Teade

Collapse
No announcement yet.

Võimendi SPL 1000 Amplifier 2x 500W EQ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Võimendi SPL 1000 Amplifier 2x 500W EQ

    Tere jälle ,Otsustasin ära ja valin t.amp E800 aga seoses sellega oleks vaja natuke uurida sest , ma tahaks selle sillata woofrile järgi , aga ise olen suht algaja ja mõtlesin et siin saan abi , sooviks siis kaablit koos otsikutega mis läheb võimu , ja vaja just sillatuna . PS teiejaoks võib olla see lihtne küsimus aga minujaoks mitte soovitage , andke link kust saaks sellist kaablit soetada .
    Ette tänades .

    Comment


      #17
      Vs: Võimendi SPL 1000 Amplifier 2x 500W EQ

      Võimule sobib XLR (3-pin isane) ja 6,3 mm pulkpistik nagu pildilt näha.



      ja mõned lingid juhtmetele

      Oomipoe eesmärgiks on pakkuda kõike seda, mida vajab elektroonikahuviline, elektroonikat tootev või parandav ettevõtja või tavakasutaja oma igapäevaelus.

      Oomipoe eesmärgiks on pakkuda kõike seda, mida vajab elektroonikahuviline, elektroonikat tootev või parandav ettevõtja või tavakasutaja oma igapäevaelus.

      https://www.elfa.se/elfa3~ee_et/elfa/init.do?toc=18848&name=xlr_uhendused
      viimati muutis kasutaja raido21; 30 m 2011, 19:41.

      Comment


        #18
        Vs: Võimendi SPL 1000 Amplifier 2x 500W EQ

        Esmalt postitatud raido21 poolt Vaata postitust
        Võimule sobib XLR (3-pin isane) ja 6,3 mm pulkpistik nagu pildilt näha.



        ja mõned lingid juhtmetele

        Oomipoe eesmärgiks on pakkuda kõike seda, mida vajab elektroonikahuviline, elektroonikat tootev või parandav ettevõtja või tavakasutaja oma igapäevaelus.

        Oomipoe eesmärgiks on pakkuda kõike seda, mida vajab elektroonikahuviline, elektroonikat tootev või parandav ettevõtja või tavakasutaja oma igapäevaelus.

        https://www.elfa.se/elfa3~ee_et/elfa...=xlr_uhendused
        Suured tänud !

        Comment


          #19
          Vs: Võimendi SPL 1000 Amplifier 2x 500W EQ

          Jummel küll! Olen remontinud neid SPL-e, SuperBass, Skytech, skytronic, AUNA'sid ja mida iganes veel asju. See on kõik petukaup ja inimeste petmine. Olen näinud 1000W 5.1 kanali HI-FI ressiiverit, mille kõik sisendid olid kokku tinutatud ja kasti sees oligi ainult kaks kanalit võimendit ning väljundid ka paralleelselt ühendatud : HI-Fi võimendi, millel lõppastmes 2 trantsi ja trahvo oli kaalu järgi parimal juhul 75W. Korpus enamasti valmistatud kilukarbi plekist. Hoidke eemale sellest kräpist ja ärge uskuge ilusaid kirje ja müüjate jutte. Arvestades veel nende asjade maksumust, siis enamasti saab selle raha eest kasutatud ja korraliku seadme. Olen ise kasutanud SPL-2000 võimedit. Trahvo loksus sees ja korpus oli nii vedel et kuu aja pärast oli võimendi räkis 45kraadi kõveraks moondunud.
          Kõik, mis on väljaspool loogikat ei pea olema tingimata võimatu.
          __________________

          Comment


            #20
            Vs: Võimendi SPL 1000 Amplifier 2x 500W EQ

            Skytec tegelikult pole nii hull midagi, ainult Eestis miskipärast nende odavama otsa tooteid pakutakse.
            Uurisin natuke, miks ei võiks Skytec TEC seeriat Eestis pakkuda?
            Kui seda pilti sisemusest oleks näidatud, siis vaevalt oleks keegi pakkunud, et see Skytec-i toodang: http://www.skelbiu.lt/skelbimai/skyt...-15392649.html

