Teade

Collapse
No announcement yet.

võimendi hakatis y-101 ja suur tossupilv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    võimendi hakatis y-101 ja suur tossupilv

    üks lyyt andis otsad võimendil.
    sain siis rõõmsalt uue lyydi ja otsustasin selle ära vahetada. tinutasin asja paika ja kui sisse lülitasin tuli suur suitsupilv mulle vastu ning yks lüütide juures olev roheline juhe otsustas läbi põleda .

    Panin lüüdi õiget pidi paika, kuid millegi pärast juhtus midagi.
    Lüüt oli sama mahtuvusega nagu eelmine, kuid natuke uuemat tyypi, nii 4 korda väiksem, kas lääne ja vene tehnika ei tahtnud koostööd teha või milles asi ?

    #2
    kui polaarsus ja mahtuvus oli ok, 2kki unustasid pinge taluvuse 2ra?

    Comment


      #3
      See lüüt lühises polnud ??? või lühistasid ise kogemata ära ???
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        kui lüüdi tööpinge oli õige, siis kontrolli, ega vahelduvpinge pole peale tulnud. alaldidiood võib lühises olla.

        Comment


          #5
          polaarsus, mahtuvus, pingetaluvus kõik sama :|
          mitte ei saa aru
          Ega jootepasta elektrit juhi ?
          Keegi ei tea kust saada y-101 skeemi netist...

          ----
          njah peab vist kusagilt testri laenama ja vaatama mis jama on ...

          Comment


            #6
            ma ise arvan , et kusagil mingi lyhis tekkinud, sest kui lyyt tagurpidi oleks olnud pauk...ja mingi juhe ka ära sulanud...vist toitejuhe ...aga krt seda teab

            testrit vaja ikka ...

            Comment


              #7
              Aga millest võib viga olla yhes kanalis kui ta püüab kergelt võrgu häireid kinni. Näiteks tuld põlema toas pannes käib yhes kanalis prõks aga teine kanal on täitsa vaikne. Mida ma peaksin sealt lõppvõimust ära vahetama. olen kindel, et lõpp võim, sest sai eemaldatud sisendis lõppvõimu ja veel see ka, et selles lõpvõimus on muidu kõik koded lääne kondege vastu ära vahetatud kuna sellega oli probleeme... aga midagi oleks veel vaja vahetada??? :-[
              msn: pois11@hotmail.com

              Comment


                #8
                üks võimalus skeemi jaoks http://www.edua.org.ua/cx/, neid lehti on veel, aga siin üks võimalus, NB! jällegi DJVU formaat  :P
                üks veel siin (vt allapoole) http://www.cqham.ru/sch2.htm

                Comment

                Working...
                X