Teade

Collapse
No announcement yet.

Yamaha Soavo-900SW subwoofri võimendi reaalne RMS võimsus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Yamaha Soavo-900SW subwoofri võimendi reaalne RMS võimsus

    Tere,

    Kas keegi oskab öelda kui suur on selle isendi reaalne RMS võimsus.
    Soavo-900SW on koduwoofer (Võimsam yamu woofer üldse) Kas reaalselt see ka on 600w?

    Veidi üldist infot siit:
    http://download.yamaha.com/api/asset/file/?language=en&site=au.yamaha.com&asset_id=23144

    S
    ervice manual koos skeemiga siin:
    http://sportsbil.com/yamaha/tricomp_scans/Soavo-900SW.pdf

    M
    iks ma seda uurin just sellepärast, et kas ta minu ühte 500w rms 15" tulevat elementi jõuaks liigutada ja kui hästi ta seda teeks?

    Ma ei saa sellest aru - power consumption 180w aga välja annab 600w.
    viimati muutis kasutaja Scott; 13 m 2013, 05:38. Põhjus: järjestikpostitused kokku

    #2
    Vs: Yamaha Soavo-900SW subwoofri võimendi reaalne RMS võimsus

    Arvestades 180W võimsustarvet ning D-klassi võimendit, siis 150-160W oleks reaalne tulemus.

    Comment


      #3
      Vs: Yamaha Soavo-900SW subwoofri võimendi reaalne RMS võimsus

      Lõpu driverid töötavad sillatuna, toide 0/+50, selle järgi pakun võimsuseks u. 160W kui element 4 oomine.

      Comment


        #4
        Vs: Yamaha Soavo-900SW subwoofri võimendi reaalne RMS võimsus

        Esmalt postitatud Rom poolt Vaata postitust
        Lõpu driverid töötavad sillatuna, toide 0/+50, selle järgi pakun võimsuseks u. 160W kui element 4 oomine.
        Mina näen, et toide 101,2V, sildlülituse juures peaks selle pingega 4 oomil 600W küll tulema, ideaalvõimu korral pea 800W annavad valemid!!!
        power consumption 180w????, peaaegu perpetuum mobile!!
        VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

        Comment


          #5
          Vs: Yamaha Soavo-900SW subwoofri võimendi reaalne RMS võimsus

          Minu viga, on jah toide 101,2V

          Comment


            #6
            Vs: Yamaha Soavo-900SW subwoofri võimendi reaalne RMS võimsus

            Võimsuse määrab ära ikkagi trafo, mis neist toitepingetest ja transsidest vaadata.
            Ise olen kahe igiliikuri-muusikakeskusega kokku puutunud.
            Esimesel oli toitepinge +-46V, lõpus 2x120W max? STK kivi, aga seinast võttis maksimaalselt 149W.
            Teine keskus oli ekstreemsem- lubatud kokku 660W (2x220W + 220W subwoofer). Sellel oli sees kolm D-klassi kivi, mis 10% THD peal andiski kanalisse 110W. bi-amp ja puha. Aga samuti seinast max 139W.
            Viimane keskus +-53V, seinast 490W, lubatud 2x80W @ 8 oomil peaks ilusti välja tulema.

            Comment


              #7
              Vs: Yamaha Soavo-900SW subwoofri võimendi reaalne RMS võimsus

              Seega on alust arvata, et selle võimendi RMS 4oomi juures võib tõeselt jääda sinna 600W kanti?
              Kui tahad kvaliteetset bassi oma elutuppa võta ühendust!

              Comment


                #8
                Vs: Yamaha Soavo-900SW subwoofri võimendi reaalne RMS võimsus

                Andmetes märgitud, et 600W on 10% moonutuse juures, seega pisut vähem, aga tundub, et tootja väga ei valetanud. Vaene 10-nene element

                To:tiidu93
                neid tarbimist näitavaid numbreid ei maksa tõsiselt võtta, sest pole kuskil mainitud mida ta täpselt näitab. Rohkem infot annab siiski toitepinge. Mul on laual praegu üks Denoni lõppvõim, millel märgitud tarbimine 320W, aga see loom on võimeline 2x240W/8 oomil välja andma, toide +/- 75V (trafo on ka suur nagu traktori oma).
                viimati muutis kasutaja Rom; 13 m 2013, 08:28.

                Comment


                  #9
                  Vs: Yamaha Soavo-900SW subwoofri võimendi reaalne RMS võimsus

                  Siis minu jaoks on vast asi selge. Ma ei müügi seda maha. Panen selle võimendi uude 15" kasti. Saab mugavused nagu pult ja asjad ka juurde mida tavaliselt ei saa.Hakkab liigutama 15" 500w rms elemnti, mis mängib 18hz madalamale. Müsitka kuidas Yamu selle 10" juba nii madalale mängima sai. Igatahes tänud kõigile vastajatele. Kui huvitab vaadata millist tööd see tegema hakkab võib lugeda Bassikõlari teema alt "koduwoofer 1000 euriga"
                  Kui tahad kvaliteetset bassi oma elutuppa võta ühendust!

                  Comment


                    #10
                    Vs: Yamaha Soavo-900SW subwoofri võimendi reaalne RMS võimsus

                    Selle supaka trafo ei paita suur olevat. 200W ehk?

                    Comment


                      #11
                      Vs: Yamaha Soavo-900SW subwoofri võimendi reaalne RMS võimsus

                      Võtsin selle aparaadi lahti. Voolu traffo on ikka metsik. Kaalub lähes 5kg. Mõõdistanud pole veel.
                      Kui tahad kvaliteetset bassi oma elutuppa võta ühendust!

                      Comment

                      Working...
                      X