            Comment


              #21
              Vs: Võimendi SPL 1000 Amplifier 2x 500W EQ

              Üks huvitav odava otsa võimendi on BehringeriNUKE NU3000DSP.
              Pigem pean huvitavaks tema aktiivkrossi poolt ning parameetrilist EQ. Kui jutt on olnud subwoofri tarbeks koju midagi osta, siis peab ütlema et asi täitsa toimib. USB kaudu arvutiühendus ja kena kasutajaliides võimaldab vajalikke parameetreid sättida. Niisama "mürisamiseks" sobib ehk suvaline võimendilaadne asi, kõnealune on pigem edasijõudnutele.
              Edasijõudmiseks pean seda, et selle võimuga saab sättida kogu heli sättida vastavalt vajadustele ja mida tihtipeale lihtsamad seadmed ei võimalda. Kross on 2 ribaline, mina kasutan teda vaid sub'i tarbeks.

              Kui sisse vaadata, siis piltidelt on näha et jahutusradikaid peaaegu pole ja toide on ka teistsugune kui trafotoitega võimudel.
              Rumal ventikas on üks suuremaid hädasi, kuna sellel pöörete reguleerimine pole võimalik, aga kodukasutuses käib lõugav ventikas närvidele.
              Sellele mingi regulaatori paigaldamine on hädavajalik.
              Muid asju ei kommenteeriks st. pole vaja seda veel teha.

              Comment


                #22
                Vs: Võimendi SPL 1000 Amplifier 2x 500W EQ

                Esmalt postitatud headway poolt Vaata postitust
                Jummel küll! Olen remontinud neid SPL-e, SuperBass, Skytech, skytronic, AUNA'sid ja mida iganes veel asju. See on kõik petukaup ja inimeste petmine. Olen näinud 1000W 5.1 kanali HI-FI ressiiverit, mille kõik sisendid olid kokku tinutatud ja kasti sees oligi ainult kaks kanalit võimendit ning väljundid ka paralleelselt ühendatud : HI-Fi võimendi, millel lõppastmes 2 trantsi ja trahvo oli kaalu järgi parimal juhul 75W. Korpus enamasti valmistatud kilukarbi plekist. Hoidke eemale sellest kräpist ja ärge uskuge ilusaid kirje ja müüjate jutte. Arvestades veel nende asjade maksumust, siis enamasti saab selle raha eest kasutatud ja korraliku seadme. Olen ise kasutanud SPL-2000 võimedit. Trahvo loksus sees ja korpus oli nii vedel et kuu aja pärast oli võimendi räkis 45kraadi kõveraks moondunud.

                Minuarvates on petukaup kõik mis poes müüakse, vähemalt meie poodides - tõsiseid raskekaallasi meil ei ole, rääkida, et on - vale. Mõni üksik Hi-Fi võim võibolla kusagil, tõsised tegijad nagu Goldmund Telos näit. jne - pole, suuri Mark Levinsone - pole, Krell MRA, FBI jne. - pole.
                Näide: http://www.gophoto.it/view.php?i=htt...g#.UO2l_uTtQrU
                Ühesõnaga, meie kaubandusvõrgus müüdav on tegelikult kõik BS ja petukaup!
                Mine poes vaata ringi, 400-500€ 7.1 ressiiverid, võimsus 7x170W ja kui küljel olevatest vent. avadest sisse piiluda siis vaatab sealt vastu 250-300VA gabariidiga trafo. Isegi hinnaklass 1000 ja üles, näit. nägin üht JAMO ressi, 1300€, sel lubati 7x160W RMS, trafo oli heal juhul 500VA...
                Neid "poolpäris" PA võime võib vahel päris hästi saada - mul näit. nihuke: http://www.gophoto.it/view.php?i=htt...g#.UO2lYOTtQrU 40kg mass, trafo on u. 4kVA gabariitvõimsusega, suht hästi toiminud võimuke kui vaja müristamiseks. Ainus nõrk koht seal on silumisfilter - liiga viletsad konded mis maailmas mõnel juhul vastu taevast lennanud, muidu iseenesest OK tükk, esipaneel alumiiniumist, kest 2-3mm terasplekist.
                Korralikuma asja saab meite mail kas n.ö. rätsepatööna või siis hirmsa raha eest välismaalt ostes.
                Kasutatuna ei liigu meil eriti midagi, kui siis hinda küsitakse ikka sama mis läänes sama asi uuena maksab. Ja kasutatuna ostmine on nagu võimaliku kärnas põrsa kinnises kotis ostmine...

