Teade

Collapse
No announcement yet.

uus võimendi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    uus võimendi

    Ostsin täna uue võimendi seekord siis lääne toodangu, denon asi on toodetud jaapanis vana võimendi on u 7111 radiotehnika kõlariteks estonia 021
    ma siin nüüd võrdlen neid ja võrdlemise käigus tuli välja nii et u 7111
    on bass tümpsuvam aga denonil on kesk ja kõrg heli puhtamad
    ja nüüd mulle tundub et see võimendi polegi radiotehnika u7111 eriti millegi poolest üle .aga mis teie arvate asjast ja veel tahaksin teada kas lääne võimenditel ongi nõrgem bass sest kui ma võrdlesin mõlema võimendi basse siis tundus radiotehnika oma tümpsuvam

    #2
    Tänapäeva lääne võimendid on tõepoolest tihtipeale suht vähese bassiesitusega. See on täiesti võimalik, et su Raadiotehnika andis rohkem madalaid.
    Olen üldiselt ise võrrelnud samuti, nii vene-aegset toodangut tänapäeva lääne omaga. võin väita siiski, et kallimatel mudelitel on bassi osakaal ka parem ( uutel läänetüüpi võimenditel).

    Räägi täpsemalt oma uuest võimendist. Milline Denoni mudel?

    Comment


      #3
      tee kõlariterminalidesse ja mõnesse meetrisse kõlarikaablisse väike investeering ja kasuta bi-amping konfiguratsiooni kui sulle selle u7111 bass niiväga meeldis.

      Comment


        #4
        Mis Denon see siis on mida saab radiotehnikaga võrrelda? Minu arusaamise järgi ei ole need asjad üldse võrreldavad(see on muidugi täiesti isiklik arvamus).

        Comment


          #5
          Ilma kirjavahemärkideta on seda teksti väga paha lugeda :blink:
          Loomulikult on vene võimenditel suuremad bassid taga, a ma ütleks et seda on liiga palju. Võimendi kvaliteeti ei määra teps mitte basside võimendus. U7111 on saast.
          TFK Audio
          #tfkaudio
          http://www.facebook.com/tfkaudio/
          http://tfkaudio.blogspot.com/
          - Audioblogi, projektid jms.

          On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

          Comment


            #6
            denoni markeering on pma-707, ega jah kui pikkemat aega kuulata siis on heli tõesti parem ,aga lihtsalt alguses ei ole harjund sellega et võimendi nii vähe basse esitab, selle võimendi heli tundub jah veidike pehmem ,lihtsalt alguses ei saand aru üldse ,et helis mingeid erinevusi olid peale selle et radiotehnikal oli bass tümbsuvam .

            Comment


              #7
              aga mida te sellest denonist arvate, et on see hea võim või mitte

              Comment


                #8
                http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?showtopic=9483
                Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                www.sansui.us/AU-9500.htm

                Comment


                  #9
                  Originally posted by sordio@Jul 7 2004, 20:08
                  aga mida te sellest denonist arvate, et on see hea võim või mitte
                  Tugitoolis hea kvaliteetmuusikat kuulata, 8oomi 30w selleks paras selle hinna
                  eest, tümpsutamiseks ilmselt lahja.
                  VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by sordio@Jul 7 2004, 16:40
                    kõlariteks estonia 021 ma siin nüüd võrdlen neid ja võrdlemise käigus tuli välja nii et u 7111
                    on bass tümpsuvam aga denonil on kesk ja kõrg heli puhtamad
                    Olen üsna kindel, et bassi pole sellepärast, et see Denon on nende Estoniate jaoks vähemalt kaks korda (võimsuse mõttes) liiga nõrk võimendi.

                    Comment


                      #11
                      Enne uute kõlarite saamist oli mul vahepeal s90D'de taga Denon AVR-1802 (varem oli kah U-7111) ja vähemalt see konkreetne mudel andis küll tuntavalt madalamat bassi kui radiotehnika leiutis (mõlemad neutraali keeratuna, radiotehnikal oli vist isegi loudness veel peal)...sellist veidi kõrgemat diskotümpsu oli võibolla veidi vähem, aga korralik bass oli märksa madalam ja sügavam....ja paljudes lugudes tundus ka tugevam seetõttu...aga eks oleneb ka sellest mis muusikat kuulata....
                      kõrgetest ja keskmistest ei tasu rääkidagi, radiotehnika võimuga oli nagu läbi madratsi kuulaks....

                      Lihtsalt minu kogemused Denoni ja u-7111'ga.... B)

                      Comment


                        #12
                        Ei jää ta midagi estoniatele nõrgaks päris kõvat lärmi teeb

                        Comment


                          #13
                          Vs: uus võimendi

                          Minu Technicsil on ka väiksem bassi tasakaal kui Y-101'l kuna sealt jookseb signaal lihtsalt sirgemana läbi kui Y-101'st. Asi on tämbriplokkide erinevuses, radiotehnika eelvõim ise lisab bassi juurde. Denonist saad bassi kätte näiteks ekvalaiseri abil.
                          Võimendifoorumis on Humax sellest juba varem rääkinud.

                          Comment


                            #14
                            Vs: uus võimendi

                            Esmalt postitatud ats poolt
                            Minu Technicsil on ka väiksem bassi tasakaal kui Y-101'l kuna sealt jookseb signaal lihtsalt sirgemana läbi kui Y-101'st. Asi on tämbriplokkide erinevuses, radiotehnika eelvõim ise lisab bassi juurde. Denonist saad bassi kätte näiteks ekvalaiseri abil.
                            Võimendifoorumis on Humax sellest juba varem rääkinud.
                            U-101 ja U7111 on kaks eri asja!Üks hullem kui teine...Kõikides aktiivtämbriplokkides(ka EQ) võimendatakse/kahandatakse() madalaid ja kõrgeid sagedusi.EQ võimendab ka vahepealseid sagedusi...
                            The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                            Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                            Projektide pildid
                            Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                            http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                            Comment

                            Working...
                            X