Teade

Collapse
No announcement yet.

Kas Brig 001 saab sillata

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Originally posted by Nimeta@Jun 15 2004, 20:41
    on sul seal ikka võimalus, kanaleid eraldi kuulata?
    Saan küll eraldi kuulata

    Comment


      #32
      Raffas, kui arvutist oleks heli maas ja balanns poleks paigas, ei saaks ülekoormustuled ju põlema hakata. Asi on ikka võimendist või kasutaja kõrvades. Ma soovitaks võrrelda seda nati lahjemate võimenditega - Odyssei 010 või Ntx Estonia 010, kui nendega veel sitem, siis on asi kõrvades
      TFK Audio
      #tfkaudio
      http://www.facebook.com/tfkaudio/
      http://tfkaudio.blogspot.com/
      - Audioblogi, projektid jms.

      On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

      Comment


        #33
        mul selle nupuga lihtsalt läheb hääl vaiksemaks :blink: aga mis see reverse vahetab nagu vasaku kanali parema asemele :S .... kui kuulata siis toimub mingi helimuutus ka .... vähemalt mulle tundub :P

        Comment


          #34
          Originally posted by hiiters@Jun 16 2004, 17:24
          mul selle nupuga lihtsalt läheb hääl vaiksemaks :blink: aga mis see reverse vahetab nagu vasaku kanali parema asemele :S .... kui kuulata siis toimub mingi helimuutus ka .... vähemalt mulle tundub :P
          peabki muutus toimuma... stereo muutub vastupidiseks
          Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
          www.sansui.us/AU-9500.htm

          Comment


            #35
            Originally posted by hgTafka@Jun 16 2004, 12:54
            Raffas, kui arvutist oleks heli maas ja balanns poleks paigas, ei saaks ülekoormustuled ju põlema hakata.
            Võt õige jutt Kui signaal oleks nõrks, siis ei hakkask ülekoormus tuled põlema No ma olen seda võimu võrrelnud Amfiton 002 ja seda võin öelda, et amfitonist teeb see brig võim kõvemat häält

            Comment


              #36
              Originally posted by kaller+Jun 16 2004, 23:13--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (kaller @ Jun 16 2004, 23:13)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-hgTafka@Jun 16 2004, 12:54
              Raffas, kui arvutist oleks heli maas ja balanns poleks paigas, ei saaks ülekoormustuled ju põlema hakata.
              Võt õige jutt Kui signaal oleks nõrks, siis ei hakkask ülekoormus tuled põlema No ma olen seda võimu võrrelnud Amfiton 002 ja seda võin öelda, et amfitonist teeb see brig võim kõvemat häält [/b][/quote]
              no siis on umbes nii, et kõlari juhtmed või juhtmed, mis viivad kõlari ühenduspessa, on kehva kontaktiga
              proovi 2. väljundit
              Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
              www.sansui.us/AU-9500.htm

              Comment


                #37
                Kõik ühendused tinutasin korralikult ja ostsin spetsiaalse läbipaistva kõlarikaabli

                Comment


                  #38
                  ja teist väljundit proovisid ka? lõppu proovisid signaali lasta?
                  Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                  www.sansui.us/AU-9500.htm

                  Comment


                    #39
                    Kõik väljundid läbi proovitud, lõppu ka lastud signaal ainult niimoodi on mõttetu kuulata, sest ei saa bassi juurde keerata, ei julgenud arvutist täitsa voluumi põhja panna. Kas võim peab ikka siis ka ülekoormustuled põlema lööma kui signaal läheb otse lõppu?

                    Comment


                      #40
                      teoreetiliselt peaks vist põlema... ei julge prooviga enda oma peal ka :P
                      ja ilmselt proovisid erinevaid sisendeid ka
                      siis polegi muud, kui tämpriplokk või eelvõim
                      Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                      www.sansui.us/AU-9500.htm

                      Comment


                        #41
                        Originally posted by kaller@Jun 16 2004, 21:13
                        Võt õige jutt Kui signaal oleks nõrks, siis ei hakkask ülekoormus tuled põlema No ma olen seda võimu võrrelnud Amfiton 002 ja seda võin öelda, et amfitonist teeb see brig võim kõvemat häält
                        h34r: Mine parem kõrvaarstile, sealt peaks abi saama oma probleemile. :blink:

                        Comment


                          #42
                          Mul tekkis uus ariidee - mitte sillata vximendeid vaid anda kuuldeaparaat kaasa

                          Comment


                            #43
                            Irw see oleks hea plaan, aga kas seal mingi asi ei või läbi olla, või kohe läbi minemas? äkki käid parandusest läbi või kõrva arstilt

                            Comment


                              #44
                              ´vaata et sul oleks ikka valjuka juhtmed opiget pidi ja et võimul väljukate juures poleks moni juhe ara kärsanud ega polenud :S

                              Comment


                                #45
                                Originally posted by Ceed@Jun 17 2004, 09:46
                                Irw see oleks hea plaan, aga kas seal mingi asi ei või läbi olla, või kohe läbi minemas? äkki käid parandusest läbi või kõrva arstilt
                                Oleks küll nõus kui paneksid kõrvaarstile numbri kinni ja maksaksid võimu paranduse ka :P

                                Aga järsku on seda uut ülekoormustuledega varjanti ka mitu, 100W ja ka 50W?

                                Comment

                                Working...
                                X