Teade

Collapse
No announcement yet.

brig 001 eelvõim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    brig 001 eelvõim

    nimelt probleem selline, et mul brig 001 eelvõim ei tööta, st kui panen sealt tagant eq sisendist signaali sisse, siis mängib ilusti (ilma et ükski nupp ei tööta), aga tahaks siiski seda eelvõimu korda saada, viga võib olla lüütides, aga pole veel katsetanud, aga mulle soovitati uus eelvõim sisse panna, a la 10W. oskaks keegi mingeid häid eelvõimu skeeme pakkuda, sest brig 001 originaaleelvõim pidi halva kvaliteediga olema.

    p.s. kui võimas üldse brig 001 eelvõimendi on?

    #2
    eelvõimendi ülesandeks on sisenditest tuleva signaalide võrdsustamine ja heli ning tämbrite reguleerimine. ja heliallika ja lõppvõimu sisendi-väljundi sobitamine. kontrolli, kas on paigas sisendit-väljundit ühendav nublakas (sama auk kus on lõppvõimu sisend)

    Comment


      #3
      Kui oled tallinnas siis meili rom777@hot.ee ja teeme su eelvximu korda.

      Comment


        #4
        kontrolli, kas on paigas sisendit-väljundit ühendav nublakas (sama auk kus on lõppvõimu sisend)
        kuskohas see seal on? võimust väljas või sees?

        p.s eelvõimu lüüdid ja dioodid kontrollisin ära, need olid töökorras
        pingeid hakkan nüüd mõõtma

        Comment


          #5
          kas heli ei tule üldse eelvõimust läbi?
          ja kust võtad, et eelvõimendi just süüdi? enne lõppu on ju ka tämbriplokk...

          mu enda Brig on ka suht nõrga eelvõimuga, pidevalt mingid asjad surevad seal... praegu on ta ka nii balanssist väljas, et peab signaali otse lõppu laskma..
          Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
          www.sansui.us/AU-9500.htm

          Comment


            #6
            see asub taga. pesa (vene tähed) võhPU-vhUM , lühistada tuleb jalad 1-3 ja4-5,et sa lõppvõimu proovisid, siis võib arvata et see nublu on puudu.

            Comment

            Working...
            X