Teade

Collapse
No announcement yet.

JVC AX-R551X võimendi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    JVC AX-R551X võimendi

    TERE, sai soetatud siis selline JVC AX-R551X võimendi. imelik on se et equ displey käib läbi lõpp võimu ,et kui heli maha keerata siis equ ka ei tööta . muidu on olemas ka eraldi nupp displey level. kui kellegil on taoline jvc võimendi equ displeyga,võiks öelda kas se on õige asi või on mingi jama.

    siin on link ka sellistest jvc võimutest
    Проект «VINTAGE AUDIO» — каталог коллекционной Hi-End и Hi-Fi техники, созданной в пору расцвета аналогового звука.

    #2
    Vs: K. JVC AX-R551X võimendi

    kui vaadata ax400 skeemi siis signaal indikaatorile võetakse võimendi väljundist.küllap on sinu mudelil samamoodi

    Comment


      #3
      Vs: K. JVC AX-R551X võimendi

      se jvs ax400 on power meetriga võimendi..

      selgitan siis veel kord .
      mul on olnud ka eqo displeyga muusika keskuseid , seal ei mutu heli maha või peale keeramisest küll midagi.

      selle pärast ma otsingi inimesi kellel on selline võim, et selgusele jõuda kas peabgi nii olema või on mingi kala kuskil sees .

      Comment


        #4
        Vs: K. JVC AX-R551X võimendi

        ei tea.lappasin kümmekond AX seeria võimendi skeemi läbi.kõigil neil,kus oli ka displei ees,võeti signaal selle jaoks võimendi väljundist

        Comment


          #5
          Vs: K. JVC AX-R551X võimendi

          mulle saatis (ummi 666 ) video lingi JVC AX-R551X võimendiga . tõesti võetakse signaal võimu väljundist.
          mina arvasin et olen omale katkise võimu ostnud . tänan vastamast.

          Comment

          Working...
          X