Teade

Collapse
No announcement yet.

Võimul kaks kanalit ei tööta.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Võimul kaks kanalit ei tööta.

    Mure siis selline, et Odissei-001 Stereo, 4 kanaliga ja balancy nupp ei saa ühendust. Kaks kanalit mängivad ilusti ja kui balanci nuppu natuke mudida siis korraks hakkavad ka teised kaks kanalit mängima. Tahaks selle vea kudagi kõrvaldada ise pole just tugev võimude alal.

    #2
    Mure siis selline, et Odissei-001 Stereo, 4 kanaliga ja balancy nupp ei saa ühendust. Kaks kanalit mängivad ilusti ja kui balanci nuppu natuke mudida siis korraks hakkavad ka teised kaks kanalit mängima. Tahaks selle vea kudagi kõrvaldada ise pole just tugev võimude alal.
    Võta teadmiseks et stereo tähendab kaht kanalit.
    VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

    Comment


      #3
      Odissei 001 on täisa kahe kanaliga,kuid nelja väljundiga (topelt kõlariaugud).
      Oletan, et balansi nupu juures lühistab midagi (teades selle võimu skleemitehnikat ;D ) Alustuseks soovitaks nupp lahti võtta ja ära puhastada.


      minuarust see odissei 001 ei vääri kõrgema klassi võimu tiitlit.. Põhjuseid otsige mu vaematest postitustest..
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        Nii ma nüüd natuke harin ennast võimu alal...
        Mida see topelt kõlariaugud endast kujutavad?
        Sry kui loll küsimus aga ei ole nende võimude alal kodus eriti :-[

        Comment


          #5
          topelt tähendabki topelt ... yhel kanalil on kaks kõlari väljundit ... ehk siis kahel kanalil kokku 4 aga se ei te võimu veel neljakanaliseks ..
          MÜÜA : 10gd & BOSE kõlarid

          Comment


            #6
            ehk see on sama hea, kui ühendad neli kõlarit kahte väljundisse. Mugavuse mõttes.
            TFK Audio
            #tfkaudio
            http://www.facebook.com/tfkaudio/
            http://tfkaudio.blogspot.com/
            - Audioblogi, projektid jms.

            On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

            Comment


              #7
              Tänan teid info eest. Nüüd olen jälle targem.

              Comment

              Working...
              X