Teade

Collapse
No announcement yet.

teen võimu!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by madis@Jan 11 2003, 16:12
    Rippmontaaz ei ole üldse hea. Osta parem konstruktor- 175 eek- igati asjalik kui ise plaati teha ei viitsi.
    Mina sattusin igatahes konstruktoritest ahvivaimustusse, kui on olemas sobiv asi konstruktori kujul, siis pole mingit mõtet hakata ise leiutama, suur aja ja närvide kokkuhoid
    Konstruktorit kokku pannes jäädki isetegemise rõõmust ilma Pole vaja juppe otsida, pole vaja plaati meisterdada. Lihtalt jootmisevaev..
    Aeg on energiahulk, mis jääb põhjuse ja tagajärje vahele.

    Comment


      #17
      Originally posted by Tikk@Oct 17 2004, 13:37
      Konstruktorit kokku pannes jäädki isetegemise rõõmust ilma Pole vaja juppe otsida, pole vaja plaati meisterdada. Lihtalt jootmisevaev..
      Sama siin, Mina kavatsen selle algusest lõpuni ehitada. Kui vaid toite saax...

      Keegi oskab siit õelda, mis kvaliteediklassi see võimendi jääb?

      Comment


        #18
        kolmandasse

        Comment


          #19
          Originally posted by axyz@Oct 17 2004, 13:52

          Keegi oskab siit õelda, mis kvaliteediklassi see võimendi jääb?
          Kui datasheedis antud soovituslikust toitepingest kõrgemale ronid ja kehva
          jahutuse teed siis isegi 4. klassi.
          Nimelt selle kivi omapäraks on kuumenedes suuremad moonutused, eriti
          kõrgetel.
          VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

          Comment


            #20
            Ühesõnaga hiiglaslik radikas . hmm.

            Ma, muide panin siia ühe pildi ennist(esimesel lehel...) Sellel kirjeldasin amfiton võimust saadud trafo väljundpingeid. Siin ühes foorumis räägiti, et peale dioodsilda ja lüüte tõuseb pinge umbes 1.4 korda. See siis peaks tähendama, et minu trafo annab peale dioodsilda ja lüüte välja 33.6 volti(1.4x24)(sellega kaasneb ka küsimus, et kas selline toiteplokk(vaata eelnevat postitust) ikka 2 tda kivi ära toidab) :huh: . Seega ~6 volti vähem maksimumist. Ja selle puhul küll ei ole võimsus päris 100w aga peaks puhtam heli olema

            Küsimus siis selles, et kas ma sain asjast õieti aru...
            Ja ka selles, et kui palju puhtam...

            Comment


              #21
              Kvaliteedist saab pulade puhul siiski rääkida vaid tinglikult. Ise olin ka mõne aja eest gainclone'st vasikavaimustuses, kuid enam eriti pole, kuna kivi jääb ikkagi kiviks ja kui üks asi teeb kõike, siis ei tee ta midagi hästi...
              Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

              Comment


                #22
                Originally posted by axyz@Oct 18 2004, 15:21
                Ühesõnaga hiiglaslik radikas . hmm.

                Ma, muide panin siia ühe pildi ennist(esimesel lehel...) Sellel kirjeldasin amfiton võimust saadud trafo väljundpingeid. Siin ühes foorumis räägiti, et peale dioodsilda ja lüüte tõuseb pinge umbes 1.4 korda. See siis peaks tähendama, et minu trafo annab peale dioodsilda ja lüüte välja 33.6 volti(1.4x24)(sellega kaasneb ka küsimus, et kas selline toiteplokk(vaata eelnevat postitust) ikka 2 tda kivi ära toidab) :huh: . Seega ~6 volti vähem maksimumist. Ja selle puhul küll ei ole võimsus päris 100w aga peaks puhtam heli olema

                Küsimus siis selles, et kas ma sain asjast õieti aru...
                Ja ka selles, et kui palju puhtam...
                Radikas ei pea olema hiiglaslik vaid efektiivne, kuna kivi korpus on toite -ga
                ühenduses tuleb kas radikas muust korpusest isoleerida või kivi radikast. Kui
                isoleerid kivi näiteks vilguga siis pead vähendama võimsust sest jahutus halveneb.
                Sinu trafo sobib hästi 8oomiste kõllidele, 4 oomi jaoks on pinget palju, +/-27V
                vaja, ja kui süvenenult datasheeti loed siis leiad , et kivi 60W .
                VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                Comment


                  #23
                  tda7294 sobinb minuradiokas väääga hsti, proovitud!!
                  Erilahendused.
                  PS või mail.

                  Comment


                    #24
                    Niih, veel üks mure...
                    seisis see projekt hunnikus aega nurgas tolmu kogumjana... nimelt asi igatpidi toimib, aga uriseb... ei tunduks trafo varjestuse viga, kuna kui ma sisendisse mingit seadet ei ühenda (st sisendite klemmide vahele on takistus lõpmatus), siis va kurat ei kipu urisema...
                    , et siis mille viga võib olla?

                    Comment


                      #25
                      Joonista maaühenduste skeem, siis saab edasi mõelda.
                      If you think education is expensive, try ignorance.

                      Comment


                        #26
                        eesti keelest natuke:
                        ennem - pigem
                        enne - varem

                        asjast endast pisut ka. vilku pole mõtet suurt toppida, kuna nagu juba mainiti halveneb soojusülekanne ja seega radika effektiivsus. lihtsam on korpus ja radikas omavahel isoleerida, kuna siis saad radikast maksimumi kätte.
                        800 cellu pole prose, see ei anna ka suurt sooja ja seega ei vaja asi suurt jahutust. selle jahutus oleks vb optimaalne 30-50W jahutamiseks. kivil on paber kaasas ja sealt saad teada, kui suur peab olema radika kogupind. seegi on parem koos sundjahutusega.
                        Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                        Comment


                          #27


                          sedasi siis toite osa mul...
                          et siis leidke kümme viga... tahaks nagu agregaadi toimima saada, laus nutune vaadata, kuidas kõlarid niisama nurgas seisavad

                          Comment


                            #28
                            võimendi trafo kahe mähise vahel peaks olema ekraan, millist trafot sina kasutad ? kui amfitoni, siis peaks sellel ekraan olemas olema. otsi mähist, millel ainult üks ots ja ühenda see vastu maad.

                            Comment


                              #29
                              Silumislüütide ahela keskpunkt ühenda otse trafo mähiste külge. Maandad pärast silumislüüte.

                              Sisendi maandus käib ka ilmselt imelikku rada pidi, aga kuna Sa seda joonistanud ei ole, ei tea midagi öelda.
                              If you think education is expensive, try ignorance.

                              Comment


                                #30
                                ma ei tea mis sugulussidemed selle vilgukiviga isoleerimisel teil on, aga grafoprojektori kile on mind suht hästi välja aidanud, kuna seda vilku pole küll kuskilt saand.

                                Kogu kile katta mõlemalt poolt õhukese termopasta kihiga...ja radiotehnika y101 mõlemad võimud jahutas ära Socket A cooler (ILMA ventiktata)+ tagapaneel oli alumiiniumist.
                                "Aga äkki ikkagi on..." , R.Tont

                                Comment

                                Working...
                                X