Teade

Collapse
No announcement yet.

Estlonia UP-eelvõimu jama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Estlonia UP-eelvõimu jama

    Selline laks on siis, et kui kasutada eelvõimu koos lõppvõimuga siis on koguaeg kuuldav selline 400hz sagedusel helin - mingi nupp ei muuda selle heli tugevust. Võimendina ta töötab kuna muusikat saan ka kuulata, aga kuulamiseks peab muusika liiga kõvaks keerama, et ta summutaks selle "pinina".

    #2
    ehk ikka selline 50hz surin? Kui VAIKSELT lasta signaal kohe lõppu siis töötab korralikult?
    ehk mõni toitelüüt ära surnud
    Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
    www.sansui.us/AU-9500.htm

    Comment


      #3
      vaata el. lüüt, mis on enne 15Vstabilisaatorit 500x50V on mahtuvuse kaotanud ,neid on seal 4tk. eest vaates paremal taga plastmass kinnituse sees üks nendest on ära.

      Comment


        #4
        Ise kahtlustan kah kondekaid, eks ´peab siis üle kontrollima. Igaljuhul tuli ta lambist töötamise ajal peale - ta ei ole pinin vaid pigem selline ühtlane ümin mis tuleb. Kasutades ainult lõppvõimu, ümin puudub.

        Comment


          #5
          Originally posted by humax@Apr 9 2004, 06:34
          vaata el. lüüt, mis on enne 15Vstabilisaatorit 500x50V on mahtuvuse kaotanud ,neid on seal 4tk. eest vaates paremal taga plastmass kinnituse sees üks nendest on ära.
          Suuri toitelüüte pead silmas? Need mis trafo juures kohe, eest vaadates taga vasakul on nad ikka.

          Comment


            #6
            jah need samad, katsu mõõta kas mahtu neil on või pane mingi muu võib ka suurem olla mahtuvuse poolest ajutiselt juhtmetega peale katsu kõik neli läbi kas urin kaob ära. Jälgi et polaarsus oleks õige.

            Comment


              #7
              Kas ma nende 4 asemele ühist suuremat ei või panna? Paneks mingi 4700uF 63V kondeka sinna 4 asemele ja ühendaks vastavate polaarsuste juhtmed kokku. Praegused on 1000uF ja 50V.
              Nende kinnitus on kah pain in ass suhteliselt ja veel polaarsust meelde jätta juhtmete järgi ka üsna rõve

              Comment


                #8
                Originally posted by KrikU@Apr 11 2004, 15:36
                polaarsust meelde jätta juhtmete järgi ka üsna rõve
                Kui need vene omad, plastmasspõhjaga, siis põhja all peaks kirjutatud olema + ja -
                TFK Audio
                #tfkaudio
                http://www.facebook.com/tfkaudio/
                http://tfkaudio.blogspot.com/
                - Audioblogi, projektid jms.

                On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                Comment


                  #9
                  ära vanu kondeid enne välja kisu kui oled veendunud, et viga just selles on.pane uus konde neile pikendustraatidega paralleelselt peale. kui segav foon kaob,siis vaheta.selles ei ole vahet, et kas üks või mittu,peaasi et mahtuvus ja tööpinge sobib(ning kinnitus).

                  Comment


                    #10
                    Kas ma nende 4 asemele ühist suuremat ei või panna? Paneks mingi 4700uF 63V kondeka sinna 4 asemele ja ühendaks vastavate polaarsuste juhtmed kokku.
                    Ei saa nelja kondet yhega asendada, skeem ei vximalda. Maara kindlaks polaarsus eelvximus olevatel kondedel (minu maletamist myyda ylemised klemmid olid plussid) ja vxta katte yks konde (470mF / 50V) ja tyytava eelvximu ajal yhenda see konde kordamyyda eelvximus olevate nelja kondedega ja siis leiad vigase konde kohe ylesse. NB! teha tuleb ettevaatlikult, et midagi ara ei lyhista!!!

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by KrikU@Apr 11 2004, 15:36
                      Kas ma nende 4 asemele ühist suuremat ei või panna? Paneks mingi 4700uF 63V kondeka sinna 4 asemele ja ühendaks vastavate polaarsuste juhtmed kokku. Praegused on 1000uF ja 50V.
                      Nende kinnitus on kah pain in ass suhteliselt ja veel polaarsust meelde jätta juhtmete järgi ka üsna rõve
                      Oma eelvõimus viskasin selle lüüdikomplekti koos juhtmetega välja ja plaadi
                      jalgade külge sai tinutatud 1000.0x50V lüüdid, otsad jäid 20mm pikad muidu
                      ei pääse tinutama, lüüdi kere Momendiga pleki külge. Jäi ilus rivi, kus lüütide
                      miinused eest vaadates paremal pool. Kuna juhtmeid pole siis filtreerimine
                      ka parem.
                      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                      Comment


                        #12
                        Võtan siin neid lüüte maha ja vaatan, et 2 neist on 1000uF ja 2 500uF. Huvitav miks nii? Ma nagu siis loodan, et ma võin osta ka 4 uut mis võivad olla ka mingid 600-ed. Praegu testida oli raske kuna mul asendust pole. Proovisin ühest vanast toiteplokist 220uF 200V kondekat jadamisi panna ja töö ajal ainuke mis märkasin oli väike sirakas sädet Ei muutnud ta midagi, samas ma ainult ühe kondeka otstel proovisin.

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by KrikU@Apr 12 2004, 17:05
                          , 2 neist on 1000uF ja 2 500uF. Huvitav miks nii? Ma nagu siis loodan, et ma võin osta ka 4 uut mis võivad olla ka mingid 600-ed. . Proovisin ühest vanast toiteplokist 220uF 200V kondekat jadamisi panna
                          Vigase konde leidmiseks aitab Estonial 200mkf ka, aga paralleelselt ,mitte
                          jadamisi.
                          VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                          Comment


                            #14
                            Ouou, sõnavääratus, mitte jadamisi ei pannud vaid ikka vanade kondede otstele vastavalt polaarsusele ikka Seega rööbiti.

                            Comment


                              #15
                              võta umbes 47-100 mikroF konde ja lühista signaal üldjuhtme suhtes punktidesE9 jaE10, kui foon kaob, siis E3 ja E4.

                              Comment

                              Working...
                              X