Teade

Collapse
No announcement yet.

hinnapäring

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    hinnapäring

    Tere

    Ma tahaks teada kui palju maksaks üks võimendi... Mul on hetkel Radiotehnika U-101 mis on aga üsna katki. Ta ei lase mul üle -12dB muusikat kuulata ning üks kõlaripool ei tööta korralikult vaid ragiseb (asi ei ole kõlaris). Ma ei tea kas on seda mõtet parandada, sest

    a) raha mul eriti pole
    B) parandus on arvatavasti kallim kui võimendi

    seega, kas keegi võiks midagi soovitada mis oleks parem kui R U-101 aga samas umbes 300-500 krooni ringis... või osta lihtsalt töötav Radiotehnika U-101?

    Kahjuks ma eriti ei jaga midagi tehnikast... mind huvitab lihtsalt muusika kuulamine ;D

    #2
    parandus läheb maksma umbes200-250 kr. aga osta endale teine töötav samasugune võim, siis on hea juppe võtta, kui jälle midagi juhtub.

    Comment


      #3
      Kus asud?
      Ma olen nxus 100eeguga korda tegema.

      Comment


        #4
        parandus läheb maksma umbes200-250 kr. aga osta endale teine töötav samasugune võim, siis on hea juppe võtta, kui jälle midagi juhtub.
        ma ostsin selle logu 100 krooniga

        probleem selles et ma ei jaga MITTE MIDAGI selles vallas... parandamine oleks mulle KÕVASTI üle jõu

        Rom: Tallinnas asun

        Comment


          #5
          Rom: Tallinnas asun
          Ma ka. Kui minu pakkumine huvitab siis saada oma tel.nr. mulle privasse vxi meili.

          Comment


            #6

            Ma ka. Kui minu pakkumine huvitab siis saada oma tel.nr. mulle privasse vxi meili.
            ok, üritan papi kokku rookida kuskilt ;D

            Comment

            Working...
            X