                E: remondimees ehk oskab vastata ka küsimusele - mis asi on "trahvo" ?
                -superradical-

                Comment


                  #23
                  Vs: Võimendi SPL 1000 Amplifier 2x 500W EQ

                  Sai kah kunagi igast jama kokku ostes palju raha kulutatud ja oma rahakoti najal selgeks tehtud, et kui võimendi midagi ei kaalu siis pole mõtet ka parameetreid vaadata. Teine asi on see, et tühja koha pealt midagi tekitada ei saa ja võim peab miskit ka võrgust tarbima. Kusjuures odava uue pasa peale raiskasin oluliselt rohkem kui korraliku vanakooli asja peale. 22kg ja võrgust tarbitavad 1100w annab vähemalt lootust....

                  Comment


                    #24
                    Vs: Võimendi SPL 1000 Amplifier 2x 500W EQ

                    Kusjuures olen ka näinud Skytec'i normaalset toodangut, sama võib öelda ka mõnede Vitek seadmete kohta. Ilmselt on hiinlastel tekkinud tellimustööde kõrvale ka väike haltuuraköök, kus sarnase välimusega tooteid kõvasti odavamalt valmis tehakse ja siis siin profitehnika pähe müüakse.
                    Kõik, mis on väljaspool loogikat ei pea olema tingimata võimatu.
                    __________________

                    Comment


                      #25
                      Vs: Võimendi SPL 1000 Amplifier 2x 500W EQ

                      Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt Vaata postitust
                      Minuarvates on petukaup kõik mis poes müüakse, vähemalt meie poodides - tõsiseid raskekaallasi meil ei ole, rääkida, et on - vale. Mõni üksik Hi-Fi võim võibolla kusagil, tõsised tegijad nagu Goldmund Telos näit. jne - pole, suuri Mark Levinsone - pole, Krell MRA, FBI jne. - pole.
                      Aga meie riigi turg sellisele tehnikale on väiksem kui ühes keskmise suurusega linnas mujal maailmas. Ja need, kes töesti teavad ja tahavad sellist tehnikat, soetavad selle igal juhul, vahet pole, kas kellelgi neid siin letis on vöi mitte. Kui demo tahad sellele tehnikale, siis piirid on lahti ja reisimine odav. Ükski täie möistusega kaupmees ei vöta siin konnatiigis nii kalleid asju lihtsalt niisama, igaks juhuks, söna otseses möttes aastateks letti seisma.
                      Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                      Comment


