Teade

Collapse
No announcement yet.

U-101 lõppvõimendi ümber ehitamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    U-101 lõppvõimendi ümber ehitamine

    Kuna tahan supakale teha võimendit siis mul on kaks lõppvõimendit, ühe jätan kõrvale tagavaraks kui midagi peaks juhtuma.
    Aga kuna selle u-101 süsteem on nii keeruline et mina sellest aru ei saa, äkki teie saaksite mind aidata.
    Kasutaks siiski seda samat trafot mis seal võimendis sees on.
    Aga kas kõlari kaitse relee ei tule vahele panna ? Ja kuskohta need lüüdid veel käima peaksid.

    #2
    Vs: U-101 lõppvõimendi ümber ehitamine.

    Esmalt postitatud lejutaja poolt Vaata postitust
    Kuna tahan supakale teha võimendit siis mul on kaks lõppvõimendit, ühe jätan kõrvale tagavaraks kui midagi peaks juhtuma.
    Aga kuna selle u-101 süsteem on nii keeruline et mina sellest aru ei saa, äkki teie saaksite mind aidata.
    Kasutaks siiski seda samat trafot mis seal võimendis sees on.
    Aga kas kõlari kaitse relee ei tule vahele panna ? Ja kuskohta need lüüdid veel käima peaksid.

    Katsu remontida, kui hakkama saad siis edaspidi Sa ei pea enam sarnaseid küsimusi küsima - kui käima saad on see tubli õppetükk olnud!
    Praeguste algteadmiste juures on ümberehitus keerulisem kui arvata oskad.

    Comment


      #3
      Vs: U-101 lõppvõimendi ümber ehitamine.

      lõppvõimus on need, 4 eraldi juhet. Must,punane,valge,ja sinine. Ma ei saa päris täpselt pihta millejaoks need on . Kuigi arvan et sinna vahele käivad lüüdid ja läheb toiteallikasse.
      Siis on pistik 3 juhtmega, nendest ma ka aru ei saa .

      Comment


        #4
        Vs: U-101 lõppvõimendi ümber ehitamine.

        Esmalt postitatud lejutaja poolt Vaata postitust
        nendest ma ka aru ei saa .

        Ega siis ei olegi muud kui skeem kätte ja võimu kõrval näpuga järge ajama, ega ei saa-saamaski aru kui ei proovi, vaata ja proovi vähemalt. Võimalik, et kui nii teed siis hakkad aru saama kuhu seal mis on ühendatud, miks ta on ühendatud ja mis/miks juhtub kui ühendad teisiti...
        Skeemil on märgitud tavaliselt juhtmeühenduste juurde ka numbrid, samad numbrid on ka võimendi enda plaatidel, ühendusjuhtmete juures plaatidele trükitud .
        Skeem selle võimu kohta on väga läbinämmutatud teema, kui siit foorumist ei leia - vaata www.google.ru otsingusse ja sealt see tuleb.

        Comment


          #5
          Vs: U-101 lõppvõimendi ümber ehitamine.

          Tegin kunagi ühe lõppvõimu peale ümber Y-101 -e
          Teema sellest siin:
          http://www.elfafoorum.eu/threads/42863-RRR-U-101-toite-ümberehitus
          Viimane pilt mis leidsin: (vist on veel midagi tehtud peale seda aga ei mäleta ja lahti ei hakanud kiskuma)
          Shele-lt ja Puulabidas saadud trafod.

          Pisema trafo kerisin ümber ja see toiab eelvõimendust ja kaitsereleed ja lõppvõimendi pingevõimenduse osa.
          Kaanele oli vaja veidi freesiga süvendada et trafo sinna alla mahuks.
          http://hparchive.com/
          https://worldradiohistory.com/index.htm

          Comment

          Working...
          X