Teade

Collapse
No announcement yet.

ESTONIA уп-010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    ESTONIA уп-010

    Selle eelvõimuga on mingi kala,kus võrgulülitit lülitades kord piniseb kord mitte.
    Asi on selles,et K157UD2-d,mis on toites transside juures hakkavad genereerima.Olen mikroskeemi vahetanud-ei aita,olen kondekaid vahetanud(pin1-14,7-8)-ei aita.Kondekate mahtuvuse muutmine muudab genereerimise sagedust.Selle juures eelvõim töötab,ainult helis on kuulda pinisemist,kui kivid genereerivad.Väljund pinged on õiged(+/-30 ja +/-15).Kividel endal muidugi genereerimise aegu pinged sassis.Milles küssa?Ehk oskate nõu anda.

    #2
    jäta toiteblokk rahule ja alusta sellest,et lühistad signaali üldjuhtme suhtes punktides E9 ;E10. kui aitas, siis punktides E3 ja E4 (läbi elektrolüütkondensaatori)

    Comment


      #3
      Tnx nõuande eest.Kui aega saan siis proovin.

      Comment


        #4
        Kunagi oli mul ühe eksemplariga sama jama. Mingi kondekas siiski põhjustas seda, aga vist mitte need kõige suuremad lüüdid, enam ei mäleta täpselt. Või oli probleem hoopis selles, et osa filtri lüüte oli suurema mahtuvusega kui teised.

        Comment


          #5
          jäta toiteblokk rahule ja alusta sellest,et lühistad signaali üldjuhtme suhtes punktides E9 ;E10. kui aitas, siis punktides E3 ja E4 (läbi elektrolüütkondensaatori)
          See nipp ei aita ja vigagi ei ole seal plokis.Võtsin R59 ahela lahti ja ikka genereerib.Proovisin teisigi toiteahelaid lahti võtta ja kombineerida nende vahel.
          Järeldus on siuke ,et mida rohkem koormust taga on,seda aldim on genereerima.

          to MOI:lüüdid olen kõik üle proovinud.Ei usu nende viga olema.

          Comment


            #6
            mis puutub siia R59?ei maksa toidet puutuda.genereeriva astme leidmiseks tuleb signaal astme väljundis lühistada. 010 on sellisteks punktideks E9 ja E10,vastavalt tulemusele liigutakse sealt kas vasakule või paremale

            Comment


              #7
              E9 ja E10 massi lühistamine ei võtnud pininat maha.Kui genereerival võimendi astmel võtta toide maha siis ta ei saa ju genereerida.Signaali teed mööda ossiga vaadates praktiliselt midagi näha ei ole.Ainult toite ahelates.

              Comment


                #8
                oss on olemas?väga kena. siis on veel lihtsam.alusta täitsa lõpust,E30 ja E31.seal peaks väljund olema. ja siis astmete kaupa ettepoole, kuni genereeriv aste käes.siis saab juba vaadata, miks ta seda teeb.

                Comment


                  #9
                  Just tahtsin sama kirjutada. Lisaks vaata ossiga kas toited puhtad- saad ju teada, kas tuleb asi toiteplokist.
                  Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                  Comment


                    #10
                    Korra olen täpselt sama probleemiga estoniat parandanud, samamoodi mõni kord läks genema ja mõnikord mitte. Viga oli mingis toiteahelas, mis asus plaadi paremas servas umbes keskel, seal paar suuremat kondekat plaadil. Lihtne meetod avastamiseks on lihtsalt asi pinisema lasta ja plaadi tagant ühe kondekaga proovida, et millist kondekat sillates asi lahendub. Kui õieti mäletan (juba 3 aastat möödas ja vahepeal palju muid asju parandatud), siis vist oli mingi teise astme toitestabiliseerimine seal, tehti vist opakate jaoks madalamat toitepinget ja siis selle toite stabikad kipuvad pinge tõusul genema minema, samas kui asi ei gene siis ta töötades eriti ei lähe ka.

                    Comment


                      #11
                      Olen kõik tühjad lüüdid välja vahetanud ja võttis natuke gener. tugevust alla poole.
                      Viga on siiski toiteplokis endas ilmselt.Võtsin kõigil võimendus astmetel toite maha-ei midagist,ikka genereerib.Jääb üle veel aktiiv filtrid maha võtta-eks siis selgub ehk midagi.Ootan uusi ideesid ette tänades.

                      Just tahtsin sama kirjutada. Lisaks vaata ossiga kas toited puhtad- saad ju teada, kas tuleb asi toiteplokist
                      Ma ju teema alguses rääkisin.et toites geneb.Miks ei loeta?

                      Comment


                        #12
                        Digital juba mainis stabilitronide võimest genereerida.
                        Kui mälu ei peta siis valge müra generaatorit sai stabilitronist teha.
                        VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                        Comment


                          #13
                          võimendil on neli stabilisaatorit. ega sa taha öelda, et kõik neli ja veel ühtemoodi genereerivad?tavaliselt genereerib mingi võimendusaste, ja kui ta seda piisavalt vägevasti teeb, siis lööb see ka toitesse sisse.ära riku tööde järjekorda-alguses vaata mis genereerib ja alles siis, miks ta seda teeb.toite lahti võtmine ei ole kõige parem mõtte,kui on oss,jälgi sellega signaali kontrollpunktides.

                          Comment


                            #14
                            Kulla "Kreeklane".Kuidas sulle ei jõua kohale,et võimendi ei genereeri?Ma võtsin kõigi võimendus astmete toited maha-ikkagi genereerib!Kas see võimendi töötab õhust ja armastusest?Vihje-genereerib +poole aste enamasti(vahest ka mõlemad pooled).Tähelepanu!Genereerimine sõltub koormuse suurusest.

                            Comment


                              #15
                              võib olla ei räägi me ühest ja samast asjast?mina kujutan asja hetkel niimoodi, et kui ühendada eelvõim lõppvõimuga, siis kostub valjukatest see segav foon.või on hoopis nii, et paned ainult eelvõimu tööle ja on kõrvaga kuulda?

                              Comment

                              Working...
                              X