                        #26
                        Vs: Võimendi SPL 1000 Amplifier 2x 500W EQ

                        Esmalt postitatud tehnofriik poolt Vaata postitust
                        Aga meie riigi turg sellisele tehnikale on väiksem kui ühes keskmise suurusega linnas mujal maailmas. Ja need, kes töesti teavad ja tahavad sellist tehnikat, soetavad selle igal juhul, vahet pole, kas kellelgi neid siin letis on vöi mitte. Kui demo tahad sellele tehnikale, siis piirid on lahti ja reisimine odav. Ükski täie möistusega kaupmees ei vöta siin konnatiigis nii kalleid asju lihtsalt niisama, igaks juhuks, söna otseses möttes aastateks letti seisma.
                        Tea kas teoreetiliselt asi päris nii ongi, vaata või tänavatele, paraku need "lolli" raha omanikud häid asju vist tõesti õnneks/kahjuks ei hinda
                        Teemaselt aga on reaalsus, et meil poes müüdav "Hi-Fi" on pigem "Lo-Fi". Ma mõtlesin tänagi, et kas olen näinud poes mõne masina sees näit. toroidtrafot toites ja kestal ka PMPO kõrval pisikesi kirjeid RMS kohta, mõlemaid asju paraku ei meenu. Esimese variandiga masin on mul riiulis olemas, Sansui 5.1 resiiver (reaalse, sisseehitatud bassivõimuga), negatiivsest osast, et võimud on STK uuemaseeria kividel, 2 stereokivi ja 1 kolmekanaline, 1 neist stereokividest on sildvõim bassikale, teine on tagakõlaritele ja suur kolmekanaline (3*45W) on siis esikõlarid+keskkõlar, stereokivid olid mäletamist mööda 2*30W. Kestale on taha trükitud tarbeks 225W, tootjamaa on jaapan aga siis kui sain selle siis internett andis vastuseks, et see mudel oli müügil ainult Soomes, tal sisseehitatud DVD mängija ja see oli seal ainus asi millega netiinfo põhjal probleeme olnud, üldjoontes on ta mind aastast vist 2005 või 2006 rahuldanud enamuse ajast stereovõimuna igapäevases kasutuses. Toitetrafo on aga pigem 350-400VA mõõtudes toroidijurakas.
                        Maksis aparaat kaubandusvõrgus tol ajal natuke üle 300€.

                        Nüüd tänapäevased, viimasel ajal nendega kokku puutunud pm. Yamaha ja Harman Kardon-i toodang, esimene on hullem aga hind ligi poole soodsam ka - isegi u. 1k€ resiiverist ei ootaks niisugust pläusti mis kaane alla vaadates avaneb, v.a. üks HK on olnud mu silma ees mil transsvõim, teised kõik on kividega olnud. Toide on ka nõrgake, nähtud neid 150+W 7.1 resiivereid mil trafo südamik on Tš-170 klassis, kui sedagi...
                        Need suured "pool PA võimud" on üldjoontes olnud üsna korraliku toitega, see mis mu pildil, Omnitronic A-3800, trafo oli sel 25kg, võimsus 3600VA, pinged 4*60V kirjade järgi, +-80 ja +-160V toitega lõppvõim (mõõtes, +-85/170 koormuseta), 14 paari transse lõppvõimus, jahutus tundub silmale vähe aga ventikad uhavad õhku sealt suurel võimsusel omajagu läbi. Toitefilter on ainus kriitiline koht - seal on koonerdatud, mujalt on teostus kena, papist trükkplaate ka pole
                        -superradical-

                        Comment


                          #27
                          Vs: Võimendi SPL 1000 Amplifier 2x 500W EQ

                          See Omnitronic tundub koju küll ikka täielik overkill
                          Mulle jäi silma the T.Amp S-150

                          Pilt sisemusest: http://i71.servimg.com/u/f71/15/71/52/97/endstu10.jpg

                          On oma hinda väärt? Tundub põnev pill olevat.

                          Comment


                            #28
                            Vs: Võimendi SPL 1000 Amplifier 2x 500W EQ

                            Esmalt postitatud tiidu93 poolt Vaata postitust
                            See Omnitronic tundub koju küll ikka täielik overkill
                            Mulle jäi silma the T.Amp S-150

