Teade

Collapse
No announcement yet.

ESTONIA-008-STEREO järel kõlarid plärisevad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    ESTONIA-008-STEREO järel kõlarid plärisevad

    Mul on mure.
    Seisneb selles, et mul on kodus 4 kõlarit: 2 suurt bassikõlarit (pistikuotsadega) ning 2 kõrgesageduskõlarit. Vabandan, ma pole spetsialist sellel alal.
    Võimus on mure. Üks kord hakkasid kõlarid plärisema. Vennaga tegime selgeks, et asi on võimendis. Võim on ESTONIA-008-STEREO, mis on tegelikult vinüülimängija, kuid vinüüliosa on katki läinud/pole olemas.
    ET kas mul oleks mõtekam see lasta kellegil ära parandada (ja kellel, oskate soovitada ehk) või siis osta uus võim ja millist soovitate.

    Tänan tähelepanu eest,

    L.
    kadalipp.lauri@gmail.com

    #2
    Vs: Mure

    008-l on lõppvõim kõlarikasti sees nn aktiivkõlarid, ju seal probleem
    VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

    Comment


      #3
      Vs: Mure

      Kas seda on lihtne parandada, või on mõistlik uus osta?

      Comment


        #4
        Vs: Mure

        Kui sul on sellel estonial kõlarid nimega 25as-311 siis plärinat võib tekitada ka
        bassiväljuhääldi millel on "vuntsid" kulunud/katkenud.

        Comment


          #5
          Vs: Mure

          Arvamismeetoodil on raske või võimatu Sinu probleemi lahendada. Lisa asjadest fotod, "masinate" margid jne.- asjasse rohkem konkreetsust! Jah,Estoniatel on vuntsidega probleeme või on filtri võimsate takistite väljavõte puudulik(koputa). Kindlasti tahaksid elekrolüüdid vahetamist. Peale kõige, avalikusta oma asukoht, imesid ei juhtu ainult jõuluööl! Mõni hea inime võib tulla isegi koju appi, oleneb kui hästi oskad abi paluda!
          viimati muutis kasutaja peedu15; 31 m 2012, 17:56.

          Comment


            #6
            Vs: Mure

            Terekest jälle. tüütan teid oma basskõlariga jälle. Nimi on 25ACA-II RET. Mul on neid 2 tükki. Juba kui ma panen ühe vooluvõrku (1 on katki), hakkab see kumisema ning on tunda kärsahaisu. Kui keegi oskab, elab lähedal ning viitsib mulle koju tsekkima seda tulla, siis palun kirjutage mulle meili kadalipp.lauri@gmail.com

            Comment


              #7
              Vs: Mure

              Esmalt postitatud lkadalipp poolt Vaata postitust
              Kui keegi oskab, elab lähedal ning viitsib mulle koju tsekkima seda tulla
              Kus ise asud?
              Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

              Comment


                #8
                Vs: Mure

                Tartus.

                Comment

                Working...
                X