Teade

Collapse
No announcement yet.

y-101

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    y-101

    Tahaks siis võimul need rohelised tuled seal kuidagi siniseks saada....
    ilu pärast!!!

    ise mõtlesin et värviks millegagi selle klaasi mis seal korpuse küljes on siniseks????


    wõi siis vahetaks sealt seest need pirnid välja???
    radiotehnika y-101 + 2 estonia 35AC-021 + ((s-90 bassikas endatehtud kastis)+10" woofer logitech

    #2
    Kui Sa mõtled nivooindikaatorit siis värvi saab vaetada ainult luminofoori vahetamisega aga kuna see asub vaakumkestas oleva klaasi sees, siis on see käepäraste vahenditega võimatu . Klaasidega saad seda ainult nati kollasemaks ja muud midagi..

    Alternatiiv oleks muidugi see indikaator asendada hunniku smd ledidega, siis oleks vaja veidi skeemi ringi teha, arvan et see kivi jaksab neid vedada küll.

    P.S ehk keegi seletaks miks kõik peab sinine olema
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Originally posted by martinj@Apr 12 2004, 18:24
      Alternatiiv oleks muidugi see indikaator asendada hunniku smd ledidega, siis oleks vaja veidi skeemi ringi teha, arvan et see kivi jaksab neid vedada küll.
      Mul läks see display läbi, panin ajutiselt 2 LED'i asemele.

      Klaasi vahetusega peaks ka mingi efekti saama, sest minu arust põhiliselt see roheline värv tuli klaasilt...

      Comment


        #4
        Pane sinine kile klaasile peale, toimib olen nainud, väga ilus jääb B)
        Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

        Comment


          #5
          P.S ehk keegi seletaks miks kõik peab sinine olema
          mingi massipsühhoos ma pakuks?

          Comment


            #6
            Originally posted by Ali_Qiller@Apr 13 2004, 14:14
            P.S ehk keegi seletaks miks kõik peab sinine olema
            mingi massipsühhoos ma pakuks?
            Sinine ajab ju pikapeale närviliseks - tänapäeva noorte elutempo ja rahmeldamine nõuab seda tõmblemist, kui muidu ei saa, siis sinise valgusega ... B)
            Head susserdamist !

            Comment


              #7
              oskab siis keegi mõnda paremat värvi soovitada??????

              ja sinine ongi selline noorte värv muide ja see on moes selle pärast tahkski sinist!!
              radiotehnika y-101 + 2 estonia 35AC-021 + ((s-90 bassikas endatehtud kastis)+10" woofer logitech

              Comment


                #8
                Muretse kuskilt sinist klaasi ja pane ette..

                Comment


                  #9
                  Sinine filter, mida prožektoritele ette pannakse, võiks ka toimida? Seda vast kõige lihtsam kätte saada.
                  Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                  Comment


                    #10
                    sinine on rahulikkuse värv :lol: tõsiselt
                    endal tapeet sinise-valge kirjuline <_<

                    igatahes sinine on lihtsalt "tegija värv", kõik arvutid ka Moditakse millegi pärast siniseks, foorumi skin on sinakas...jne

                    mulle meeldiks kui võimul oleks VU meetrid analoog meetrid, veel tegijam kui sinine värv :unsure:
                    http://www.alldatasheet.com/

                    Comment


                      #11
                      et kus saaks mingit klaasivärvi wõi kilet osta millega seda klaasi toonida
                      radiotehnika y-101 + 2 estonia 35AC-021 + ((s-90 bassikas endatehtud kastis)+10&quot; woofer logitech

                      Comment


                        #12
                        ehh... andrjusa

                        Comment


                          #13
                          Võta indikaatori eest see suitsuklaas ära- vahest jääd jyba sellega rahule <_< .
                          Ja ühtlasi puhasta indikaatori klaas ka ära- see kipub väga uduseks ja tolmuseks minema.
                          ehh... andrjusa

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by piach@Apr 15 2004, 00:30
                            et kus saaks mingit klaasivärvi wõi kilet osta millega seda klaasi toonida
                            Vana nipp: pastaka sinine pasta segada nitrolakiga, vedeldada atsetooniga.
                            Aga seda ei soovita kohe plastist katetele kanda - võib seda sulatada.
                            proovida võib aga indikaatori klaasi peal
                            Head susserdamist !

                            Comment


                              #15
                              igatahes sinine on lihtsalt "tegija värv", kõik arvutid ka Moditakse millegi pärast siniseks, foorumi skin on sinakas...jne biggrin.gif
                              aga mina unistan vaikselt valgete ledidega kroomitud arvuti casest.

                              Comment

                              Working...
                              X