Teade

Collapse
No announcement yet.

Lintmakil võimuosa streigib

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Lintmakil võimuosa streigib

    Njah, koukisin eile taas pulli pärast vana lintmaki välja ning avastasin, et paariaastase seismise järel see ainult sosistab vaevaliselt.
    Arvan ise, et makil on võimuosa konded lihtsalt ära kuivanud, aga ehk ütleb kellelegi Orbita 205 Stereo nimi midagi enamat tüüpvigade kohta
    Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

    #2
    Kas kahin on ???
    Kas mõlemad kanalid teevad nii ???
    Ma pakun, et häda võib olla mängimis-lindistusreziimi lülitites. Proovi lindistamisreziimi sisse välja perioodiliselt lülitada.
    Tegelt sama pulli teevad ka radade vahetamise nupud
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Mõlemad kanalid sosistavad, kahinat pole kuulda... lülitite kala ei usu eriti.
      Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

      Comment


        #4
        Siis eksisteerib veel(osades makkides, äkki ka selles) selline lüliti, mis stoppreziimis eelvõimendi väljundi ära lühistab, äkki see peal ???
        Kas linki skeemile ei viitsi otsida (mina ei leidnud) , siis teaks täpsemalt uurida

        Martin@makkide fänn ;D
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #5
          Ma arvan, et mul on lihtsam skeem mingi aeg lihtsalt sisse skännida... täitsa olemas muidu.
          Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

          Comment


            #6
            Ma arvan, et mul on lihtsam skeem mingi aeg lihtsalt sisse skännida... täitsa olemas muidu.
            Kui viitsid...
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment


              #7
              pane makk käima ja võta näpitstangid, valid konded5-10mF ja hakkad pigistama, vigased on need mille pigistamisel helitugevus muutub.

              Comment


                #8
                pane makk käima ja võta näpitstangid, valid konded5-10mF ja hakkad pigistama, vigased on need mille pigistamisel helitugevus muutub.
                meetod nr2: võtad tulise kolvi ja hakkad töötavas skeemis neid kondesid soojendama. Kui helitugevus suureneb on konde õhtal. Pigistamine kah hea variant.
                Muide, kui tahtmist/raha, siis vaheta kõik venelaste plastmasspõhjaga konded välja. Kehtib iga aparatuuri korral.
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  #9
                  Kolmas võimalus kuivand lüütide leidmiseks on teha proovilüüt. Lihtsalt lüüdile kaks juhet külge ja siis panna paralleelselt kahtlastele lüütidele peale. Kui asi paraneb, järelikult vaja lüüt välja vahetada. Üldjuhul kui mängib ilma moonutusteta aga vaikselt viga ülekande lüütides või lülitid ei anna korralikult kontakti.

                  Comment


                    #10
                    njaa... tuli välj, et nagu kahtlustasin oligi viga lüütides, kui vaba aega tekib vahetan ära
                    Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

                    Comment


                      #11
                      leidsin ka ise sellise isendi aga huvitaks palju tal väljund võimsust on? ja mitu oomi?
                      sitakeerajale juba sitta ei keera![COLOR=blue]

                      Comment


                        #12
                        Tolleaegsed makid olid reeglina mõeldud kaheksaoomistele kõlaritele (stiilis 10MAS-1M)
                        ja võimsust kanali kohta üle viie vati kah ei tulnud.Kõva lärmi tegi sellegipoolest.
                        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                        Comment


                          #13
                          oli kunagi sama aparaat ja passi järgi oli nominaal võimsus 10w.too aeg oli kõvategija....ikkagi vertikaalne makk

                          Comment

                          Working...
                          X