Teade

Collapse
No announcement yet.

ASA 370A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    ASA 370A

    Tervist

    Mul võimalik osta võimendi ASA 3707A. Mees küsib 400 selle eest aga ise ei tea kui võimas see on. Niipalju kui ise olen näinud on ta 4 kanaliga ,4 raadjojaamakohta ja taha on kirjutatud Made In Finland. Kujupoolest on ta lai ja madal. Pealt on ta puidust.
    Kas tasub osta?
    Tahaks teada ka kui võimas see on. Pilti kahjuks praegu ei saa.
    Tõnis

    #2
    kas plaan siis põrsast kotis osta et ise lähemalt vaadata kuulata ei lasta?

    Comment


      #3
      No sai kuulatud küll. Aga oleks vaja täpselt teada kui võimas see on.
      Tean seda ka et on 4oomi.
      Tõnis

      Comment


        #4
        kumb ta siis üleüldse on kas 370A või 3707A pealkirjas üks jutus teine.

        Comment


          #5
          No sai kuulatud küll. Aga oleks vaja täpselt teada kui võimas see on.
          Tean seda ka et on 4oomi.
          Sul on imelikud arusaamad sellest võimust - kuulasid ju küll, kas sinu kõrva jaoks enne ei mängi hästi, kuni sa võimsust ei tea?!?! Mis vahet seal on, kui võimas ta on - kui ta teeb oma tööd korralikult, ja see sinule sobib. ei teki ju probleeme.
          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
          indrek@sac.ee, +3725174765

          Comment


            #6
            Ei tea mis mul viga oli kui teemat alustasin. Tegemist on ASA 3703A võimendiga. Muidu ma tahaks teada kas asi on seda väärt või ei. Loomulikult ostan kui meeldib aga võiks ikka teada ka kui palju annab.
            Tõnis

            Comment


              #7
              Täiesti tavaline tümakamehe suhtumine - tähtis on kui palju annab, kui võimas on, kui suured on kõlarid jne. Krt küll. Kui suuri numbreid taga ajad, siis osta mõni Aiwa vms sang ja vaata saadki oma 2000W.

              Igatahes, 400 krooniga on asi igal juhul väärt ma arvan, ilmselt on tema tehniline kestvus parem hooldusmeeskonda nõudvast Vene tehnikast.
              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
              indrek@sac.ee, +3725174765

              Comment


                #8
                lai ja madal. no kui madal ja lai ja sügav ja kui raske (äkkist annab ära arvata et kui palju radikaid sisse ära mahuks ja siis ligakaudne võimsus tsaartsi rahustamiseks õelda :P )

                Comment


                  #9
                  No mõned ei taha vist koostööd teha.
                  Tõnis

                  Comment


                    #10
                    No kamoon, anna mõnele tümakamehele 5W monovõim kätte, keera sel tämbriregulaatori bassiosa põhja ning treble maha ja kirjuta peale 2 KW, siis võib ta selle eest isegi 20 k välja käia...

                    Aga ei usaldaks ma neid lääne pudinaidki niipalju, juppe vanadele asjadele ikkagi suht saast saada, aga 400 eegu eest ma küll ei küsiks, palju välja annab vaid ostaks kõhklemata ära. Ainult veenduks ennem, et selle juures midagi kõrvariivavat ei ole.
                    Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

                    Comment

                    Working...
                    X