Teade

Collapse
No announcement yet.

Kui hea võim on?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kui hea võim on?

    Ostsin omale Vermona võimu 2x60w , tegin kasti lahti ja vaatsin seal ise ka midagi ümber midagi tehtud ja taha oli kirjutatud oomide kohta ,et 4 min.Muidu see olnud mingi bändi võim ja ennem kidra mängitud ...pidi hea võimendus olema!Mis te arvate muidu asi hea...kui 350-ga sai? Mul endal 100w kingaudio supakas tulemas ..niiet see võimendi peaks sinna sobima?

    #2
    Abi polegi tulemas..? SOS :unsure:

    Comment


      #3
      vapustavalt intelligentne thread. vapustav lihtsalt.

      Comment


        #4
        Originally posted by mj00087@Apr 14 2004, 17:50
        Abi polegi tulemas..? SOS :unsure:
        Ma ei saa aru mis abi sa tahad. :|
        Ainuke asi mida ma oskan teha seda teemat lugedes on KA supakat maha teha

        Comment


          #5
          ok ...hmm nii palju ma sain teada et madalatel helidel king audiole sitt....kidrale väga hea....keegi tahab osta?

          Comment


            #6
            Originally posted by mj00087@Apr 14 2004, 21:53
            ok ...hmm nii palju ma sain teada et madalatel helidel king audiole sitt....kidrale väga hea....keegi tahab osta?
            osta ma küll midagi ei taha aga sa võiksid ikkagi öelda mida sa üldse müüa tahad

            Comment


              #7
              Kidra võim 2x60 ...taga vist 2 väljundit...3 auk ka ma ei tea mille jaoks...taha kirjutatud min 4 oomi ...kast on Vermona oma...aga seda vist ümber tehtud, muidu korralik riistapuu...korras ja töötab jne.Sellist asja tahaks müüa .... ega ma nyyd kõike ka sellest ei tea mingi spets pole...aga niipalju ma umbes tean. B)

              Comment

              Working...
              X