Teade

Collapse
No announcement yet.

Estonia 010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Pildi järgi on vasaku eelvõimu kanali väljundisse susatud ülemine traat nats valesti. Pane see paksema soonega ots kas paremale või vasakule (proovi kumb, täpselt ei tea, oletañ, et paremale) kõige ülemisse auku. Loodan, et said aru, mis ma jahusin... ;D
    Minu kodukas

    Comment


      #32
      avastasin ühe huvitava asja nimelt vu-metrid isegi liiguvad(vilguvad kahtlaselt).. aga ainult väga kõva heli ja siis ka kõrgsageduste järgi...

      Comment


        #33
        Äkki VU meetri lüüdid ära kuivand
        Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

        Comment


          #34
          aga misasjad need on:eelvõimul kõige ülemine ja vasakpoolsem asi ja lõpul keskel vasakul? sinna saab mingi juhtme vehele toppida aga millejaoks täpsemalt.ärge näkku lööge sest ma ei jaga nendest asjadest eriti.

          Comment


            #35
            vasakult kõige ülemine on maandus..
            nii kondekad vahetatud ja vu-metrid liiguvad nyyd normaalselt..
            Kui võim (eelvõim+lõppvõim) tõõle panna ja näiteks a kanal sisse panna tuleb undamine mmmmmmm...kui muusika norm mängib ei sega aga kui vaikselt siis hakkab juba pinda käima see undamine...
            Kas sellest undamisest ei saaks lahti?

            Comment


              #36
              eranditult kõik sisendi juhtmed peavad olema varestatud kaabliga tehtud, kas sinul on?

              Comment


                #37
                nja üks soovitas eelvõimu toite kondekad ära vahetada, et need teevad müra..

                Comment


                  #38
                  Võivad ka need olla.Kui juhtmed korralikud siis asu toite lüütide kallale
                  muusika on kuulamiseks

                  Comment

                  Working...
                  X