Teade

Collapse
No announcement yet.

estonia 010 sappa s90 ja s30 korraga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    estonia 010 sappa s90 ja s30 korraga

    kas on võimalik panna estonia võimude 010 (eel ja lõpp) sappa 35ac201 paar 8oomised ja 10ac222 paar 4oomised lõpp võim vist laseb korraga mõlemad väljundi nupud ka siss lülitada?

    kas võim ise kontrollib kui suur on takistus ja kas hakkab tööle?

    #2
    Kui sa tahad yhendada yks kxlari paar valjundisse A ja teine B siis korraga sa neid kxlareid kasutada ei saa, sest txepoolest kaitse lylitus kontrollib valjundi takistust ja ei lase releedel rakenduda (punane tuli vximendi esipaneelil jaab pxlema ja kxlaritest kostub vaid vaikus) antud juhul 8 ja 4 oomine kxlar teeb umbes 2,67 oomi kokku mis on ilmselgelt liiga vaike selle vximendi jaoks, txxkindluse mxttes isegi vagagi ohtlik.
    Kui sinu vximendi on haalestatud 4 oomiseks siis saad neid mxlemaid kxlareid kuulata ainult eraldi. (kui on haalestatud 8 oomiseks, siis sa ei saa isegi S-30seid kasutada). Jadayhenduse puhul saaksid mxlemaid kxlari paare korraga kasutada aga sinu kxlarite suure erinevuse txttu ma ei soovita sellist varianti yldse.

    Yks 'ajutine' vximalus on teha nii, et S-30-stega jadamisi yhendad 4 oomise takistuse.

    Comment


      #3
      et aga saada mõlema paari sisselülitamisel 8oomine takistus peaks 4 oomistele jadamise panema ju mingi 0,1Moomi????

      kas mõni uuemaaja resiiver võtab 4oomiseid ka taha?

      Comment


        #4
        mina ei tea mul sama võim ja mul ei lase kah pana kaks paari korraga taha aga ma olen nii teinud et võtnud yhe paari tagant ära ja lykanud mõlemad a ja b nupu sisse siis ei tule enam punast tulukest ja siis lihtsalt yhendasin teise paari kah taha ja olidgi mõlemada taga ja kui kõlarid liigasuurt võhma saavad siis lylitub automaatselt välja aga mul olid mõlemad paarid kõlle 8oomised.

        Comment


          #5
          mina ei tea mul sama võim ja mul ei lase kah pana kaks paari korraga taha aga ma olen nii teinud et võtnud yhe paari tagant ära ja lykanud mõlemad a ja b nupu sisse siis ei tule enam punast tulukest ja siis lihtsalt yhendasin teise paari kah taha ja olidgi mõlemada taga ja kui kõlarid liigasuurt võhma saavad siis lylitub automaatselt välja aga mul olid mõlemad paarid kõlle 8oomised.
          Ilmselt on sinu vximendi kaitse haalestatud 8 oomiseks. Kui haalestada 4 oomiseks siis saaksid kahe paari 8 oomiste kxlaritega ilma probleemideta kasutada.

          Comment

          Working...
          X