Teade

Collapse
No announcement yet.

y 101 v6im ??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    y 101 v6im ??

    Tere . mul on radiotehnika y 101 v6im paremasse kanalisse panin 200 w subwoofer vasak on tyhi kui ma sinna panen veel yhe 200 w subfoofri kas siis j22b h22l n6rgemaks v6im ei toida 2ra mis te arvate?? :unsure:

    #2
    Ei jää nõrgemaks. Asi selles, et see võimendi ei suuda nagunii anda kanalisse rohkem,kui ta suudab. Ja ühe kanali koormus mõjutab teise kanali võimsust suht vähe (niipalju,kui toide kukub) . Kõvemat lärmi saad kindlasti.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      mees mida sa mõtled?! y101 annab välja ju ainult 2x20W @ 4oomi!! ja minu arust on mõlemad kanalid eraldi üksteisest nii et kui teise paned teise kanali kylge ei mõjuta see kuidagi teist. Mul on audes 75w87 (130W) ja see ei jõua midagi tegemagi hakata kui y101 peksab punasesse. Sa ennem loe varasemaid postitusi kui mingi loll ila akkab tulema :P
      Mis kulub helitehnika juures kõige rohkem?
      * Toitelüüdid
      * Kõlari kummilõdvik
      * Elekter
      * Kõrvad
      * Naabri närvid

      Comment


        #4
        Originally posted by v6sa@Jun 28 2004, 19:30
        mees mida sa mõtled?! y101 annab välja ju ainult 2x20W @ 4oomi!! ja minu arust on mõlemad kanalid eraldi üksteisest nii et kui teise paned teise kanali kylge ei mõjuta see kuidagi teist. Mul on audes 75w87 (130W) ja see ei jõua midagi tegemagi hakata kui y101 peksab punasesse. Sa ennem loe varasemaid postitusi kui mingi loll ila akkab tulema :P
        ise teab mis teeb .. äkki talle pole rohkem vajagi kui ainult see 20w 4 oomil ?
        mul võib olla ka mingi supper-hypper woofer , 4000watti ja ma kasutan seda ntx y-101 taga , häält saab ikka , mis siis et ära ei toida ..

        Comment


          #5
          See on üldse üks omapärane väljend, et "võim ei toida ära"...kui valjuka max. võimsus on palju suurem võimust tulevast signaalist, siis jääb lihtsalt suur väimsusevaru valjukale, mitte et ta oluliselt vaiksemalt mängiks, kui nõrgem valjukas.
          Muidugi veel asjalikum on "liiga võimas kõlar selle võimu jaoks"...
          ...Kunagi hallil ajal sai vene Vesna 202 u. 2W võimu taha 100W kontsertkõlar topitud (sest õige võim läks nässu) ja niiviisi väiksemal külapeol diskorit mängitud...makk töötas veel patareide peal...aga soundi oli nii et tapab :lol:

          Comment


            #6
            Originally posted by sebastian@Jul 1 2004, 15:28
            See on üldse üks omapärane väljend, et "võim ei toida ära"...kui valjuka max. võimsus on palju suurem võimust tulevast signaalist, siis jääb lihtsalt suur väimsusevaru valjukale, mitte et ta oluliselt vaiksemalt mängiks, kui nõrgem valjukas.
            Muidugi veel asjalikum on "liiga võimas kõlar selle võimu jaoks"...
            ...Kunagi hallil ajal sai vene Vesna 202 u. 2W võimu taha 100W kontsertkõlar topitud (sest õige võim läks nässu) ja niiviisi väiksemal külapeol diskorit mängitud...makk töötas veel patareide peal...aga soundi oli nii et tapab :lol:
            Omalgi kogemus 1,5W kassetikaga ja Sakta valjukaga kultuurimaja saalis
            pulmad ära peetud. Sel ajal tõesti oli väljend "võim ei toida ära" kohatu, aga
            aeg läheb edasi, nüüd osatakse toota juba valjukaid, kus 50W korraliku kõlariga
            sama helitugevuse saamiseks tuleb kasutada vähemalt 500W võimu .Eriti
            kehtib see autohelitehnika kohta.
            VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

            Comment

            Working...
            X