Teade

Collapse
No announcement yet.

Millist võimu teha?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Millist võimu teha?

    Mida arvate sellisest võimust? Kas on ka kvaliteetne?
    http://www.ptt.yu/korisnici/s/r/srmarkovic/poweramp.htm


    Või on mõtekam siiski see teha?
    http://www.astro.uu.se/~marcus/private/m250.html


    Või vahest on kellelgi parem asi välja pakkuda? Tahaks võimast aga mis mängiks ka vaiksemalt kvaliteetselt (ja ehituskulud väga kõrged poleks ja juppe ka saada oleks).

    Beers of Estonia

    #2
    Mida sa selle 250-400W peale mõtled hakata? Kui tahad vaikselt kuulata, siis mõtle parem millegi väiksema peale, kuna nii suure võimsuse juures jääb selle võimendi kasutegur imeväikseks...
    Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

    Comment


      #3
      Ma ei tahaks, et siin hakataks vaidlema kas on mõtet nii võimast jne. Tahaks skeemidele hinnangut või mõnda teist hääd skeemi
      Beers of Estonia

      Comment


        #4
        Sorry, ei tahtnudki vaidlema hakata, lihtsalt jäi asja otstarve arusaamatuks. Äkki ütleksid, kuhu sul seda vaja on, siis oleks inimestel lihtsam aidata äkki?
        Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

        Comment


          #5
          lugu siis selline:

          oma maja, teistest eemal (u. 500m), kui möll on siis tahaks KORRALIKULT D'n'B-d kaiffida B) , aga kui vanemad kodus siis rahulikult kuulata , samas et heli mõnusalt puhas oleks. Soovitage midagi!!!
          Beers of Estonia

          Comment


            #6
            Isiklikult kalduks teise poole, kuid odav see projekt sul küll ei tuleks... Palju raha alla paigutada oled plaaninud ning mislliseid kõlareid kasutada kavatsed?
            Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

            Comment


              #7
              Originally posted by littleant@Jul 16 2004, 00:26
              lugu siis selline:

              oma maja, teistest eemal (u. 500m), kui möll on siis tahaks KORRALIKULT D'n'B-d kaiffida B) , aga kui vanemad kodus siis rahulikult kuulata , samas et heli mõnusalt puhas oleks. Soovitage midagi!!!
              vaata ka Uni algatatud -skeemi vaja-, seal kõik head võimud, asjalik ka jakimi
              soovitus(ostu) teise lehe alguses.
              VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

              Comment


                #8
                See P400 tuleb ilma trafota ca. 500EEK kanal ja skeemi looja paistab ka asja jagavat ( http://www.ptt.yu/korisnici/s/r/srmarkovic/P400Tips.txt ) seega mida sellisest skeemist teie peale vaadates arvate?

                Niipalju kui mina olen võimsate võimendite skeeme uurinud siis pole veel näind et lõpu transse aind 2 paari oleks (400W korral vähemalt 4). Kas see tahab seega eriti efektiivset jahutust? (autoril ju ka ventikaga tehtud)
                Beers of Estonia

                Comment


                  #9
                  Originally posted by littleant@Jul 16 2004, 09:19
                  See P400 tuleb ilma trafota ca. 500EEK kanal ja skeemi looja paistab ka asja jagavat ( http://www.ptt.yu/korisnici/s/r/srmarkovic/P400Tips.txt ) seega mida sellisest skeemist teie peale vaadates arvate?

                  Niipalju kui mina olen võimsate võimendite skeeme uurinud siis pole veel näind et lõpu transse aind 2 paari oleks (400W korral vähemalt 4). Kas see tahab seega eriti efektiivset jahutust? (autoril ju ka ventikaga tehtud)
                  Esiteks seal tegemist muusikalise võimsusega, igatahes mitte RMS iga, 8 oomil
                  +/-80V saab 350W.
                  Transid 250W sed , korraliku radikaga 300w/4oomil paras.
                  uuri ka selle The End Milleniumi skeemi, osade valikut. CookBook´is pikemalt.
                  VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                  Comment


                    #10
                    Kas siis "Sinus Power" pole sama mis RMS? Ise vaatasin ka nüüd, et vast 4 oomiga ~400W.

                    See Millenium on mu jaoks liiga karm. Pole nii proff ja niiii nõudlik heli kvaliteedi suhtes (ühesõnaga ma kuulan 192kbps mp3-mi nii et ei saa aru et sitt heli oleks ) aga puhas-selge musa maheda bassiga .... mmmmmmm
                    Beers of Estonia

                    Comment


                      #11
                      Pisut offtopicut vahele: alla 256 Kb/s pole minu arust üldse MP3 mõtet kuulata, ise juba pikemat aega tõmban muusikat võimaluse korral FLAC-idena, kvaliteet palju parem. Aga jah, ei kujuta eriti ette, et keegi 192-st MP3 heaks saab pidada...
                      Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by littleant@Jul 16 2004, 15:55
                        Kas siis "Sinus Power" pole sama mis RMS? Ise vaatasin ka nüüd, et vast 4 oomiga ~400W.

                        See Millenium on mu jaoks liiga karm. Pole nii proff ja niiii nõudlik heli kvaliteedi suhtes (ühesõnaga ma kuulan 192kbps mp3-mi nii et ei saa aru et sitt heli oleks ) aga puhas-selge musa maheda bassiga .... mmmmmmm
                        On küll sama aga 382W 8 oomil ei tule kuidagi 68Vtoitega, seda Milleeniumi
                        soovitasin vaadata just osade valiku suhtes, niisugustel skeemidel soovitav
                        kasutada täppistakke(meil tester abiks), transivalik ka hea.
                        VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by rnx@Jul 16 2004, 16:09
                          Pisut offtopicut vahele: alla 256 Kb/s pole minu arust üldse MP3 mõtet kuulata, ise juba pikemat aega tõmban muusikat võimaluse korral FLAC-idena, kvaliteet palju parem. Aga jah, ei kujuta eriti ette, et keegi 192-st MP3 heaks saab pidada...
                          Mida see FLAC endast kujutab? Ise kasutan soulseeki ja enamus plaate mida vaatan on kah kas 256 või 320 bitratega sest alla selle pole jah nagu mõtet minuarust. Keegi sellise faililaiendiga nagu APE(oli vist selline nimi) on kokku puutunud? Üks plaat oli arvutifailina mingi 500MB kanti ja pidavat kvaliteedilt sama mis originaal olema.

                          Comment


                            #14
                            FLAC - Free Lossless Audio Codec
                            Peaks suhtkoht kaovaba olema, aga ülesehitus on huvitav - 3 minutiline lugu oli 29 Mb, samas 11 minutiline mingi 85 MB, kusjuures bitreit on variable ning mõlemal samas vahemikus :P
                            Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

                            Comment


                              #15
                              Teen ikka selle P400 valmis. Aga paari asja Tevalos ega Oomipoes pole. Millega asendada?

                              Diood: BA157
                              Trans: 2N5550

                              ja tal on seal kondekad:
                              50pF, 200pF, 0,04uF

                              kas võin asendada vastavalt:
                              47pF, 0,22uF, 47pF

                              (ei leidnud täpseid)

                              Kas 1%-sed takistid pole piisavalt täpsed?
                              Beers of Estonia

                              Comment

                              Working...
                              X