Teade

Collapse
No announcement yet.

väikse võimsusega võimendi skeem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Ütle parem mis mis kõlliga tegu.Siis võib ka öelda, milline võima järgi oleks mõttekas panna.Kui on mõni tuttav kes tegeleb elektroonikaga, või tead mõnda elektrooniuka parandust, siis küsi sealt juppe.Mina saan üldiselt jupid poole poe hinnaga.osa juppe küll kasutatud, aga see ei mängi töökindlusel rolli.
    Edu.
    muusika on kuulamiseks

    Comment


      #17
      telli mult, 40W,
      yhe kanaliga: 350.-
      kahega 480.-
      Erilahendused.
      PS või mail.

      Comment


        #18
        Ütle parem mis mis kõlliga tegu.Siis võib ka öelda, milline võima järgi oleks mõttekas panna.Kui on mõni tuttav kes tegeleb elektroonikaga, või tead mõnda elektrooniuka parandust, siis küsi sealt juppe.Mina saan üldiselt jupid poole poe hinnaga.osa juppe küll kasutatud, aga see ei mängi töökindlusel rolli.
        Edu.
        a kus asuvad sellised elektroonika parandused tallinnas ?

        Comment


          #19
          Minu arvuti ei ava pdf faile :'(
          acrobat reader on installitud?

          Comment


            #20
            Ütle parem mis mis kõlliga tegu.Siis võib ka öelda, milline võima järgi oleks mõttekas panna.Kui on mõni tuttav kes tegeleb elektroonikaga, või tead mõnda elektrooniuka parandust, siis küsi sealt juppe.Mina saan üldiselt jupid poole poe hinnaga.osa juppe küll kasutatud, aga see ei mängi töökindlusel rolli.
            Edu.
            Tegu on 25gd bassihäälitsejaga - 4 oomi.(sellega ma teid siin piinasin kunagi ;D)
            Ja nii palju kui ma siin uurind neid hindasid olen ei tundu minevat väga kalliks (võin ka rängalt eksida :P) ....ja w@ldur - ma arvan et teen ise valmis...on ka veidi isetegemisrõõmu

            a muidu palju see tda 2050 ehitamine kokku läheb?Mina sain kokku midagi 200 krooni kanti...aga kuna ma pole varem sellega tegelenud siis äkki ytleksite palju ma puusse panin

            Comment


              #21
              200 krooni läheb jah, juhul,kui on toitetrafo olemas,, tegelt saaks isegi natuke odavamalt.
              Kust voolu võtad ???
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #22
                Kust voolu võtad ???
                Kuna võim läheb tuppa siis oletan et pistikust 220 volti
                Või peab sinna mingi adapteri või midagi taolist vahele ehitama :-/?

                Comment


                  #23

                  Kuna võim läheb tuppa siis oletan et pistikust 220 volti
                  Või peab sinna mingi adapteri või midagi taolist vahele ehitama :-/?
                  Juhul,kui sa leida poest adapteri, mis sellist pinget ja võimsust annab, mis võimule vajaka.
                  Ehk parem on teha toiteplokk.
                  Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                  Comment


                    #24
                    Ei taha uut teemat teha nii, et küsiks siin ära
                    Kavatsen teha oma 4GD kõlaritele võimendit ja küsimus siis selline, et kas võimendi teha TDA 2003 põhjal või TDA 2050 põhjal? 2 kanaliga tahan teha...

                    Comment


                      #25
                      Ei taha uut teemat teha nii, et küsiks siin ära
                      Kavatsen teha oma 4GD kõlaritele võimendit ja küsimus siis selline, et kas võimendi teha TDA 2003 põhjal või TDA 2050 põhjal? 2 kanaliga tahan teha...
                      võta kumb tahad, madalal toitel on nende väljundvõimsused samad, ehki 2050 on nats kvaliteetsem(tundub)
                      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                      Comment


                        #26
                        on selle toiteploki tegemine raske?Kui ei ole siis äkki isegi saan hakkama.

                        Ja veel seda et kas kuskil seda raudkloriidi kuskil väiksemates kogustes ei ole?Ma arvan et mul ei ole vaja pool kilo raudkloriidi :-/.Selle vaskplaadi pidi saama 8 krooni eest juba .
                        Seoses söövitamisega veel üx kysimus: kuidas tehakse vaskplaadile rajad? (sorri et pole kasutanud otsingut)

                        Comment


                          #27
                          on selle toiteploki tegemine raske?Kui ei ole siis äkki isegi saan hakkama.

                          Ja veel seda et kas kuskil seda raudkloriidi kuskil väiksemates kogustes ei ole?Ma arvan et mul ei ole vaja pool kilo raudkloriidi :-/.Selle vaskplaadi pidi saama 8 krooni eest juba .
                          Seoses söövitamisega veel üx kysimus: kuidas tehakse vaskplaadile rajad? (sorri et pole kasutanud otsingut)
                          Ei ole raske, kõigepealt otsi vastava võimsuse ja pingga toitetrafo, väljund 2*20 v@3A piisab täisti. siis vaatam edasi..
                          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                          Comment


                            #28

                            2*20 v@3A piisab täisti.

                            aga miks 2*20V?Mul tuleb ju ainult yhe kanaliga(monovõim woofrile)ja oletan et 3A on mingi kaitse :

                            Comment


                              #29

                              aga miks 2*20V?Mul tuleb ju ainult yhe kanaliga(monovõim woofrile)ja oletan et 3A on mingi kaitse :
                              Ma jõudin järeldusele, et Sul on veel liiga vara hakata võimu tegema.Ära solvu. Soovitaks hankida natuke teadmisi asjast.
                              see 3 amprit on vool, mida trafo kannatab ja 20 volti on sekundaarmähise pinge, ehk siis keskväljavõttega trafo, millel tuleb välja kummagist poolest mähisest 20V.
                              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                              Comment


                                #30

                                aga miks 2*20V?Mul tuleb ju ainult yhe kanaliga(monovõim woofrile)ja oletan et 3A on mingi kaitse :
                                Aeg oleks lubatud raamatukogu reis ette võtta.
                                VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                                Comment

                                Working...
                                X