Teade

Collapse
No announcement yet.

STK 442 asendus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    STK 442 asendus

    Lugu siis selline , et keskusele sai taha pandud madalama oomised kõlarid ja mingiaeg kärssas lõpukivi maha.
    Kiviks on stk 442 -110.

    Oma aruga leidsin originaali : http://www.serigo.ee/product_info.php?products_id=4567
    ja siis stk 442-130.


    Kas mulle tundub õigesti , et oleks m6tekam v6tta see 130 , kuna ta on odavam ja võimsam? Kas oleks olemas miskit analoogset , aga 4 ohm ja võimalikult võimast? Asenduskastid on aga 4ohm.

    Ennem asi pilti ette ei v6tnud , vaid viskas kohe pildi eest ära kui sisse sai lylitatud. Igastahes peale selle väljajootmist asi muus osas toimib , seega arvan , et muus viga pole. ja ega sel võimendi osa plaadi peal rohkem miskiseid komponente eriti polegi.


    #2
    Vs: STK 442 asendus

    Kas võin selle võimsama panna`?

    Comment


      #3
      Vs: STK 442 asendus

      Datasheeti ei leidnud andmete võrdlemiseks. Aga usun, et võib ikka asendada.

      Comment


        #4
        Vs: STK 442 asendus

        https://<a href="http://www.datashee...299_DS.pdf</a> 442-110

        Leidsin , ei muud.

        Comment


          #5
          Vs: STK 442 asendus

          Link ei tööta.

          Comment


            #6
            Vs: STK 442 asendus

            Hmm , ei tea miks ta nii teeb. kribasin urlide vahele selle : http://www.datasheetcatalog.org/data.../440299_DS.pdf , aga miks ta peale postitust ära muutub ei tea.

            Hommikul saabus minu pikale küsimusele selline vastus Serigo.ee-st :
            Tere.stk442-090,110,120,130 kôi osama
            W W W W
            Serigo.
            Tellin selle 130 ära ja kui ei hakka tööle , siis viskan minema. Muidu ma vaatasin , et sel on see kahe polaarsusega toide , et tegelt saaks võibolla mu katkise toiteplokiga autovõimu sinna taha aretada. Aga jah, aretamist tuleks siis palju , eriti radikate puhul.
            viimati muutis kasutaja whiteshark; 27 m 2012, 10:53.

            Comment


              #7
              Vs: STK 442 asendus

              Võid küll panna. Pin out on neil sama. Stk 442-130 on lihtsalt võimsam. Test circuit on neil sama. Võrdle Seda 110 sellega http://www.datasheetarchive.com/stk*...datasheet.html
              Arvatavasti 0n 110 ja 130 ka sama.

              Forum for service technicians working in the field of consumer electronics repairs. Service manuals and datasheet searching.

              Comment


                #8
                Vs: STK 442 asendus

                Aga millest see oleneb, kui madalat takistust võimendi talub? Antud stk442 puhul?

                Comment


                  #9
                  Vs: STK 442 asendus

                  See sõltub kivi talutavast voolust ning ka kui tubli jahutus on. Datasheetidel tavaliselt antud ka 4 ja oomise koormuse maks toitepinge ja võimsus. Praegune võimsam kivi(ei lugenud datasheeti) ning toide 240 asenisse lülitada ning peaks OK olema. Endal sama ratsiga, töötab originaal STK kiviga keskus 4 oomiste s30netega.
                  Maailm oleks puhas ja süüta
                  kui poleks õllejogurtit
                  - Õ.Õ.

                  Comment


                    #10
                    Vs: STK 442 asendus

                    Kui tahad 4 oomisel koormusel käima panna. Tuleks pinget langetada ja suurem jahutus panna. Ning väljundvõimsuse juurdesaamiseks voolu suurendama. Juhul kui praegune ei anna piisavalt voolu.
                    viimati muutis kasutaja plaaster; 27 m 2012, 12:05.

                    Comment


                      #11
                      Vs: STK 442 asendus

                      Siis peakski see 130 sobiv olema , sest tema toitepinge oli mingivõrra suurem , kahjuks enam ma selle datasheeti leida ei suuda. Jahutus ma ise arvan , et peaks hea olema , tal veel ventikaski peal.

                      Comment


                        #12
                        Vs: STK 442 asendus

                        Jootsin sisse ja kõik nagu töötab. Aga....

                        Välja lülitades kostab pops kõlaritest ning käima pannes käib vähe kõvem pauk ja näha on , et elemendid lükkavad umbes sekundiks ennast väljapoole ja siis hakkab ilusti tööle. Laseks nagu alalisvoolu sekundijagu väljundisse .

                        Ilmselt see keerab miski aja pärast elemdid tuksi?

                        Ma ei tea, kas sel junnil on ka nii nagu automaki junnidel , et toide on koguaeg peal, aga käivitus käib nagu läbi remote. Mulle tundub, et ta peaks tegelikult alguses vait olema ja siis mingiaeg võimu järgi lylitama. Kas annaks midagi selle rem. klemmi vahele panna? Näiteks kondeka? Aga millise? Ja milline see õige jalg oleks?

                        Teine variant oleks aretada miskine viivitusega relee väljundite vahele , aga kuidas seda täpsemalt teha , et viivitaks ?

                        Kolmas variant oleks lihtlabane lüliti.
                        viimati muutis kasutaja whiteshark; 30 m 2012, 17:01.

                        Comment


                          #13
                          Vs: STK 442 asendus

                          Maailm oleks puhas ja süüta
                          kui poleks õllejogurtit
                          - Õ.Õ.

                          Comment


                            #14
                            Vs: STK 442 asendus


                            Oled teinud selle? Transs töötab seal üsna äärmustes.

                            Kuna võimus kahepolaarne pinge olemas siis soovitaks seda:
                            http://users.swing.be/edwinpaij/modu...cc_pour_hp.htm teed pinge LM317/LM337 stabikatega sobivaks ja kaitse olemas. Plaadijoonis mis seal on on ka töövõimeline.
                            -superradical-

                            Comment


                              #15
                              Vs: STK 442 asendus

                              Ei minu teadmised elektroonikast on nii kesised , et miskit skeemi ma lugeda ei oska , ega aru sellest saada veel ammugi.
                              .

                              Mingit lihtsamat lahendust , kas keegi sellest stk 442 130 datasheetist pinoute loeb välja?

                              Comment

                              Working...
                              X