Teade

Collapse
No announcement yet.

d-klassi võimendi skeemi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    d-klassi võimendi skeemi

    niisiiis...kallid kaasmaalased, oleks selline soov , et kas on äkki kellelgi head d-klassi võimu skeemi, mida toppida autosse ja mis oleks umbes 2x150 w :lol: kõik soocitused teretulnud
    Kui midagi ei tia, kysige minult...ma ei vasta:

    #2
    Kui Sa ei mõtle 150W pmpo, siis soovitan alistada pingemuundurist. 12V to umbes 2*50 V ehk piisab. Kui see valmis on raskem asi seljataga.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Selliseid võimsusi ilma toitepinget tõstmata tõesti ei saa. Teisest küljest - arvestades muundi ja võimendi (isegi kui on klass D) kasutegureid kujuneb pardapingest tarbitav võimsus kaunis suureks, kas ikka generaator sellele valule vastu peab
      Ning mis puutub isetegemisse, siis ilmselt kordi odavam on osta tehases toodetud võim. Kahjuks

      Comment


        #4
        kyll piab vastu...vaja oleks lihtsalt skeemi... h34r: oskab keegi äkki ikkagi aidata selles osas
        Kui midagi ei tia, kysige minult...ma ei vasta:

        Comment


          #5
          Skeem on selline , ehk mitte NII võimas, aga paremat polnud.
          Kui autosse ehitada, siis toiteplokk on asjakohane.
          Aga sind on hoiatatud ( poest osta on odavam/lihtsam )
          Head susserdamist !

          Comment


            #6
            aga oskab siis keegi võibolla öelda, kust poest oleks võimalik saada hiad ja odavamat võimu kui isetehtud? :P
            Kui midagi ei tia, kysige minult...ma ei vasta:

            Comment

            Working...
            X