Teade

Collapse
No announcement yet.

UKU 020 Vajab tarkade meeste abi!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    UKU 020 Vajab tarkade meeste abi!!!

    Võimuks on Radiotehnika uku-020. Hääl pragiseb jubedalt ja kohati kaob heli ära. Ja kõrged helid domineerivad st vahest arva tuleb natuke bassi. Heli on katkendlik.
    Tegin mikriga heliklipi ka sellest mis asub siin:
    http://www.gz.ee/eestlane/Probleem.wav
    Tänud.
    Mattias

    #2
    sul lõpp piirab ühelt poolt.

    Comment


      #3
      Ühes õlas vist lõputrantsidel lekkevool suureks läinud,Melodja 104 oli sama häda.
      Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

      Comment


        #4
        Arge nyyd melodijaga kyll vxrdlema hakake seal skeem teistmoodi tyyle pandud.
        Tunne on selline, et signaali teekonnal olevad lyydid on lootusetult kuivad, see on muidugi oletus. Katsu esialgu kindlaks teha kummas viga on kas eelvximendis vxi lxppvximendis.

        Comment


          #5
          Mismoodi ma selle asja kindlaks teen, miuksed need lüüdid on. Mis võimalusi mul selle võimu kordategemisel on kui asja eriti ei jaga. Ja kui palju läheks asi paranduses umbes maksma. Tänud.
          Mattias

          Comment


            #6
            Mismoodi ma selle asja kindlaks teen, miuksed need lüüdid on. Mis võimalusi mul selle võimu kordategemisel on kui asja eriti ei jaga. Ja kui palju läheks asi paranduses umbes maksma. Tänud.
            Raplas ühes kohas siin tehakse u. 150.- + jupid...
            Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
            www.sansui.us/AU-9500.htm

            Comment


              #7
              ok leidsin need elektrolüüt kondekad üles. Neid seal all 8 vist ühed on papiga kaetud teised mitte. Andmed neil seal 2200mk k50-24. Mismoodi ma kindlaks teen miuke läbi on ja miuke terve.
              Mattias

              Comment


                #8
                ok leidsin need elektrolüüt kondekad üles. Neid seal all 8 vist ühed on papiga kaetud teised mitte. Andmed neil seal 2200mk k50-24. Mismoodi ma kindlaks teen miuke läbi on ja miuke terve.
                Need toite lüüdid, kui kuivand siis kuuled 100Hz .
                Kas mõlemis kanalis ühte moodi jamab.
                VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                Comment


                  #9
                  lüüte peaks saama nii kontrollida, et joodad lahti ja hakkad takistust mõõtma... tokistus peab pidevalt suurenema..
                  Kui takistus on suurenenud, siis võid panna testri pinge mõõtmis asendisse ja siis peab pinge kondekas sees olema

                  vähemalt mina olen nii kontrollinud ;D
                  Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                  www.sansui.us/AU-9500.htm

                  Comment


                    #10
                    Sry minu apsakas ma mxtlesin signaali teekonnal olevaid KONDEKAID mis ei pruugi lyydid olla. Kui skeem olemas siis pole mingi probleem neid leida. kui skeemi pole siis ei aita muu kui skeem leida ;D
                    Antud juhul vxid need toitelyydid rahule jatta.

                    Comment


                      #11
                      Mina vahetaksin halastamatult kõik kondekad ja lüüdid võimendis ära, olukord paraneb 1000x

                      Comment


                        #12
                        ok tõin linnapealt mingi testeri millel igast vidinaid ja vilesi küljes. Kas sellega saab kuidagi need kondekad ära testida ilma lahti jootmatta või peab tingitammat lahti jootma asjad.
                        Mattias

                        Comment


                          #13
                          Mina vahetaksin halastamatult kõik kondekad ja lüüdid võimendis ära, olukord paraneb 1000x
                          Seda räägivad nad kõik aa iseasi kust saad siuksed täpselt samad jupid
                          Mattias

                          Comment


                            #14
                            kui juba tester on, siis mõõda pinget lõputransistoritel. kui mälu ei peta ,siis oli tal kahepolaarne toide. kui pool pinget ära võtta, hakkab igasugune kõrgklassi võim mökutama.

                            Comment


                              #15
                              http://foto.ussrhi-fi.ru/Galery_radiotehni...0-foto2_jpg.htm   kas sealt pildi pealt on näga ka miuksed need lõputransid on vms. Kondekad peaksid võimu all olema siuksed suuremat sorti jullad on mul õigus mehed?

                              Krt avastasin et pildi peal oleval võimul on kaks trükiplaati puudu ???
                              Mattias

                              Comment

                              Working...
                              X