Teade

Collapse
No announcement yet.

Lampvõimendi remont

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    on pesad DL1 DL4 DL7VIBRATO DL6 ECHO JA DL5 MILLINE PESA ON 2???

    Comment


      #32
      Juhtmed on ok ja nendes ei saa asi ka olla, kuna see pull hakkas pihta poole proovi pealt järsku.
      Mul pole selliseid pesasid vapsee mul on ainlt slave out, input1 ja input 2 ja siis taga veel väljund.
      Input 2 on pulkpesa input 1 ja slave out on dil pesad

      Kui skeemi järgi vaadata siis ühendan kidra DL 1 pesasse
      Ei jaga elektroonikast vaat et midagi aga õpin!

      Comment


        #33
        KUI TÕMBAD SISENDI JUHTMED KÕIKVÄLJA oma pesast ja võim on vait siis on võim okei ja otsi viga juhtmetest ja nii nagu ma aru sain oli viga selles et moonutused olid mitte võrgu brumm. mida ta sul üldse teeb?

        vaata üle skeemis kõik varjega juhtmed need on maandatud lambi võrepoolses kontuuris äkki on mõni suka peenike karv teisest so. isoleeritud otsast vastu maad ehk pane pill nii nagu peab võta pntsetid ja kanguta kõik varjestatud juhtmed läbi kuula kas midagi muutub, sul seal maanduste probleem, sest tundub et seda tükki on kõvast solgitud.

        Comment


          #34
          Kui basskitarii taha lükkan ja siis keelt tõmman siis nagu võimendus oleks maas ja peksaks üle. Ühesõnaga ei võimenda üldse peaaegu ja täpselt selline tunne, nagu peksaks üle vahepeal.
          Ei jaga elektroonikast vaat et midagi aga õpin!

          Comment


            #35
            Sisendahelas lühist pole kuskil ??
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment


              #36
              NOP. Nädalavahetusel proovikas proovin, kas lampide omavaheline vahetus aitab.
              Ei jaga elektroonikast vaat et midagi aga õpin!

              Comment


                #37
                Noniih proovisin ära siis nüüd.
                Üx kahest kanalist töötab isegi seda ma enne pold proovind.
                Vahetasin siis lampe omavahel - ei mõigand miskit..... huuh lambid vähemalt terved.
                Juhtmed kangutasin kaa kõik läbi mitte kui midagi ei muutunud.
                Läheb vististi kõvemaks skeemi lahti ja kokku jootmiseks ning takkide ja kondede mõõtmiseks.
                Ei jaga elektroonikast vaat et midagi aga õpin!

                Comment

                Working...
                X