Teade

Collapse
No announcement yet.

Võimendi master helinupp jamab - kas kuulub garantii alla?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Võimendi master helinupp jamab - kas kuulub garantii alla?

    Tere! Selline küsimus, ehk on kellegil kogemust.

    Sai umbes aasta tagasi ostetud Euronics-ist stereo võimendi Harman Kardon HK 3490 koos kõlaritega (sooduspakkumine, mis kehtib ka tegelikult veel vist tänaseni).

    Olen kasutanud võimendit mõõdukalt, keskmiselt tuleb kokku ainult umbes 1 tund päevas. Eelmine nädal avastasin, et võimendi helitugevuse nupp käitub kahtlaselt:

    - ekraanil olev tekst (detsibellide mõõdustik) liigub nupu keeramisel nagu viivitusega või siis jäävad osad numbrid nagu üldse vahele (kui nuppu kiiresti keerata). Varem seda nagu polnud. Kui nuppu keerata üliaeglaselt, siis on kõik nagu korras.
    - helitugevuse nupu kiiresti ja palju keeramisel ei muutu heli osadel juhtudel pea üldse ehk kui tahan heli kiiresti vaiksest valjuks keerata, siis keera ennast hulluks. Mõnel üksikul juhul on olnud nii, et kui olen midagi valjemalt kuulanud ja hakkan heli vaiksemaks keerama, läheb heli hoopis veel kõvemaks.

    Ainuke asi, mis hiljuti võimendi juures muudetud sai, oli see, et kui ennem läks mul vinüülimängija otse võimendi phono sisendisse, siis nüüd panin tööle vinüülimängija enda eelvõimendi ja see läheb otse sisse võimendi Tape/CDR-i. Antud probleem kehtib mis tahes sisendi puhul (raadio, CD, vinüülimängija).

    Kas see võib olla mingi tarkvara probleem, mu enda mingi vale juhtmete ühendamine või mehhaaniline kulumine, millele garantii ei laiene?

    Tänud!

    #2
    Vs: Võimendi master helinupp jamab - kas kuulub garantii alla?

    Mehaaniline kulumine mis võiks minna garantii alla. Mõistliku kasutuse juures ei ole eriti küsimust.
    Võib muidugi proovida "restarti".
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #3
      Vs: Võimendi master helinupp jamab - kas kuulub garantii alla?

      Tänud vastuse eest. Ma kahtlen, et mehaaniline kulumine läheb garantii alla

      Restard-ist kahjuks kasu polnud.

      Comment


        #4
        Vs: Võimendi master helinupp jamab - kas kuulub garantii alla?

        No see pole tegelikult eriti loogiline, garantii peaks selle vea ära parandama. Sama hea näide- ostsid auto ja peale aastast kasutust rool ei taha enam hästi funktsioneerida .

        Comment


          #5
          Vs: Võimendi master helinupp jamab - kas kuulub garantii alla?

          Tänud. Ma esmaspäeval marsin nende juurde siis sisse. Tegelikult hakkasin mõtlema, et see võimendi seisis ju nende juures ka poes lahtiselt tont teab kui kaua.

          Comment


            #6
            Vs: Võimendi master helinupp jamab - kas kuulub garantii alla?

            see asjandus mille küljes on volume nupp nimetatakse enkooderiks ja ta on mehhaaniliselt väsinud-tuleks lahti võtta ja puhastada või veelgi parem lahendus,ringi vahetada.

            Comment


              #7
              Vs: Võimendi master helinupp jamab - kas kuulub garantii alla?

              täiesti tavaline crap - garantii peaks olema meil 2 aastat. Mina viiks poodi tagasi ja nõuaks raha tagasi, ostaks siis midagi asjalikumat!

              Võta loe näiteks siin mida inimesed sellest masinast arvavad:

              Viimastel paaril aastal mitut selle firma masinat näinud ja jätab ikka soovida küll - kohati ülemõistuse hinnanumbrid nende kivivõimude eest tekitavad küll palju küsimusi...
              -superradical-

              Comment


                #8
                Vs: Võimendi master helinupp jamab - kas kuulub garantii alla?

                Täiesti tavaline garantii alla kuuluv teema,samas kui ostsid komplekti koos kõlaritega,siis said päris hea komplekti mõistliku hinnaga.

                Comment


                  #9
                  Vs: Võimendi master helinupp jamab - kas kuulub garantii alla?

                  Sain eelmine nädal võimendi garantiist tagasi, õnneks ei pidanud midagi peale maksma, asi toimib nüüd taas suurepäraselt.

                  Ainukesed kaks uut "probleemi" on:
                  - võimendi esiklaasile suudeti teha päris korralikult kriime, mida ennem kohe kindlasti polnud.
                  - võimendi nupp oleks nagu väikese nurga all - nupp käib kusagilt seestpoost võimendi esiklaasi vastu hästi vähe.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Võimendi master helinupp jamab - kas kuulub garantii alla?

                    siis vutt-vutt poodi tagasi, las vahetavad ringi. Ise mässama hakates saad garantiist lahti halvimal juhul.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Võimendi master helinupp jamab - kas kuulub garantii alla?

                      Nõua uut, kuna see on rikutud v6i kui enam uut sellist toodet pole, las vahetavad samaväärse uuema mudeli vastu. Ähvarda tarbijakaitsega ja luba pöörduda kohtusse.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Võimendi master helinupp jamab - kas kuulub garantii alla?

                        Kuna Euronics on kõigest edasimüüja, siis nende endi ähvardamisega (tüüpiline mats sõimab alati klienditeenindajat) kaugele ei jõua. Tihtilugu aetakse segi ka "garantii aeg" ja "pretensioonide esitamise aeg", täpselt ei tea nend erinevusi, kuid koheselt uut nad ei pea kahjuks alati letti lööma, vaid saadavat ekspertiisi ja jääb vaid kuudepikkune ootamine jne.. Mul õnnestus Euronicsis õnneks ilma garantiita vahetada katkine tolmuimeja kohe ringi, sest garantiiga oleksin pidanud ka kaua ootama ja paberitega jamama, aga õnneks tuldi vastu, sest ka see katkine tolmuimeja tuli suure jamamisega eelmiste probleemide tõttu. Raha saavad nad siis tagasi maksta või välja vahetada koheselt, kui pole möödunud periood "15 päeva", vist oli nii palju ja kõik muud tingimused seal on jokk. Praegu on vaid vaja esitada pretensioon ja jääda ootama seda kuidas Euronics suhtleb maaletoojaga ja sellega kes seda varem remontis.
                        Ehk läheb hästi ja saab kiire lahenduse
                        Igaljuhul jõudu!
                        Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

                        Comment

                        Working...
                        X