Teade

Collapse
No announcement yet.

Vana kola uuesti toimima?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vana kola uuesti toimima?

    Tere, tere foorumi rahvas.
    Lugu siis selline, et käisin maal ja leidsin riiulist ühe vana Pioneeri SA-301 võimendi. Puhastasin ära ta ja panin voolu taha, võtab ilusti sisse kõik näidikud toimivad. ühendasin kõlarid ja meediapleieri auxi aga kahjuks sealt ei tulnud piuksugi välja, ootasin veel mõne hetke ja siis kuulsin mingi relee tegi paar klõpsu kiirelt nagu midagi oleks lühises või läbi. Tegin kaane lahti puhastasin skeemid asjad ära et uurida aga midagi sellist silma ei hakanud küll et kuskilt oleks põlenud midagi läbi , ainuke asi mis on seal kunagi keegi teinud on bassi reguleerimisnuppu tagant jootnud kuidagi imelikult. Kunagi ala 10 a tagasi mängis see võim mul s-90-stega ja toimis, jäi seisma ja nüüd tahaks elustada seda aparaati uuesti. Äkki oskate mingitki juhtnööre anda mida teha, asun Rakveres ja otsin parandajat netist suurt midagi peale User manuali ei leidnud ka.

    #2
    Vs: Vana Kola Uuesti toimima?

    relee tegi paar klõpsu kiirelt
    Võimalik. See sama relee ongi tuksis. See relee asub kindlasti kõlari kaitse plokkis.

    Comment


      #3
      Vs: Vana Kola Uuesti toimima?

      alright ma ise ka nagu loogiliselt mõtlesin seda varianti. peab uut siis hakkama kuskilt otsima või siis äkki saaks ka selle lihtsalt eemaldada nagu vene y-7101-el oli pandud puupulk selle kohale kus klemmid olid

      Comment


        #4
        Vs: Vana Kola Uuesti toimima?

        Muidugi võid selle plokki võimu sees eemaldada, AGA see plokk sinna sisse niisama pole pandud. Otsi ikka asendust.

        Comment


          #5
          Vs: Vana Kola Uuesti toimima?

          võtsin maha selle relee plastikust katte ja see tegi veel mõned pliks plaksid kuni jäi ilusti toimima, aga nii kui võimu liigutad siis kohe plõksib välja aga siis jälle sisse , ma ei tea mis mõjus kui kaane maha võtsin. Igatahes võib loodetavasti selle teema lukku panna sest mul on nüüd olemas passiiv sub-kõlarile võimendi

          Comment

          Working...
          X