Teade

Collapse
No announcement yet.

pcb joonis tda 7294-le sillas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    pcb joonis tda 7294-le sillas

    TDA7294 sillatud skeem

    tahax ka millalgi hakata siukest asja kokku panema...aga tahax asja ikka korralikult trykkplaati teha jne..aga sellele skeemile ei ole veel kuskilt pcb joonist leidnud kas on mingit programmi millega saax seda kuidagi teha ??? või on keegi ise nii spets vend ja kritseldab asja valmis ??
    kui juba midagi teha siis juba teha korralikult mitte midagi kiirelt kokku klopsida ja pärast mitte tulemusega rahul olla !!!

    #2
    Ühe lihtsama programmi saad siit: http://www.expresspcb.com/

    Kõigele lisaks freeware.

    Plaat tee loomulikult ise, muidu ei tule ju vilumust. :unsure: Jälgi, et sisendjuhtmest jookseks signaal võimalikult lühikest teed pidi kivi sisendisse, sama tee väljunditega. Maa-ühendused too juhtmetega kõik eraldi toiteploki ühte kohta (tähtühendus), sedasi pääsed osaliselt mürast (ka varjestus on muidugi oluline). Üldiselt katsu teha nii, et kõik rajad oleks võimalikult lühikesed ja plaat suhteliselt kompaktne (ent jäta ruumi kivi(de) radika jaoks&#33. Toiterajad tee laiemad, kuna kivid tarbivad võrdlemisi suurt voolu. h34r:



    Jan

    Comment


      #3
      aga äkki keegi teine on kaa selle skeemi järgi võimu teinud...??? et siis äkki ei peax ise sellega jamama .. on suur võimalus et ajan midagi sassi sest ei ole pcb tegemises omateada just eriti osav.
      kui juba midagi teha siis juba teha korralikult mitte midagi kiirelt kokku klopsida ja pärast mitte tulemusega rahul olla !!!

      Comment


        #4
        Tegelt on programmiga tegemine keerulisem,kui paberile joonistamine
        Võta näiteks qwerty kodukalt(heade mõtete kohas) ühe kanali skeem,pane neid 2 tk kõrvuti,muuda sildamisel tekkivad erinevused! ja ongi valmis.
        Toitekondekaid võib ka 2X vähem olla(vastavalt siis 2X suurema mahtuvusega).

        Programmiga tegemisest on nii palju kasu,et saad pärast välja printida ja siis kas plaadile triikida/söövitada,või valgustundliku plaadiga...
        Ma sain aru,et plaadi välimus on sinu jaoks ka oluline.Minu jaoks ka,muide.
        Ise kasutan laserprinteri/triikimise meetodit.Plaadi joonistan programmiga ise valmis.See tähendab,et juppide paigutuse teen ise,mitte ei lase programmil teha.(pole veel nii palju kogemusi)
        Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
        Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

        Comment


          #5
          Originally posted by aberyt@Jun 15 2004, 16:09
          TDA7294 sillatud skeem

          tahax ka millalgi hakata siukest asja kokku panema...aga tahax asja ikka korralikult trykkplaati teha jne..aga sellele skeemile ei ole veel kuskilt pcb joonist leidnud kas on mingit programmi millega saax seda kuidagi teha ??? või on keegi ise nii spets vend ja kritseldab asja valmis ??
          Igaks juhuks küsin üle, mõtlesid ikka 8oomile teha.

          Uuri http://www.ub-elektronik.de seal saksa täpsus ja korralikkus, kahjuks
          silla plaati enam ei leidnud.
          VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

          Comment


            #6
            Ma eriti ei kiida 7294 sillas,sõber tegi ja ei and eriti häid tulemusi.Aga kui midagi LM baasil teha siis tulemus parem.See isiklik arvamus.

            Comment


              #7
              selles suhtes et lm-l ju see võimsuste värk suht väike ja need on ka hirmus kallid need lm kivid muidu ma mõtcin kaa et teen selle tava skeemi järgi ja siis muudan midagi ära aga ega see nii lihtne ka ju ei ole
              kui juba midagi teha siis juba teha korralikult mitte midagi kiirelt kokku klopsida ja pärast mitte tulemusega rahul olla !!!