                            Pilt sisemusest: http://i71.servimg.com/u/f71/15/71/52/97/endstu10.jpg

                            On oma hinda väärt? Tundub põnev pill olevat.
                            See A3800 oli ostuhetkel oma hinda väärt lihtsalt, max. võimsust minul ei ole õnnestunud isegi proovida reaalse valjukaga. Kui teda kasutan siis töötab ehk 2-3W toas ja vahepeal keeran juurde, üle 100W pole ma teda ilmselt kasutanud muusika kuulamisel (õues). 2012 aastal kasutasin teda ehk max. 20tundi kokku. Ta on suht suur ja raske, pole riiulis kohta esialgu. Poes maksis ta miski ligi 15keek vist tol korral kui sõber ostis, oli impulssiivne ost, tahtis oma suuri autobassikaid proovida kuni "õiged" võimud saab, kuna autotehnika anyway suurustab tühjade numbritega siis sai kohe selgeks, et pikka pidu pole ja läksid nii võim kui kõlarid müüki, ma siis sain selle võimu vist 4400 eest kätte, ei ole täpselt meeles. Igaljuhul poest selle raha eest ei saa ja arvestades juppe jne. siis 5k tundubki see mõistlik hind, ise poest 15k eest ei ostaks ilmas, ka kui miljonär oleks ei ostaks neid überkalleid Hi-End võime ega ka isegi mitte PowerSoft-i 20kW digivõimu - lihtsalt reaalselt pole kumbki oma hinda väärt ja neile puudub ka tavalisel inimesel vajadus, esimesed on hullikestele kes arvavad, et kallis on hea, teised neile kes suuri üritusi teevad. Selle 4-5k eest midagi nagunii ei saa - ei tol ajal ega ka nüüd. Poest saab selle raha eest Yamaha resiiveri praegu (oli ka tol ajal umbes nii), mingid äkased Kenwood-i 5*100W olid kaubamajas 2999.-, anyway, niisugust räissi ei osta, tol ajal oli see ~4500.- lihtsalt olemas ja ootas investeerimist , las olla - igalühel oma kiiksud

                            See T.amp paistab jõulisem kui andmed ütlevad aga see pilt pole väga informatiivne - trafo võimsust ka raske selle järgi hinnata. 2paari suuri TO-264 transse (ilmselt 2SA1943/2SC5200 või veelparem...MJL seeriad), ma lubaks RMS-i vähemalt 200W kanali kohta 4R korral. Mass on muidu korralik selles klassis, trafo võib seal olla ~400VA isegi kui pealt vaadata ja võrrelda transside ja suurte takistitega, jahutus on korralik.
                            -superradical-

                            Comment


                              #29
                              Vs: Võimendi SPL 1000 Amplifier 2x 500W EQ

                              Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt Vaata postitust
                              See T.amp paistab jõulisem kui andmed ütlevad aga see pilt pole väga informatiivne - trafo võimsust ka raske selle järgi hinnata. 2paari suuri TO-264 transse (ilmselt 2SA1943/2SC5200 või veelparem...MJL seeriad), ma lubaks RMS-i vähemalt 200W kanali kohta 4R korral. Mass on muidu korralik selles klassis, trafo võib seal olla ~400VA isegi kui pealt vaadata ja võrrelda transside ja suurte takistitega, jahutus on korralik.
                              Olen paremaid pilte näinud - SA1943/SC5200 töesti. 150 W 4 oomi peal, trafo kirjast hästi aru ei saanud, aga tundub 500 VA kirjas olema.

                              Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                              Comment


                                #30
                                Vs: Võimendi SPL 1000 Amplifier 2x 500W EQ

                                Tundub 500 jah. Pm. võiks see võim võimsamgi olla, trafo lubaks küll. Filter on ka suht korralik aga need konded vahetaks ise küll kohe välja, selle raha eest ilmselt võimu küll, kui just ise ei retsi füüsiliselt siis see peab ilmselt pikka aega vastu korraliku omaniku käes.

                                Transsidega nii, et 100W paarist on igati OK, üldiselt nii need PA võimud ongi, mõnel võetakse rohkem ka. Mu A-3800 on ka nendega ja siis selle asja võim on ka: http://www.acmaudio.com/products/speakers/srp115s.php seal 6 paari ja kannatab tundide viisi max. võimsusel piinata. Võimu toide vist oli +-100V kui õigesti meeles. Kuskil albumis album.ee või nagi.ee oli mul selles elukast ka pilt olemas. Need mõlemad võimud on isegi vaikselt kuulates vaiksed, ilma kõrvaliste müradeta ja heli on selge, palju parem kui kividega asjandustel üldiselt.
                                viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 13 m 2013, 15:18.
                                -superradical-

                                Comment

                                Working...
                                X