Teade

Collapse
No announcement yet.

UKU 020 Vajab tarkade meeste abi!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Lõputranzid on need jullad radikate peal.
    Tiad.Vii parem võim mingi targema mehe kätte.Kui ikka kolbi pole käes hoidnud, siis võimu naljalt ei paranda.Vähemalt mitte kirja teel.No ega ma halva pärast.
    Muidugi proovida võid.Sest võim ise nagu rahaliselt suurt väärt ei ole ja paranduse eest kallis maksta.
    muusika on kuulamiseks

    Comment


      #32
      Minu u7111 käiski paranduses jaöeldietkogu värk võim minna maksma 300 ja selle rahaeest poleju teda mõtet remontida(tegelikult polesee võim minu oma).
      Aga tahaks kuskilt üht teist u-7111,sealt oleks toidet vaja,või siisvõiballa paneks terve uue lõpu.
      Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

      Comment


        #33
        PS! võim juba turtsub arvuti taga. Sellel oli üks kt807b trans läbi. Ka ise arvasin seda aga polnd seda juppi kuskilt võtta. Ja tinutuskolbi olen ma päris palju käes hoidnud kuid kui juppe pole siis ei saa eriti midagi korda teha. Uurin seda võimu värki ja kui ta tahab neist lahti saada siis annan teada.
        Mattias

        Comment


          #34
          Jään ootama. Üks u7111 kuluks ära küll.
          Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

          Comment


            #35
            Ega see defitsiitne jupp u7111 juures ei juhtu trafo olema? Omal sai see otsa ja oleks uut vaja, nii et oleks kah soovija ühele katkisele u7111 või vähemalt tema trafole.

            Comment


              #36
              Sai asja uuritud ja mees ütles et need kaks u 7111 on juba seest paljaks tehtud ning et hoiab neid varuosadeks.
              Mattias

              Comment

              Working...
              X