Teade

Collapse
No announcement yet.

Kidra võim hakkas suitsema vooluvõrku ühendades

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kidra võim hakkas suitsema vooluvõrku ühendades

    Tervist foorumlased!
    Lugu siis selline, urgitsesin kõrvaklapipesast mingit kraami välja, mis takistas juhtme sinna sisse toppimist. Sain kraami välja pesast, panin võimu (Behringer gm108) uuesti kokku, ühendasin vooluvõrku ja panin tööle. Pesadesse mitte midagi ühendatud ei olnud. Kohe tekkis üpris vali käre pinin ja hakkas päris kõva suitsu tulema. Mõne sekundiga kadus pinin ära ja LED kustus ka ära. Kruvisin asja siis uuesti lahti ja nägin et kaks kõrvuti paiknevat "asja" (ei saa täpselt aru millega tegu) on põlenud, kuskil mujal midagi põlenud ei paista (üks koht seal lähistel tundub veel tahmane, aga pole kindel). Enda arust midagi muud peale kõrvaklapipesa üldse ei näppinud ja mingit lühist ka esmapilgul ei avastanud. Kuidas peaks nüüd edasi toimima?

    Pilte ka:

    #2
    Vs: Kidra võim hakkas suitsema vooluvõrku ühendades

    Loll küsimus, aga kas seinakuubik ikka vahel oli ?
    Jäljed viitavad sellele, et 220V on lastud madalpingeahelasse:P
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Vs: Kidra võim hakkas suitsema vooluvõrku ühendades

      Trafopoiss on ju pildil paista.
      Tinaplönn vms dioode ära ei lühistand või. Sealt tundub eriti tahmane?

      Comment


        #4
        Vs: Kidra võim hakkas suitsema vooluvõrku ühendades

        Seal vasakpoolsel pildil on nagu ühe dioodi koiva küljes mingi klemm nagu, teistel piltidel ei ole. Kas see plaat mitte ei andnud kuidagi liikuma ja mõni dioodi ots läks vastu radikat lühisesse. Taastada dioodide osa ja tuld!

        Comment


          #5
          Vs: Kidra võim hakkas suitsema vooluvõrku ühendades

          Minu viga.
          Esmalt postitatud uni poolt Vaata postitust
          Trafopoiss on ju pildil paista.
          Tinaplönn vms dioode ära ei lühistand või. Sealt tundub eriti tahmane?
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #6
            Vs: Kidra võim hakkas suitsema vooluvõrku ühendades

            Kui enne klapipesa kallal käimist asi töötas, on üsna kindel, et mudisid pesa seest klemmid kokku - seal on olemas nii väljundiots kui maa- ja peale lühises väljundiga võimu sisselülimist põlesid maha nii väljundi mikroskeem kui toidealaldi

            Comment


              #7
              Vs: Kidra võim hakkas suitsema vooluvõrku ühendades

              Kõigepealt suured tänud kõigile vastanutele!
              Too klemm mis vasakpoolselt pildilt paistab, ei ole dioodidega ühenduses ning klemmil puudub ka tahm.
              Mingit tinaplönni ka nagu kuskilt tekkida ei saanud.
              Kui nüüd seda kõrvaklapipesa piiluda, siis 2 mingit klemmi on küll koos, aga need on ka teisel pesadel koos (kidra input ja cd input), nii et tundub et see peabki nii olema. Tolle kõrvaklapipesa seest sain muidu kätte mingi väikse plastikjunni ja metallrõnga. Äkki too metallrõngas hoidis seal pesas miskit paigas, et enne, kui ta veel seal sees olnud, oli kõik korras? Ma väga ei tahaks uskuda, et ma seal pesal midagi nii väga muljusin, et mingid klemmid seal kokku said. Põlenud kuskilt mujalt ei ole.
              Samuti omab keegi mingit ettekujutist, kuidas seda kõrvaklapipesa eemaldada/vahetada saab?

              Comment


                #8
                Vs: Kidra võim hakkas suitsema vooluvõrku ühendades

                Eeldusel, et kolb on olema ja algteadmised ka, saab joote kohtadelt vedelat tina õhuga ära puhud, kui joote kohad on liiga väikesed kasuta tinasukka.
                Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                Comment


                  #9
                  Vs: Kidra võim hakkas suitsema vooluvõrku ühendades

                  Olgu. Aga kust võiks leida või mis nimega otsida sellist 6.3mm pesa? Ja milliseid dioode mul vaja läheb? Ja kust ma tean, kumba pidi ma dioodi plaadi külge joodan?

                  Comment


                    #10
                    Vs: Kidra võim hakkas suitsema vooluvõrku ühendades

                    Esmalt postitatud Vallatu poolt Vaata postitust
                    Olgu. Aga kust võiks leida või mis nimega otsida sellist 6.3mm pesa? Ja milliseid dioode mul vaja läheb? Ja kust ma tean, kumba pidi ma dioodi plaadi külge joodan?
                    Pesa saad poest, dioodidel on triip peal.
                    Kolakoguja

                    Comment


                      #11
                      Vs: Kidra võim hakkas suitsema vooluvõrku ühendades

                      Ei suutnud mina leida kuskilt sellist pesa, nagu vaja.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Kidra võim hakkas suitsema vooluvõrku ühendades

                        Pöördu kasutaja Jyrka poole. Temalt peaks abi saama.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Kidra võim hakkas suitsema vooluvõrku ühendades

                          Kas need ei sobi näiteks.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Kidra võim hakkas suitsema vooluvõrku ühendades

                            Hmm, välimuselt tunduvad samad küll, kuid neil on ainult 3 pinni, kui võimus olevatel on 5.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Kidra võim hakkas suitsema vooluvõrku ühendades

                              Vaata kas sul seal vanal pesal on mingi markeering ja neid toote pilte ei saa alati 1:1 võtta.
                              Pakun, et see stereo ilma lülitita on 3 jalga ja lülitiga 5 jalga. Oomipoe omale on kirjutatud with switch.

                              Comment

                              Working...
                              X