              Comment


                #8
                Võibolla sellepärast ongi tulemus parem? B)

                Comment


                  #9
                  aga ma lugesin kuskilt vene lehelt et täpselt selle skeemi järgi tegid mingid tyybid seal võimu ja olid kyll tulemusega rahul pidi täitsa tipp topp matsu andma ja kvaliteet pidi kuulata kannatama ... aga mix arvate et sitt on ma ise arvan et kui toide ja kõik on ilusti nii nagu peab siis peax asi ju töötama ??
                  kui juba midagi teha siis juba teha korralikult mitte midagi kiirelt kokku klopsida ja pärast mitte tulemusega rahul olla !!!

                  Comment


                    #10
                    Tuletaks igaksjuhuks meelde, et sellega on selline lugu, et kõlar peab olema vähemalt 8 oomi.

                    Datasheedist:
                    ...In this application, the value of the load must not
                    be lower than 8 Ohm for dissipation and current
                    capability reasons...


                    Ja võimsus ei kasva ka 2 korda. Kuskil 170 W saad. Samas on olemas väga lihtsad IC-d digitaalse võimendi tegemiseks mis annavad kah sama palju - 170W. Soovitan hoopis neid. Hind tuleb suurem aga kvaliteet ja kasutegur ka parem. Nimedeks neil siis LM4651(driver) ja LM4652 (mosfets)

                    Comment


                      #11
                      nu mai usu eriti et see nyyd nii ull kvaliteedi vahe tuleb ???? kus on tda mehed ??
                      hind tuleb ju mingi 522 eeku pluss veel igast takid ja konded kirves ju ... tda kaalub igal juhul oma hinna kvaliteedi suhtelt yle ja ei ole mul vaja mingit ullme soundi rohkem nagu bassi taguma ju aga nuh kas keegi ei viitsi selle skeemi põhjal mulle pcb-d joonistama ise ei ole nende programmidega kokku puutunud
                      kui juba midagi teha siis juba teha korralikult mitte midagi kiirelt kokku klopsida ja pärast mitte tulemusega rahul olla !!!

                      Comment


                        #12
                        http://www.masterkit.ru/info/magshow.php?num=48
                        ehk alustad alguses natuke lihtsamast variandist,kui hästi välja tuleb ja meeldib, siis võib ju ka vägevama ehitada

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by aberyt@Jun 17 2004, 20:15
                          hind tuleb ju mingi 522 eeku pluss veel igast takid ja konded kirves ju ... tda kaalub igal juhul oma hinna kvaliteedi suhtelt yle ja ei ole mul vaja mingit ullme soundi rohkem nagu bassi taguma ju aga nuh kas keegi ei viitsi selle skeemi põhjal mulle pcb-d joonistama ise ei ole nende programmidega kokku puutunud
                          Võiks anda mehe kes teeks ära aga alla 500 vaevalt ta ette võtab.

                          Algaja võiks proovida TDA 7250 variante, neid mitmeid, saaks lõppkokkuvõttes
                          odavamalt.
                          VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                          Comment


                            #14
                            see suht huvitav asjandus jah aga need lõputransid mis nendel skeemidel kus seda kivi kasutatud hirmus kirved:8 kas ei ole mingite vene transsidega..sest vene omad ju odavamad :P
                            kui juba midagi teha siis juba teha korralikult mitte midagi kiirelt kokku klopsida ja pärast mitte tulemusega rahul olla !!!

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by aberyt@Jun 17 2004, 23:28
                              see suht huvitav asjandus jah aga need lõputransid mis nendel skeemidel kus seda kivi kasutatud hirmus kirved:8 kas ei ole mingite vene transsidega..sest vene omad ju odavamad :P
                              KT818GM/819GM paar lõpus head küll , teisel variandil eeltransiks KT814G/815G
                              paar.
                              VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                              Comment

                              Working...
                              X