Teade

Collapse
No announcement yet.

skeemi vaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    skeemi vaja

    kas keegi teab mõnd väga madala thd-ga(alla0,002) võimendi skeemi.Võimsust võiks olla 25-50w.

    #2
    Kas sellist asja üldse saab kodustes tingimustes teha ? Ehitada ju võid aga selleks, et testmõõtmisi teha peab Sul ikka vinge aparatuur olema( ülihea heneraator ja ml moonutuse mõõtja).
    Pakun, et skeem ei erine oluliselt tavaskeemist, on ainult spets jupid kasutusel.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Ei ole selle madala THD mõõtmine mingi probleem tänapäeval.
      Korralik helikaart ja ribafilter ning saad mõõta ka alla 0,001 % moonutusi. Soft peab jah olama aga see pole ka problkeem. :P

      Comment


        #4
        Originally posted by uni@Jun 11 2004, 17:42
        kas keegi teab mõnd väga madala thd-ga(alla0,002) võimendi skeemi.Võimsust võiks olla 25-50w.
        Kui võimendi skeemil tõmbad mõttelise joone sisendist väljundisse ja kui siis skeemi ülemine pool on alumise poole peegelpilt siis esimene samm soovitud
        tulemuseni astutud, teise sammuna valid mõlemasse õlga identsed jupid.
        Mul sarnane katsetus jäi toppama OPA627 hinna taha, A-kaabli 748kr. paljuvõitu.
        VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

        Comment


          #5
          Ega 627 pole ainus opakas millel on väike THD väikse võimenduse juures. On isegi väiksma THD-ga ja palju odavamaid olemas. h34r:

          Comment


            #6
            Mis te arvate sellisest võimendist? transistorvoim
            "Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega." -Albert Einstein

            Comment


              #7
              Vene saitidel leiaks paremaid,isiklik arvamus.

              Comment


                #8
                Originally posted by moi@Jun 15 2004, 12:46

                Korralik helikaart ja ribafilter ning saad mõõta ka alla 0,001 % moonutusi. Soft peab jah olama aga see pole ka problkeem. :P
                Helikaart ??? ????
                ???
                Võibolla mingi spets mõõtekaart, siis jah..

                Martin@mõõtnud 0.01 % moonutust.
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  #9
                  Originally posted by meelis_l@Jun 16 2004, 16:29
                  Mis te arvate sellisest võimendist? transistorvoim
                  Sellesse teemasse ei sobi, aga küll ta tümpsub kui valmis teed.
                  VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by meelis_l@Jun 16 2004, 17:29
                    Mis te arvate sellisest võimendist? transistorvoim
                    Uku 020 skeem on sellega vägagi sarnane
                    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                    Comment


                      #11
                      teatud sfääris soovitan ikkagi vene saite,töökindlamad või nii...
                      uku on täielik möga.

                      Comment


                        #12
                        Ok, teema võibolla nats vale aga ma ei hakka uut teemat tegema kuna neid niigi palju juba...

                        Kuna teema pealkiri on "skeemi vaja", siis küsiks ka, et millist võimendit ehitada soovitate (olen algaja). Tahaks ikka mingit normaalset asja teha, kuskil 2*100w ja väikse moonutusega jne, mitte väga keerulist ja mitte liiga kallist (mõnisada eeq per kanal, kui arvestada et takistid ja kondekad ja sellised levinumad asjad on osaliselt olemas). Muidu olen paar aastat tagasi mingis elektroonikaringis ka käinud ja mõned asjad valmis ehitanud nii et midagi jagan ikkagi. Võiks olla midagi sellist, mida ise proovinud ka olete.

                        Tänud!
                        "Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega." -Albert Einstein

                        Comment


                          #13
                          NB! Mingit HEAD võimu tahaks teha
                          "Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega." -Albert Einstein

                          Comment


                            #14
                            http://www.ub-elektronik.de/downloads/a100-daten.pdf

                            Soovitan vaadata, sedasi on tehtud mono 100w. Sellega oleks hea alustada, kuna hinda ei ole öeldud. 1x Tda7293 on 350.- kas sul eelarve peab vastu?
                            S A C
                            Siberian Audio Concept

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by martinj@Jun 16 2004, 16:52
                              Helikaart ??? ????
                              Võibolla mingi spets mõõtekaart, siis jah..
                              Martin@mõõtnud 0.01 % moonutust

                              Ei midagi erilist, natuke odavam kui 3k helikaart.
                              Moi@ mõõtnud alla 0.001% moonutusi.

                              Comment

                              Working...
                              X