Teade

Collapse
No announcement yet.

oleks abi vaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    oleks abi vaja

    tere muls iis sihuke mure et on töökorras estonia 010 eelvõimendi aga lõppvõimendil midagi viga kui vool sissel lasta siis akkab urisema ja lühise tuli akkab põlema ja takistid r107 ja r 105 põlevad läbi või vähemalt akkavad suitus välja ajama kui sain selelaparaaadi sisi alguses töötas ilusti muusikakeskuse taga ilmaeel võimuta aga kui otse arvuti taha ühendasin lõpp võimu siis käis pauk ja se värk läks katki...

    #2
    ma müüks kellegile maha või kruviks selle lahti ja paneks paar pilti ülesse

    Comment


      #3
      ma alustaks kirjavahemärkidest :blink:
      Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
      www.sansui.us/AU-9500.htm

      Comment


        #4
        Originally posted by Nimeta@May 16 2004, 19:52
        ma alustaks kirjavahemärkidest :blink:
        hämmastav, eksole. kahe esimese postituse peale mitte ühtegi kirjavahemärki.
        ma ei saa aru, kas te päriselus kirjutate ka niiviisi või? jube on lugeda. jube.

        Comment


          #5
          Inimesed kui tarkust veel alla 9 klassi, siis võiks ikka võtta kätte ja jätta need keerulised liitlaused tegematta. Kirjutage lihtlausetega. Teie olete õnnelik. Foorumi rahvas õnnelik. Ja neljas mats vasakult jätab endale kuuli pähe laskmata, kuna nyyd saab ta ka tekstist aru :P

          Täesti jube lugeda, kui isegi: et, siis, aga ees komapoiss puudub. Mõned kasutavad vähemalt smileysid, et aru anda oma teksti ligikaudsest tähendusest(mitte, et ma pooldaks), aga see mis siin yleval oli, see lihtsalt jube. :|

          Comment


            #6
            vabandust seda ei kirjutanud mina,vaid loll sõber kes pidas ennast tähtsaks...
            aga ma võin selle korralikult kirjutada siia mis sellel viga on...
            Kui ostsin selle võimu siis alguses oli muusikakeskuse taga ja mängis ilma vigateta ,aga kui otse arvutitaha ühendasin siis läks midagi valesti ilmselt ja siis ei töötand enam takistid põlesid läbi ja nüüd seisabsee mul nurgas. pole teind midagi sellega ise ei oska remontida ja pole aega olnud eriti et kuhugi viia või asja uurida.
            skeem on olemas ja kui vaja siis saab ka mõned pildid ehtud vigastest kohtadest

            Comment


              #7
              ja kust otsast see kirjavahemärkide asi paranes? Ok, oli paar punkti ja koma rohkem, aga ikkagi on liiga vähe.
              Kuid mida mina ikka tean....

              Comment


                #8
                Kas oled midagi kuulnud abordi tegemisest telefoni teel? Kui parandamise kogemused puuduvad siis estonia parandamisega on lood umbes samad mis abordiga. Kasuta otsingut, tean täpselt, et sellest on siin paar-kolm teemat.

                Comment

                Working...
                X