Comment


                #8
                Kui tahad peale võimendi ka teadmisi elektroonikast
                omandada siis soovitaks hoopis Abo raamatust lk 350
                oleva skeemi. Montaaz näidatud, tean paari poissi kes
                tegid kõvale papitükile, aga eks kiviga lihtsam.
                VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                Comment


                  #9
                  http://www.st.com/stonline/books/pdf/docs/1460.pdf

                  tda2040 ka

                  Comment


                    #10
                    Minu arvuti ei ava pdf faile :'(
                    Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

                    Comment


                      #11
                      Ei tahaks eriti teise teemat ära surkida ning loodan et ei pahandata
                      Endal on ka mingi tda2040 skkeem mis aga ei tungu eriti võimas ja on ühe polaarse toitega.
                      Vaatasin Transistori lehelt 2050 ja skeemil olid väljund ,sisend ja toide samadel jalgadel. :-/
                      Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

                      Comment


                        #12
                        Kui tahad peale võimendi ka teadmisi elektroonikast
                        omandada siis soovitaks hoopis Abo raamatust lk 350
                        oleva skeemi. Montaaz näidatud, tean paari poissi kes
                        tegid kõvale papitükile, aga eks kiviga lihtsam.
                        äkki räägid täpsemalt sellest Abo raamatust

                        Comment


                          #13

                          äkki räägid täpsemalt sellest Abo raamatust
                          Lembit Abo RAADIOLÜLITUSED, foorumi tsiteerituim teos,
                          minu oma 1990a trükk.
                          See skeem lihtne, 25W osade suhtes pole kriitiline
                          ja palju variante paremaks teha, seega rohkem teadmisi
                          võimalik saada.
                          VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                          Comment


                            #14
                            kas see skeem on täpselt 25W?(pole jõudnud veel raamatut lehitseda)Poleks paha kui ta oleks natuke võimsam et suurematel võimsustel nii palju moonutusi ei oleks.Eks ma homme torma siis raamatukokku ja ylehomme juppide järgi
                            see on juba ysnagi kindel.

                            Comment


                              #15
                              kas see skeem on täpselt 25W?(pole jõudnud veel raamatut lehitseda)Poleks paha kui ta oleks natuke võimsam et suurematel võimsustel nii palju moonutusi ei oleks.Eks ma homme torma siis raamatukokku ja ylehomme juppide järgi
                              see on juba ysnagi kindel.
                              Võid viia 50W peale kui vaja, võimsuse määrab toite
                              võimsus, lõputransside võimsusest ja nende jahutusest.
                              Mis toite võimalus on. Soovitused samast raamatust.
                              VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                              Comment

                              Working...
                              X