Teade

Collapse
No announcement yet.

TDA2003 võimendi skeemiga abi vaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    TDA2003 võimendi skeemiga abi vaja

    Taktmine teha arvuti kõlaritele väike võim
    Olemasolevad komponendid mis pärinevad ühest võimendi skeemist:
    TDA2003
    220uf 16v
    2200uf 16v
    2x0.1uf
    0.22uf

    Kas keegi oskab soovitada skeemi kuhu neist juppidest suurem osa sobituksid ja võib lisada mida juurde vaja

    #2
    Vs: TDA2003 võimendi skeemiga abi vaja

    Näe, http://lmgtfy.com/?q=TDA2003 . Takisteid ja kondesid saab ju plaatidelt maha rookida Toiteks kasutasin sama kivi puhul arvuti toitekat. Ja kui lähebki esimene kord kivi kärssama, siis on ju võimalus alati uus tellida, ning siis juba ehk väikese varuga neid.

    Edu!
    As men, we know nothing turns a 17 year girl on more than a well-executed handbrake turn. -Clarkson

    Comment


      #3
      Vs: TDA2003 võimendi skeemiga abi vaja

      Sirvisin ise ka neid ma mõtlesin et küsiks teadjamatelt üle et milline neist mõtekam teha?

      Comment


        #4
        Vs: TDA2003 võimendi skeemiga abi vaja

        Kõigepealt mis toide sul kasutada on? Ühe või kahepolaarne. Kui mina selle kiviga esimest korda tegelesin, oli mul väike seinakuubik ühepolaarne, andis välja 14V, kivil oli selline tikutopsist natuke suurem radikas küljes (tõsisest alumiinumist, mitte plekkpurgi plekitükk), ja mina seda kuumaks ei suutnud ajada. Kui õieti mäletan panin mina selle skeemi järgi võimu kokku http://www.hobby-hour.com/electronic...-schematic.gif .
        As men, we know nothing turns a 17 year girl on more than a well-executed handbrake turn. -Clarkson

        Comment


          #5
          Vs: TDA2003 võimendi skeemiga abi vaja

          Toiteks kasutan esialgu arvuti toteplokki 12v, Jahutus on kivil veel küles eelmisest skeemist(alumiinium radikas).Eks ma võin neid juppe koukima ka minna aga üks küsimus kas kondekad võivad suurema mahutavusega olla?

          Comment


            #6
            Vs: TDA2003 võimendi skeemiga abi vaja

            Toitesse pane ikka suuremad , aga mitte nii suured ka nüüd et toitekas ei suuda ennast sisse lülitada, ülejäänute mahtuvus võiks ju ometi enamvähem sama olla. Mina vist seda kivi AT toitekaga esimene kord vaikseks ei saand, toitest roomas kole pinin sisse, mis selle vastu aitas, ei mäleta enam. Ning kui Sa ei saa nt seda takistit mis vaja on, siis saab selle ju mitmest kokku laduda, kondedega sama lugu. Erk mälestus on sellest võimust veel see et 1Oomilist takistit mul polnud, sai vene MTL takistile traati peale keritud ja küünelakiga pealt üle võõbatud et sunnik lahti ei hargneks, ning töötas isegi. Ja muidugi jälgi kondede pingetaluvust ja lüütidel veel polaarsust. Edu.
            As men, we know nothing turns a 17 year girl on more than a well-executed handbrake turn. -Clarkson

            Comment


              #7
              Vs: TDA2003 võimendi skeemiga abi vaja

              Impulss toite puhul on 1k uF küll ja küll, mingit hiiglast ei tasu sinna toppida, isegi olemas olev on piisava mahtuvusega..
              Väljundis oleva kondeka pealt ei tasu küll kokku hoida, 4 oomise koormuse puhul kõlbaks 2200uF või suurem, mida suurem seda parem..
              + toite ma maa vahele 0,1uF ja 1000uf võimalikult lähedale, sisendisse mingi biopolaarne, kasvõi elektrolüüt, tagasiside võib jääda nii nagu ta on, Cx ja Rx on nii ja naa.. Põhimõtteliselt võib välja jätta...
              Zobeli võid vabalt välja jätta, minu käes pole ükski kivi võim ilma temata õhku lennanud...
              Kui tahad, et asi stabiilne oleks uha aga vidinaid juurde
              Ehitasin kah kunagi sama kiviga, heli tal küll hea polnud nagu mõned kiidavad...

              Comment


                #8
                Vs: TDA2003 võimendi skeemiga abi vaja

                Nii, siit tuli küll palju asjalikku infot. Kuna olen veel algaja ja ei taha midagi sassi ajada, siis äkki viitsib keegi sellelt skeemilt tähistustega välja tuua mida millega asendada, ära jätta vms näide: c4 vaheta välja. loodan et liiga loll ei tundu
                10W R.M.S. Audio Amplifier: INTRODUCTION                              The aim of the project was to make an audio amplifier that can deli…

                Comment


                  #9
                  Vs: TDA2003 võimendi skeemiga abi vaja

                  C4 pane imeliku poisi soovitusel suurem, sisendisse ka selline vähe kobedam kondekas. See 0,1uF konde, mis on toites pane nt kivi toite jalgadele, elektrolüüt ka võimalikult sinna lähedale. Kui oled algaja ja kolb ei püsi veel häst peos, jäta see kivi jootmise ajaks radikale, väiksem oht et üle praed. Ja ära kivi jalgu pikalt kuumuta, võib ikka untsu minna, kuigi on radikal (omad kogemused algusaegadel). Toitesse pane proovimise ajaks hõõglamp, kui on lühis hakkab lamp sirama. Ja ikkagi kontrolli oma kätetöö enne esimest pingestamist üle. Kuidas sa muidu selle kokku mõtlesid laduda?


                  Edu!
                  As men, we know nothing turns a 17 year girl on more than a well-executed handbrake turn. -Clarkson

                  Comment

                  Working...
                  X