Teade

Collapse
No announcement yet.

Probleem Estonia 010 lõppvõimuga.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Probleem Estonia 010 lõppvõimuga.

    Pärast pikka jamamist sain selle lõpuks tööle, aga töötab jube vaikselt, heli kvaliteet on jube ja undab. Üks kanal undab rohkem kui teine. Sissepanekul käib üsna vali klõps ja seesolekul käib mingi sahin.
    Kui näppida neid a ja b nuppe, siis lääb vahepeal kaitsme tule põlema ja klõbistab jne...

    Väga imelik. Taga on tal musa keskuse kõlarid. ???
    Sony Amplifier 2x80w/4x70w + Sony X-plõde 130w RMS + 2x s70 + 2x 50w Aiwa + CD-Deck Sony
    MSN/mail - mart@stage.ee

    #2
    Mis siin ikka aparaat on tuksis mis ma veel tarka oskan ytelda vximendit nagematta. Otsi, foorumis on yht teist juba raagitud akki leiad midagi kasulikku. Kui ise korda ei saa vxid alati pyyrduda, teen ta sul jargmiseks paevaks korda. rom777@hot.ee

    Comment


      #3
      Ma vahetasin selle u101 vastu ja on võimalus see ka tagasi vahetada. Nüüd ma ei tea, kas oleks targem ta parandusse viia või tagasi vahetada- samas u101 on täiesti mõtetu aparaat :-/
      Sony Amplifier 2x80w/4x70w + Sony X-plõde 130w RMS + 2x s70 + 2x 50w Aiwa + CD-Deck Sony
      MSN/mail - mart@stage.ee

      Comment


        #4
        arvesta sellega, et estonia 010 komplekt maksab kuskil 700.-
        Et kui sul parandusega üle 300-400 läheb, siis oleks mõtekam tagasi vahetada ja siis lihtsalt R101 maha müüa ning lisades raha osta korralik komplekt.
        Ise teeksin ta sul 150-200 kr eest korda.

        Comment


          #5
          Esmasp. viin parandusse.
          Rom ma ei ole Tallinnas :
          Sony Amplifier 2x80w/4x70w + Sony X-plõde 130w RMS + 2x s70 + 2x 50w Aiwa + CD-Deck Sony
          MSN/mail - mart@stage.ee

          Comment


            #6
            Seda, et sissepanekul peabki suht vali klõps käima, kaitse lülitub ju. Kui väga vaikne on, siis ma ise ehmun mõnikord :P
            TFK Audio
            #tfkaudio
            http://www.facebook.com/tfkaudio/
            http://tfkaudio.blogspot.com/
            - Audioblogi, projektid jms.

            On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

            Comment


              #7
              Ok.
              Selline tunne nagu mingi lühis oleks kuskil...
              Sony Amplifier 2x80w/4x70w + Sony X-plõde 130w RMS + 2x s70 + 2x 50w Aiwa + CD-Deck Sony
              MSN/mail - mart@stage.ee

              Comment

              Working...
              X