Teade

Collapse
No announcement yet.

Akords 001

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    no transid transsideks. aga pean need pulgad kõigepealt välja vahetada.ja praegu pole sellele sobivaid kõlareid ka olemas.. mingid 10W lairibad vist sobiks?

    misasjaga see skeem avanema peaks?
    tester olemas.

    Comment


      #17
      võta siit
      http://kruso.narod.ru/Shema/ak001.zip
      seal zipi sees on pdd-id
      ja see djvu tuleb lahti siis,kui laed omale vastava plugina
      http://www.djvu.com
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #18
        kui hetk tekib hakkan tõsiselt asja kallal lammutama.

        tänks skeemide eest

        Comment


          #19
          ma ei taha uut teemat tegema. niisis tekkis väike mõte teha sellele sinasele võimule väike casemod. kuna praegu on asi lapitud raske raua peale siis mõtlesin selle teha natuke veel robustsemaks ja asendaks mõned detailid natuke kurjema väljanägemisega suguvendade vasta Silma jäid ühed cccp army (või muu selline riiklikult rahastatud asutus) 3kV 2200 pF kondekad aga ma ei suuda mitte välja mõelda mis nende mahtuvus "natuke" madamalatel pingetel on ja kas nad üldse töötavad :-/

          Comment


            #20
            3kV 2200 pF kondekad aga ma ei suuda mitte välja mõelda mis nende mahtuvus "natuke" madamalatel pingetel on ja kas nad üldse töötavad :-/
            Need konded ja sõltumatta pingest ikka 2200, varikapil
            (pooljuhtkonde) sõltub mahtuvus pingest aga nii suure
            pingega varikappe pole kohanud.
            VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

            Comment


              #21
              => töötavad. kuigi neid vist siiski pole mõtet sinna ikka panna sest nad ikka tõesti massiivsed ja mahtuvust nagu polegi eriti.

              seelles kastis kust mina need välja rookisin istusid need paarikaupa parelleelis. ja lisaks olid seal mingid suure koormustaluvusega takistid millega saavat akusid tühjaks laadida ja tuba kütta samaaegselt. :P

              Comment

              Working...
              X