Teade

Collapse
No announcement yet.

Kas Brig 001 saab sillata

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Tere
    Niipalju kui mina tean, siis mõlemad Brigid nii uuem (ülekoormustuledega) kui
    ka vanem ilma tulukesteta on 2x50 W 4 oomi juures puhast siinust. 100 w
    kanalisse pole neist küll kumbki, vähemalt originaalis mitte. Võimsus 8 oomilon siis ca35 w nagu estonialgi. Kuskilt vene sadiilt kunagi ammu lugesin et suht lihtsalt pidi vanemat Brigi modida saama et ta annaks 100 W 4 oomi juures.
    Maailm oleks puhas ja süüta
    kui poleks õllejogurtit
    - Õ.Õ.

    Comment


      #47
      Originally posted by kaller+Jun 17 2004, 13:17--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (kaller @ Jun 17 2004, 13:17)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Ceed@Jun 17 2004, 09:46
      Irw see oleks hea plaan, aga kas seal mingi asi ei või läbi olla, või kohe läbi minemas? äkki käid parandusest läbi või kõrva arstilt
      Oleks küll nõus kui paneksid kõrvaarstile numbri kinni ja maksaksid võimu paranduse ka :P

      Aga järsku on seda uut ülekoormustuledega varjanti ka mitu, 100W ja ka 50W? [/b][/quote]
      Täitsa võimalik, sest NSV Liidu ajal sai igasugu nalja toota
      Kuigi vähe tõenäoline. Kust sa selle võimu sebisid enivei ?
      Äkki eelmine omanik korpuse ära vahetanud, mingi tulukese külge toppinud ?
      Endal selline kogemus täitsa olnud, kuigi mitte brigiga...

      Comment


        #48
        Originally posted by arvutihdd@Jun 17 2004, 17:42
        Täitsa võimalik, sest NSV Liidu ajal sai igasugu nalja toota
        Kuigi vähe tõenäoline. Kust sa selle võimu sebisid enivei ?
        Äkki eelmine omanik korpuse ära vahetanud, mingi tulukese külge toppinud ?
        Endal selline kogemus täitsa olnud, kuigi mitte brigiga...
        Ei, korpust ega midagi muud ei ole vahetatud. Plommid olid kõik peal, kui ma selle lahti kiskusin. Aga nüüd tuli meelde, enne kui onu selle mulle andis, siis ma küsisin, et kui võimas see on. Ja ta ütles, et 2x50W

        Comment


          #49
          Mine kiusa pisut oma onu akki on tal selle pilli pass olemas, oleks vaga huvitav tehase andmetega tutvuda.

          Comment


            #50
            ma panen küll veic teemast mööda <_< sry , aga mul oleks ruttu vanema brig 001 skeemi vaja, see millel on 4 transsi mitte 3

            Comment


              #51
              Originally posted by Ceed@Jun 18 2004, 11:06
              ma panen küll veic teemast mööda <_< sry , aga mul oleks ruttu vanema brig 001 skeemi vaja, see millel on 4 transsi mitte 3
              mis võimendi sul 3 transiga on? :huh:
              Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
              www.sansui.us/AU-9500.htm

              Comment


                #52
                veic valesti ütlesin sry, see on see vanem variant millel pole ülekoormus tulesid ja tal on ülekoormus skeemis 4 transsi mitte 3. nii et kui kellegil on selle vanema mudeli skeemi siis palun andke teada

                Comment


                  #53
                  See mida sa otsid peaksid vene saitidelt leidma Bark-i nime alt. (Brig 001 = Bark 001)
                  Kui otsingust ei leia siis vxin sulle saata meiliga DJVU formaadis olemas selline asi.

                  Comment


                    #54
                    Originally posted by Rom@Jun 19 2004, 06:35
                    See mida sa otsid peaksid vene saitidelt leidma Bark-i nime alt. (Brig 001 = Bark 001)
                    Kui otsingust ei leia siis vxin sulle saata meiliga DJVU formaadis olemas selline asi.
                    Oleks soov, et saadaksid tamkat@hot.ee
                    See võim brig 001 mida sa müüsid ja mille pildid sa üles panid on tagant teistsugune kui mul. väljundid on teised, muu on sama

                    Comment


                      #55
                      Tnx ROM skeemi eest

                      Comment


                        #56
                        Aga millise programmiga avada seda DJVU formaadis faili?

                        Comment


                          #57
                          parim sõber on otsing, pane googlisse "DJVU download" ja tõmma see proge

                          Comment


                            #58
                            IrfanView kõlbab ka väga hästi selleks. http://www.irfanview.com/

                            Comment


                              #59
                              Originally posted by Rom@Jun 19 2004, 06:35
                              See mida sa otsid peaksid vene saitidelt leidma Bark-i nime alt. (Brig 001 = Bark 001)
                              Kui otsingust ei leia siis vxin sulle saata meiliga DJVU formaadis olemas selline asi.
                              Bark 001 ja Brig 001 ei ole samad, õigel Brigil pole skeemis kasutatud ühtegi kivi.
                              Bark 001 on ülemineku variant Brig 001 ja Brig U 001 vahel. Ma olen nende kõigi skeeme näinud.
                              Maailm oleks puhas ja süüta
                              kui poleks õllejogurtit
                              - Õ.Õ.

                              Comment


                                #60
                                Bark 001 ja Brig 001 ei ole samad, õigel Brigil pole skeemis kasutatud ühtegi kivi.
                                Bark 001 on ülemineku variant Brig 001 ja Brig U 001 vahel. Ma olen nende kõigi skeeme näinud.
                                Oled sa ikka kindel
                                Brig on labi aegade mitu skeemi muudatust yle elanud&#33; Esimesed Brigid olid yldse puu korpusega ja skeemis polnud yhtegi OV-d. Edasi arenes nii, et tulid OV-d ja hiljem siis ka skeem KT818-KT819 lxpu transidega.
                                Bark ei ole midagi muud kui 1:1 mis Brig ainult, et tehti teises tehases ja skeem on samuti yks yhele ja seda tean kindlalt vaita, kuna barki skeem sobib tapselt minu Brigi skeemiga kokku (pean silmas brigi mille KT808 on lxpus).

                                Tapselt sama lugu on vximendiga Korvet 50y-068, kuna tapselt sama skeemiga ja sama valimusega tehti neid Bark 50y-068 nime all (erinevad valmistaja tehased).

                                Comment

                                Working...
                                X